• Autor
  Příspěvky
  • #9462 Odpovědět

   Eva Hrádková
   Host (Guest)

   Dobrý den, moje matka podepsala ve svém bytě smlouvu podomnímu prodejci o koupi filtračního zařízení na čištění vody. Bohužel si nepřečetla obchodní podmínky, kde je napsáno že nesmí odstoupit od smlouvy a když nepřevezme zboží zaplatí 50 % pokuty z nákupní ceny. Má na to firma právo, aby si dávala takové podmínky do smlouvy? Má moje matka tedy právo odstoupit nebo ne? Předem velice děkuji za odpověď

  • #8917 Odpovědět

   Srix
   Host (Guest)

   Na základě čeho Vám byla prodloužena Smlouva? Podepsal jste nějaký nový dodatek? Dle původníchspodmínek produktu Benefit by jste měl mít možnost zaslat nesouhlas s automatickým prodloužením do 20 dnů před prodloužením. Což je termín doručení do RWE nejpozději cca 24.8.2014. Pokud jste nic dalšího nepodepsal, pak zaslat nesouhlas s prodloužením a pryč od nich.

  • #8911 Odpovědět

   Jiří Petrák
   Host (Guest)

   Dobrý den, RWE mně automaticky prodloužil smlouvu – benefit na fixní cenu plynu o dva roky do data 15. 9. 2016. Končit měla 15. 9. 2014. Chci změnit dodavatele plynu, ale RWE hrozí pokutou 400 Kč za každý měsíc při nedodržení smlouvy. Je nějaká možnost se ze smlouvy vyvázat?
   Děkuji za odpověď.

  • #8864 Odpovědět

   jan mares
   Host (Guest)

   potrebuji vedet,kdyz odstoupim od smlouvy,po dohode opisi pri odstehovani z bytu stav elektromeru,nasledne se do dvou mesicu nikdo na ten samy elektromer k odberu neprihlasi,a nasledne dojde k odmontovani elektromeru,mate pravo me urgovat k financni nahrade tohoto ukonu,dekuji j.m.

  • #3761 Odpovědět

   Miroslav
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   pokud hledáte radu odborníka, tak mám pro Vás nové stránky, na kterých se můžete zeptat na vše ohledně energií. 

   Na všechny otázky Vám bude odpovídat energetický poradce, který je v oboru již přes 3 roky.

   Neváhejte a zajděte na adresu: http://www.energetikaporadenstvi.eu. 

    

  • #3653 Odpovědět

   JAROSLAV BRNAK
   Host (Guest)

   DOBRY DEN,SMLOUVU JSEM POSLAL 19.2.2013 S TIM ZE STAVAJICI ZMENA NA ODBER PLYNU S PUVODNIM DODAVATELEM BUDE OD 1.4.2013.MUZU ODSTOUPIT OD SMLOUVY DO 14.4.2013.ODSTOUPIT CHCI PROTO ZE JSEM BYL NESPRAVNE INFORMOVAN OCENE ZA PLYN.  DEKUJI.

  • #3652 Odpovědět

   Kamila Hamalcikova
   Host (Guest)

    Dobrý den, pane Kučero, 

   Pokud se Vás týká jeden z následujících tří případů, můžete bez sankce odstoupit od smlouvy uzavřené s podmním prodejcem.

   1) Můžete bezproblémově odstoupit do 14 dnů od podpisu. 

   <o:p></o:p>

   2) Můžete odstoupit do 1 měsíce, pokud ještě stále odebíráte elektřinu nebo plyn od původního dodavatele.<o:p></o:p>

   3) Můžete odstoupit do 1 roku, pokud vás obchodník nejpozději při vzniku smlouvy písemně neinformoval o vašich právech.

   Abyste měl jistotu, že je vše v pořádku, nechte si kopii zaslaného a Vámi vyplněného formuláře a dopis pošlete doporučeně. S těmito důkazy je dodavatel povinnen Vám smlouvu o dodávkách plynu zrušit. 

   <o:p></o:p>

  • #1590 Odpovědět

   Jiri Kucera
   Host (Guest)

   Rodice se nechali napalit podomnim prodejcem z Comfort Energy a chteji odstoupit od smlouvy. Staci vyplnit a odeslat zde uvedeny formular? Jak zjistim, ze je vse v poradku a smlouva je neplatna? Musi mi to dat nekdo vedet?
   Dekuji

   Kucera

    

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpovědět na: Odstoupeni od smlouvy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">