• Autor
  Příspěvky
 • #122480 odpověď

  Václav Krajča

  pane Hampl, tomáte štěstí. Já u nich byl cca pul roku, odešel jsem, co mi zvedli zafixovanou cenu na téměř dvojnásobek. %Rádné vyuúčtování jsem z nich musel tahat, přeplatek jsem i přes několikerá upozornění od nich ještě neviděl. Za mě NEDOPORUČUJI.

 • #23468 odpověď

  Václav Hampl, fy. ProJesle, ProFamily

  Psal jsem to tady už jinde, ale tedy:

  U této firmy máme připojených 6 nemovitostí (provozujeme mateřské školy a jesle). Přecházeli jsme pod tuto společnost postupně, první pobočka byla připojena 23.5.2013. DO dnešního dne 18.2.2016 jsme nikdy neměli žádný problém. Vyúčtování chodí přehledné, včas a v pořádku, na rozdíl od výše uvedeného příspěvku se vždy dovolám, stejně tak funguje emailová komunikace. Rád poskytnu reference osobně na tel 232000800. Nemám rád, když se o někom, kdo poskytuje služby kvalitně šíří takové pomluvy, pravděpodobně od neschopné konkurence ? …nevím.

  Za nás tedy spokojenost jak se službami tak hlavně s bezkonkurenční cenou.

  Mgr. V. Hampl

 • #1804 odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  co se týče aktuálního počtu zákazníků společnosti PLYNULE.CZ, podle nejnovějších údajů OTE měla ke konci dubna 2011 již 623 odběrných míst. O dalším vývoji v počtu zákazníků jednotlivých dodavatelů vás budeme průběžně informovat prostřednictvím aktualizovaných článků.

 • #1191 odpověď

  Tomáš

  Dobrý den, máte někdo zkušenost s touto společností? Její nabídka i podmínky zní zajímavě, ale má podle tohoto serveru zatím velmi málo zákazníků. Dokonce ji v březnu i pár ubylo. Čím to? Díky předem moc za odpověď. Jsem ze severu Moravy a tento dodavatel mi přišel docela zajímavý.

  Tom

Odpověď na: PLYNULE.CZ

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">