• Autor
  Příspěvky
 • #19615 odpověď

  radka1

  Také podvedli moje rodiče v Prostějově.
  Chodili po domě a vydávali se za společnost RWE.
  A co na to kontrolní úřady. To jen tak projde vydávat se za
  někoho jiného. Pokutují kde jakého řidiče za blbosti a takto
  tu řádí podvodníci a oblbují staré lidi.
  Za to by měl být megaflastr PODVÁDĚT PO CELÉ REPUBLICE.

  • #20807 odpověď

   Lišák

   Takové praktiky se mi taky nelíbí, ale musím říct, že u mě byl jejich zástupce, který se choval solidně, (kdyby ne, tak bych ho vyrazil) nabídl mi lepší podmínky při nákupu energií, tak slovo dalo slovo a potvrdil jsem mu smlouvu. Nešlo o žádnou léčku, prostě mě zlákaly výhodné podmínky, potom jsem ještě volal na info linku, abych si ověřil informace a vše se zdálo být v pořádku, tak jsem u nich zůstal. Teď jem za to rád, protože platím méně a o to mi šlo.

 • #1477 odpověď

  Radka

  Dnes chodili po bytem v našem domě dva chlápkové, kteří tvrdili, že jsou od ČEZu a snažili se lidem vnutit jejich smlouvy. Přijde mi tohle jednání opravdu špatné a takové obchodní zástupce bych okamžitě vyhodila!!! Nejen, že dělají špatnou reklamu společnosti, pro kterou pracují, ale sdělují nepravé informace a člověk, který netuší, o co jde, klidně podepíše smlouvu v domnění, že „jen podepisuje levnější elektřinu od dodavatele, co má“… HNUS!

Odpověď na: Podvodníci – Comfort Energy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">