• Autor
  Příspěvky
  • #3922 Odpovědět

   Eva Balážová
   Host (Guest)

   Dobrý den.
   Poslala jsem výpověď včas,ale jen na jednom papíru.Jak jsem teď četla tak jsem asi měla poslat 2 tu jednu jako kopii a tu by mě měli vrátit potvrzenou?Nerozumím tomu,udělala jsem něco špatně?Poslala jsem to doporučeně i s dodejkou kterou mě potvrdili,že moji výpověď dostali.Teď čekám kdy mě přijde odpověď.Jinak jsem poslala původnímu dodejci energií,že se vracím a ti mě odpověděli,kladně.Děkuji za odpověď.Balážová

  • #3921 Odpovědět

   Eva Balážová
   Host (Guest)

   Dobrý den.
   Poslala jsem výpověď včas,ale jen na jednom papíru.Jak jsem teď četla tak jsem asi měla poslat 2 tu jednu jako kopii a tu by mě měli vrátit potvrzenou?Nerozumím tomu,udělala jsem něco špatně?Poslala jsem to doporučeně i s dodejkou kterou mě potvrdili,že moji výpověď dostali.Teď čekám kdy mě přijde odpověď.Jinak jsem poslala původnímu dodejci energií,že se vracím a ti mě odpověděli,kladně.Děkuji za odpověď.Balážová

  • #3671 Odpovědět

   iva
   Host (Guest)

   Zdravím, moje maminka se upasala čecu na dvě odběrná místa – elektrika i plyn, tzn. 4xodběr a až potom zjistila, že platí na každé odběrné místo 200,-kč , paušální platbu, která se nijak nevyúčtovává. Měsíční platba za „nějakou službu“

   Pro ni to znamená 800,-kč měsíčně platba navíc, za rok 9 600,-, za pět let skoro 50 000,-kč. Jak z toho ven???

   • #3964 Odpovědět

    Milan
    Host (Guest)

     Tohle se stalo i nám, babička byla v nemocnici většinu doby, co měla tohoto nového operátora, takže nás vyúčtování a nutnost ještě doplatit 1200 HODNĚ překvapila.

    Řešil jsem to na regulačním úřadu, tam mi chlap potvrdil, že zpětně s tím nic nenadělám, že je to podle zákona, ale že se změnil vlastník a mám poslat dopis, kde žádám zrušení asistenčních služeb a že to běžně dělají.  

    Údajně se nový vlastník snaží napravit si jméno. 

   • #3679 Odpovědět

    Marie
    Host (Guest)

    Ivo přesně tohle se stalo i nám.Slečna co byla u nás doma manželovi vůbec neřekla ,že jsou k tomu i asisteční služby , sepsala smlouvy 4x (Pohoda) a tak jsme se to dozvěděli až když jsem si já všimla,že na  deskách, které mu dala na vložení smluv je napsáno „stálý měsíční plat za produktEnergie POHODA 238,80 s DPH.Na sepsané smlouvě o tom není ani slovo jen název Energie POHODA.Jsem z toho ve stresu už od prosince 2012,kdy jsem na to přišla.Tak že ať mi nikdo neříká,že je to seriozní dodavatel.Je to ten nejhorší,nejpodlejší dodavatel el.energ.Jsme oba v důchodu a je to pro nás opravdu likvidační.Stále se s tím nemůžu srovnat.Co všechno si můžou dovolit!

    • #3685 Odpovědět

     jarka
     Host (Guest)

     Tohle se stalo i mně.Mám u nich smlouvu POHODA,na tři roky  na elektřinu a plyn  a tento týden mi přišlo vyučtování za plyn.Skoro mně z toho porazilo.Taky mně nikdo neřekl,že jsou v tom i placené asistenční služby ,na smlouvě to nikde uvedene není..Jsem důchodkyně,mám plyn jen na vaření a mám ještě doplatit při mé velmi nízké spotřebě za 9 měsíců 2000 kč.Člověk se při nízkém důchodu snaží šetřit jak se dá a ted nevím,jak z toho a kde na to vzít.Jejich asistenční služby nepotřebuji ale hlavně,že je budu muset platit.A to mám ještě u nich i elektřinu.

     • #3800 Odpovědět

      Evita
      Host (Guest)

      Společnost ČEC vypustila mezi svátky (28.12.2011) své brigádníky jako dravou zvěř mezi slušné lidí a začala rozdávat  na chodbě, mezi dveřmi rámcové smlouvy na dodávku plynu. Samozřejmě slibovali menší platby. Neseznámili s cenou, neupozornili na nějaké asistenční služby, na sankce při odstoupení…nic. Nyní, při prvním vyúčtování, 2500 Kč doplatek a zvýšení měs. záloh o 200 Kč. Za odstoupení od smlouvy 5000 Kč. Toto jednání považuje ČEC za naprosto moráiĺně čisté a právně podložené! Společnosti ČEC vlastně připlácím na kancelářé na Václavském náměstí.

     • #3758 Odpovědět

      Miroslav
      Host (Guest)

      Dobrý den,

      pokud hledáte radu odborníka, tak mám pro Vás nové stránky, na kterých se můžete zeptat na vše ohledně energií. 

      Na všechny otázky Vám bude odpovídat energetický poradce, který je v oboru již přes 3 roky.

      Neváhejte a zajděte na adresu: http://www.energetikaporadenstvi.eu. 

   • #3675 Odpovědět

    Srix
    Host (Guest)

    Čekat a sledovat jejich www, ČEC koupil jeden velký alternativní dodavatel a dá se předpokládat, že dojde ke změnám VOP. V momentě kdy toto nastane, máte možnost odstoupit na základě nesouhlasu s VOP.

    Srix

  • #3177 Odpovědět

   Zdeňka Brudná
   Host (Guest)

   Kdo potřebuje odstoupit od smlouvy od ČECu, mám originální formulář, poskytnutý společností, která funguje na trhu mnoho, mnoho let a byla jediná, která mě upozornila, že vyšel nový zákon k tomuto problému.

   http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-458 _   §11a   _  úprava zákonů.

   Hezký den všem, Brudná Zdeňka

   • #3840 Odpovědět

    Hana Klucova
    Host (Guest)

    chtela bych poprosit o zaslani formularena odstoupeni od smlouvy ČEC,DEKUJI MOC

    • #3845 Odpovědět

     A
     Host (Guest)

     Dobrý den.

     Vzor odstoupení naleznete např., na stránkách www. energiejenda.cz

   • #3754 Odpovědět

    František Resl
    Host (Guest)

    Dobrý den, paní Brudná,

    byl bych Vám moc zavázán, kdybyste mi zaslala nabízený formulář pro odstoupení od smlouvy s fou ČEC.

    Děkuji předem a přeji hezký den            F.Resl

   • #3410 Odpovědět

    Josef Brázdil
    Host (Guest)

    Dobrý den, chtěl bych odstoupit od smlouvy v ČEC ale nevím jak. Prosím Vás o informace.Děkuji Vám.

   • #3214 Odpovědět

    Spálený Zdeněk
    Host (Guest)

    Prosím o zaslání ovedeného formuláře , nebo sdělění kde je možnost ho získat

  • #2268 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   musíte si vybrat dodavatele a dohodnout se s ním, zda za Vás odstoupí nebo ne. Když odstoupí, tak s novým dodavatelem uzavřete ihned smlouvu, když ne,tak napíšete odstoupení a současně uzavřete s novým dodavatelem smlouvu. ČEC nemá právo něco posuzovat nebo odstoupení bránit a nemůžete čekat na jeho vyjádření.

   Já jsem převedl dodávky plynu z ČECu do Elimonu, ale Elimon je jiný stadard, ti to udělali vše za mne a tchýně bude brát plyn od Elimonu od 1.2.

   Podrobný návod jak odstoupit  i kalkulátory jsou na mých stránkách.

   Jenda

   • #2367 Odpovědět

    Rob
    Host (Guest)

     Dobrý den,

    já  jsem také podal do 20.1 odstoupení od čec z důvodu změny VOP. Toto je platné od 1.2, avšak mi nepřišel žádný dopis či vyrozumění od čec. Byl jsem tam jednat osobně a když jsem se zeptal zda od 1.2 budu mít od čecu pokoj, bylo mi odpovězeno, že se musí nejprve odečíst elektroměr a plynoměr a to potrvá. Tak tedy nevím na čem jsem. Zda to mohou takto protahovat, nebo zda se chovají protizákonně.

    Děkuji předem za odpověď.

    • #2368 Odpovědět

     Jenda
     Host (Guest)

     Odečty plynoměrů a elektroměrů ,to je nesmysl.

     Vy musíte udělat toto:

     Poslat odstoupení doporučeně od smlouvy z důvodu nesouhlasu se změnou VOP, pokud  jste uzavřel smlouvu před 1.12.2012, dálé musíte mít uzavřenou smlouvu s novým dodavatelem. To je všechno, když nebudou reagovat a po datu, které jste uvedl jako den ukončení smlouvy budete nadále zákazníkem ČEC, tak se musíte obrátit na ERU.

     Jenda

      

     • #2369 Odpovědět

      Rob
      Host (Guest)

       Nyní jsem komunikoval se svým novým dodavatelem a od 1.2 jsem již u 3E. Toto potvrdil i ERU.

      Firma 3E je nová, ale ceny má pro mne nejvýhodnější a hlavně, žádné fixační období, ale smuva na dobu neurčitou s 3 měsíční výpovědní dobou. 

      Co mě však znejistilo, bylo že čec si klidně strhnul zálohy za únor, ikdyž už jejich zákazníkem nejsem. Poslal jsem jim již e-mail, o vyřazení mého SIPO z evidence a poslání přeplatku na účet. Ještě bych je mohl žalovat o úrok z prodlení, jelikož mi nevrátili přeplatel za plyn ve lhútě,kterou sami udali, ale já budu rád, když od nich budu mít pokoj.

      Musím velmi poděkovat panu Jakubu Boučkovi za jeho nezištnou pomoc při založení odstoupeni.cz a také všem kdo pomáhají proti těmto nenasytným molochům.

      Nashledanou a všem kdož bojují o svá práva „Hodně úspěchů“

      • #2371 Odpovědět

       Jenda
       Host (Guest)

       Zdraví Robe,

       musí s Vámi souhlasit, Elimon za mne odstupoval od smlouvy s ČECem pro mojí tchýni a to samé. Na SIPU za únor se objevily dvě platby, samozřejmě i platba pro ČEC.

       Jinak co se týče pana Jakuba Boučka a jeho odstoupení.cz musím s Vámi souhlasit.

       Návody jak odstoupit a kalkulátory najdete také na http://www.energy.php5.cz. Tyto webové stránky spolupracují s Odstoupení.cz.

       Jenda

       • #2790 Odpovědět

        Dej06
        Host (Guest)

        Dobrý den. Trochu mě zaráží, jaké jste měli problémy s ČECem. V rámci své profese jsem u jednoho klienta ukončoval smlouvu s ČECem a bylo to naprosto bez problémů, žádné stržení záloh, okamžité vyúčtování, apod. Zároveň jsem u ČECu sám doma a také spokojenost. Nejenže vše běží tak, jak má, tak i šetříme. Propočítával jsem si to na kalkulačkách apod. Prostě jsem spokojený. O to víc mě tedy zaráží, jaké máte problémy..

        • #2792 Odpovědět

         Kamila
         Host (Guest)

         tak to mam radost! ja jsem u cecu teprve chvili, narazila jsem v ramci ruznych diskuzi na lidi, co mi rikali, ze moje zkusenosti s podepisovanim smlouvy se nepocitaji, porad na ten cec nadavali a demonstrovali ruznymi pribehy, jak je cec strasidelny. ja teda nevidim duvod, zaroven si myslim, ze nemuze byt vetsi hruza nez pre a ppas, takze za kazdy pozitivni nazor na cec jsem moc rada. taky spokojena 🙂

         • #2796 Odpovědět

          Lucie
          Host (Guest)

          Těch lidí, co Vám zkušenosti nevěří není mnoho – vlastně jen známý pan Toník, který zkrátka není schopen uznat, že někdo může být spokojený (je jedno po jak dlouhé době) a tak obráží všechny diskuze a vysvětluje všem jaká je to zákeřná firma. Když jsem koukala na diskuze z poslední doby, tak vypadá jako jediný nespokojený, takže je klidně možné, že firma měla nějaké problémy, které se jí ale nejspíš podařilo v rámci nějakého času napravit. Já jsem u ČEC teď také, déle než vy (ale dle pana Toníka se to také nepočítá), a jsem spokojená, nemohu si stěžovat na nic. Jediný problém, který se za celou dobu vyskytl, byl někdy v lednu – to byla skutečně obtíž se dovolat na zákaznickou linku, ale od té doby, co přešli na nový systém, klape i to.. Takže se nenechte odradit řečmi na diskuzích, raději si projděte facebookovou stránku, která je transparentní, a na které je vidět, že všechny komplikace se dají vyřešit 🙂

          • #2811 Odpovědět

           Jenda
           Host (Guest)

           To teda nechápu,

           nevím, proč bych měl mít problémy s dodavatelem, snad je za to platím, platím si za dodávku energií a ne za to, že mne nevrátí včas přeplatek atd.

           Naštěstí mám dodavatele, se kterým nemám žádný problém, je solidní.

           Jenda     EnergieJenda.cz

           • #2913 Odpovědět

            Dejf
            Host (Guest)

            Dobrý den. Jendo, mám tomu rozumět tak, že se nikde a nikdy nesetkáváte s problémy? Tedy, musím říct, že tomu nevěřím. Denně se setkávám s problémy. Dokonce mohu oficiálně prohlásit, že i má firma někdy má nějaké problémy, ale je to vždy jen o tom, jak se k tomu kdo a jak postaví. Asi ale oproti běžným smrtelníkům žijete v ideálním světě. Z mého pohledu, ČEC problémy měl, má a mít bude. Ale řešil je, řeší je a věřím, že je i řešit bude. Děkuji, Dejf

           • #2914 Odpovědět

            Jenda
            Host (Guest)

            Dobrý den Dejfe,

            uvedené stránky se snaží problémům předcházet, doporučuji dodavatele, kde je velká naděje, že problémy nebudou nebo minimální.

            Jinak nežiju v ideálním světě, problémů mám mnohem více než běžný smrtelník, ale už vím, že mám smůlu a nic si z toho nedělám, očekávám vždy to nejhorší, že se mi stane.

            Pletete se ohledně ČECu, ČEC se nesnaží zlepšovat služby (nejdražší na energetickém trhu), snaží se zákazníka přehytračit. Novinka: přestal vracet přeplatky, započítává je. Není to náhodou změna smluvních podmínek, nemůže zákazník odstoupit?

            Jenda

           • #2920 Odpovědět

            CC
            Host (Guest)

            Mně na tom vašem kalkulátoru, který všude propagujete, přijde divné, že mi v něm při stejných zadaných hodnotách vycházejí úplně jiné výsledky než v kalkulátoru, co má na svých stránkách ERÚ. Přijde mi to poněkud zvláštní – můžu se zeptat, proč to tak je?

           • #2921 Odpovědět

            CC
            Host (Guest)

             Dotaz byl samozřejmě na Jendu, jen se nějak zmateně zařadil.

           • #2923 Odpovědět

            Jenda
            Host (Guest)

            Dobrý den CC,

            děkuji za upozornění na chyby v mém kalkulátoru.

            Bohužel jsem se rozhodl přes víkend kalkulátor úplně předělat a při nahrávání dat, jsem omylem nahrál ceny s DPH. Ještě k tomu nyní kontroluji ceny plynu, tak jsem na to ještě nepřišel, proto jsem Vám moc vděčný, že jste na to upozornil.

            Přesto věřím, že můj kalkulátor zůstane nejkvalitnějším kalkulátorem, se kterým se můžete v ČR setkat.

            Jenda

           • #2947 Odpovědět

            Dejf
            Host (Guest)

            Dobrý den, Jendo. Musím si stát za svým a trvat na tom, že ČEC své služby zlepšuje. Já to tak alespoň vnímám. A to nejsem nějaký trouba (neplést s namyšleností.. 🙂 ), prostě pro mě je opravdu výhodný a jsem spokojený.

           • #2957 Odpovědět

            Jiri Spacek
            Host (Guest)

            Dobrý den,

            Rád bych se zeptal a požádal o radu.

            Podomní prodejce mě nalákal v říjnu minulého roku (2011) na změnu dodavatele plynu, kdy mi vysvětlil, že mohu ušetřit a pokud se upíši ČEC ve smyslu, že momentálně platím vysoké zálohy (110Kč) RWE a že peníze putují do zahraničí nikoli nezůstávají v České Republice a že ČEC vždy bude mít nižší ceny plynu než konkurence. Toto mě samozřejmě zaujalo a plyn jsem si nechal přepsat. Podomní prodejce mi však nesdělil, že součástí smlouvy je i skrytý poplatek za asistenční služby, které činí dalších 199Kč mesíčně, což na samotné smluvě není uvedeno.Jako první mě zarazilo, že na dalším vyůčtování SIPO mi byla záloha zvýšena na 130Kč. Po tel. dotazu na infolince ČEC mi bylo sděleno, že je to standardní sazba a tudíš jsem to dále neřešil. Po půl roce nevědomého užívání mi dnes přišlo vyůčtování, kde mo vznikl za půl roku nedoplatek 1270Kč. Jen dodám, že při měsíční záloze 110Kč u RWE a dá se říci, že i menší spotřebě plynu, jsem měl přeplatek 230Kč. Po hodinovém telefonátu na infolinku ČEC jsem se nedobral žádného smysluplného odůvodnění, proč mi nebyla sdělena informace o asistenčních službách a ani proč je cena plynu dražší než u původního poskytovatele RWE i když je ve smlouvě jasně dané a tučným písmem zdůrazněné, že vždy bude cena energie nižsí po celou dobu smlouvy než u původního dodavatele. Smlouva je platná na 5 let a rád bych se z této lživé a nekorektní smlouvy vyvázal. Prosím poradí někdo jak postupovat? Děkuji

           • #2960 Odpovědět

            Andrea
            Host (Guest)

            Pane Špaček,

            mě pomohlili na strankách odstoupeni.cz/odstoupeni-od-smlouvy/ anebo Vám poradí Jenda na svých stránkách http://www.energiejenda.cz. Pomohli mi s odstoupením a nic jsem nemusela platit. Zkuste je kontaktovat. Moc tomu nerozumím, ale myslím, že kdybyste zrušil smlouvu tímto způsobem, budete platil pokutu. Přeji úspěšné vyřešení.

            Andrea

           • #3070 Odpovědět

            Daniel
            Host (Guest)

            Prosím o konkrétní radu jak odstoupit od smlouvy z ČEC. Uzavřel jsem smlouvu 6/2011 na 5 let.

            Děkuji, Daniel

           • #3071 Odpovědět

            renda
            Host (Guest)

            Celkem nechapu, jakou konkretni radu zadate? V prispevku predtim ji totiz mate celkem jasne danou. Bud si zavolejte na zakaznickou linku, zeptejte se presne jich, nebo postupujte podle navodu v linku, popripade u jendy. Hotovo 🙂

           • #2959 Odpovědět

            Petr
            Host (Guest)

            Souhlasím s Kamilou, nejjednoduší a nejrychlejší je zavolat na infolinku, říct, že chcete ukončit smlouvu a tam už to s Vámi vyřídí. Když jsem měl problém nebo mi něco nebylo jasné, vždy mi telefon zvedli. Držím palce, že vše dobře dopadne.

            Petr

           • #2958 Odpovědět

            Kamila
            Host (Guest)

            Doporucuji Vam nejdrive telefonickou linku, jednoduse jim zavolejte a reknete jim, ze chcete zrusit smlouvu. Paklize se nebudete moc dovolat, urcite bych napsala i na fb, ale tam to muze treba dva dny trvat. Muzete take zkusit mail. Nicmene – ackoli nekteri rikaji, ze infolinku neberou, mne zvedli telefon pokazde 🙂

           • #2915 Odpovědět

            Petr
            Host (Guest)

            České energetické centrum má v obchodních podmínkách, že všechny přeplatky může převádět do dalšího zúčtovacího období – vizte zde:

            http://www.cenyenergie.cz/srovnani-obchodnich-podminek-podrobna-analyza-dodavatelu-energie.aspx

            Konkrétní příklad, kdy nevracení přeplatků způsobil odběrateli velké problémy, je popsán zde:

            http://www.cenyenergie.cz/comfort-energy-a-energeticke-centrum-reaguji-na-vase-stiznosti.aspx

            Proč jsou měsíční poplatky některými lidmi považovány za „nesmyslně vysoké“ a co za tyto poplatky dostanete za nadstandard, je vysvětleno zde:

            http://www.cenyenergie.cz/kdo-ma-pravdu-energeticke-centrum-a-x-energie-jsou-ve-sporu.aspx

           • #2917 Odpovědět

            Jenda
            Host (Guest)

            Promiňte Petře, ale smlouva (zde je uveden způsob plateb a vracení přeplatků) má přednost před obchodními podmínkami. Když se ČEC dohodne se zákazníkem na určitém způsobu, tak to má dodržet, jinak může zákazník odstoupit.

            Co se týče vracením přeplatků u ČECu, tak neznám případ, že bych se setkal s někým, komu by přeplatek včas vrátili. V žádném případě se nejedná o nahodný omyl.

            Nesmyslně vysoké poplatky: Obchodní zástupce nikdy nepodepisuje se zákazníkem standardní produkt, ale většinou produkty Pohoda nebo Standard Plus. OZ se zeptá, nechcete k tomu ještě bezplatnou asistenci, zákazníci souhlasí. Pak zaplatí mnohatisícové částky navíc, ikdyž je nikdy nevyužijí.

            Jenda

           • #2884 Odpovědět

            Kamila
            Host (Guest)

            Samozrejme, ze je platite za to, aby problemy nebyly. Na druhou stranu, v praci vas take plati od prace a kdyz neco pokazite, jdete svou chybu napravit a za prominuti jste rad. Cili… vzhledem k mnozstvi zakazniku CECu neni nepravdepodobne, ze se chyba vyskytne. To, co je dulezite je, ze kdyz chyba prijde, je sjednana naprava, coz CEC dodrzuje. Asi tak.

           • #2826 Odpovědět

            Lucie
            Host (Guest)

            Jenda: Soudě dle názvu jste reagoval na můj příspěvek, asi kvůli té zmínce o fb? Samozřejmě, že ideální stav je když k problémům nedochází vůbec, ale už ve fyzice na základce jsme se učili, že nic není ideální 🙂 Tudíž jestliže se chyba vyskytne a firma ji dokáže pohotově vyřešit, vyslechne si co proč a jak a navrhne řešení, pak mi samotná chyba nevadí.

            Jestliže však dojde k chybě ze strany firmy, kterou řešit odmítá, to už je věc jiná. Ale to mne právě v ČECu nepotkalo.

          • #2806 Odpovědět

           Kamila
           Host (Guest)

           tak to mame podobny problem. muj nazor taky nema pro pana tonika zadnou cenu 🙂 nicmene, oni evidovali na zacatku roku spoustu chyb. s prechodem na novy system, se zvetsovanim objemu klientely, ktera vzrostal nekolikanasobne..atd. nicmene slusne se s tim, zda se, poprali. proste je videt, ze se snazi..tech nespokojenych zakazniku vyrazne ubyva..

         • #2793 Odpovědět

          Honza
          Host (Guest)

          Přidávám pozitivní ohlas. Dle mých zkušeností se není u ČECu čeho bát, ba naopak. Možná je to tím, že jsme smlouvu vyjednávali přímo v kamenném centru, ale po skoro roce a půl můžeme jen chválit. Bydlíme v rodinném domě se čtyřmi byty, takže roční úspora je velmi znát.

          • #2794 Odpovědět

           Jenda
           Host (Guest)

           To je zajímavé, že někdo dosahuje úsporu u vůbec nejdražšího dodavatele.

           Podle mne by člověk spořil tím, že si najde levnějšího dodavatele.

           Jenda

   • #2332 Odpovědět

    Jenda
    Host (Guest)

    Dobrý den, pro zájemce o diskusi a informace ohledně Českého energetického centra je zde web: http://www.odstoupeni.cz

    Jenda

  • #1360 Odpovědět

   Štefan
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   chtěl bych se informovat, podal jsem odstoupení od smlouvy podle ustanovení § 11a odstavce 3 zákona č. 458/2000 Sb., energetický zákon, jedná se o změnu VOP u ČEC (české energetické centrum). Má někdo zkušenost jak postupovat dál, zda si zřídit nového dodavatele a čeka na vyjádření ČEC.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
Odpovědět na: Odstoupení od smlouvy od ČEC

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">