• Autor
  Příspěvky
  • #2585 Odpovědět

   Lucie
   Host (Guest)

   Odstoupit asi opravdu už nemůžete, ale vypovědět smlouvu můžete kdykoliv. Jen si dobře projděte, co jste podepsala, jestli tam nemáte nějaké pokuty za vypovědění smlouvy před jejím vypršením atd. Jestliže si nejste něčím jistá, doporučuji se poradit s právníkem, abyste se vyhla nepříjemnostem do budoucna, laik snadno něco ve smlouvě přehlédne.

   Další variantou je zavolat na infolinku přímo do ČEC, poslední dobou se tam dá dovolat relativně snadno, resp. už je to jako u všech ostatních velkých firem, chvíli si počkáte, ale dovoláte se.

   • #3023 Odpovědět

    zdena
    Host (Guest)

    moji známí uzavřeli v 2010 na 3 roky smlouvu s Čec, nyní chtějí odejít, co dělat ? Poraďte Zdena

    • #3039 Odpovědět

     Dadas
     Host (Guest)

     Co mají přesně známí za problém? Vyplatí se jim vůbec přestoupit? Nemyslím si, že by to za ty peníze stálo.

     • #3073 Odpovědět

      renda
      Host (Guest)

      Souhlasim, je lepsi si spocitat, jestli v pripade nejakych sankci, ktere jsou ale logicke, neni to jen cec, neni lepsi zustat u cecu. S tim, ze tedy ja jsem s nimi ale naprosto spokojena, narozdil od jinych poskyvatelu energii, s temahle ja mam zkusenost dobrou.

    • #3038 Odpovědět

     Petr V.
     Host (Guest)

      Odejít mohou, ale samozřejmě budou platit pokutu. Pokud uzavřete smlouvu na několik let, musíte počítat se sankcemi, pokud se rozhodnete přejít jinam – je to tak všude. To to tam nemohou ten rok ještě vydržet, než jim smlouva vyprší? Já jsem u ČEC už delší dobu a jsem celkem spokojen. Je to poměrně nová firma, a tak se před časem potýkala s nějakými nepříjemnostmi, nicméně vypadá to (i z mých zkušeností), že už je to lepší.

  • #2519 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   bohužel nemáte možnost odstoupit od smlouvy s ČEC a žádný „poradce „Vám v tom nepomůže.

   Důvodem je následující:

   smlouvu jste uzavřela v prosinci 2011, tudíž již byly v platnosti nové obchodní podmínky, tak nemůžete odstoupit.

   Plyn i elektřinu zdražovali, ale možnost odstoupení jste nevyužila , byla do 31.3. Teď už taková možnost není.

   Důrazně bych varoval před zkurvenými praktikami ČEZu, kteří přemlouvají bývalé zákazníky, aby u nich zůstali. To má za následek pokutu od ČEC, když podepíšete.

   Jenda

  • #2457 Odpovědět

   Lukáš
   Host (Guest)

   Dobrý den, s vaším problémem vám mohu pomoci, informujte mne na emailu jahodalukas@gmail.com 

  • #1403 Odpovědět

   Barbora Gondová
   Host (Guest)

   Dobrý den.Potřebovala bych poradit ohledně odstoupení od smlouvy ČEC.Smlouva byla podepsána 15.12.2011.ČEZ  mne  dne29.3 inforfmoval dopisem že jde změnu dodavatele zastavit,protože jejich dopis obdrželi až ted.´ Tím pádem ještě neberu elektřinu ani plyn od ČEC.Chtěla bych tedy zůstat u ČEZU ale od smlouvy  s ČEC lze odstoupit do jednoho měsíce od podepsání smlouvy nebo po změně obchodních podmínek?.Děkuji za odpovědˇ Barbora Gondová.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: odstoupení od smlouvy ČEC

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">