• Autor
  Příspěvky
  • #193090 Odpovědět

   JARKA
   Host (Guest)

   snazim se pres 3roky odejit ods lamy ani jine spolecnosti se to nepodarilo

  • #181896 Odpovědět

   Jiřina Bendlová
   Host (Guest)

   Agent Správy odběrných míst vylákal na jaře 2021 podpis smlouvy na 3 roky s tím, že v případě požádání pomúže SOM vybrat dodavatele elektřiny- lež- obratem přišlo „vysoutěžení“ nového dodavatele, k němuž by převod přicházel v úvahu v prosinci t.r.. Nový dodavatel o cenách na rok 2023 prý nemá informace a stanoví ceny do měsíce po zahájení dodávek /!?/.- smlouvu s ním ale nemám. Chci smlouvu s SOM zrušit, ale telefon delší dobu 24 hod. denně „obsazeno“, maily se vrací jako nedoručitelné. Co s tím – poradíte???

  • #23620 Odpovědět

   Emilie Pirklová
   Host (Guest)

   Po přečtení všech dokladů, které jsem včera podepsala vašemu pracovníkovi p. Jiřímu Vrbickému č.tel.777554002 jsem nedomyslela možné důsledky této změny a proto :
   r u š í m sepsanou smlouvu s tím, že jsem výše uvedenému pracovníkovi zaslala meilem zprávu ještě včera.
   Mrzí mě a omlouvám se, že jsem jej tzv. obrala o čas i jeho příp. provizi. Vzhledem k tomu, že bude ještě pracovat v našem domě, dárek ve formě žárovek mu vrátím. Ještě jednou se omlouvám a přeji úspěchy u jiných klientů! S pozdravem E.Pirklová č.smlouvy CMA50110427.

  • #23574 Odpovědět

   Alois Čapek
   Host (Guest)

   zákazník prodal byt a odchází do pronájmu.Potřebuje zrušit smlouvu na dobu určitou jelikož nový majitel bytu chce jiného dodavatele.V pronájmu je určen dodavatel majitelem.Děkuji Alois Čapek

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: odstoupení od smlouvy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">