• Autor
  Příspěvky
  • #14672 Odpovědět

   Jana Dvořáková
   Host (Guest)

   Zasílám kopie korespondence s BE a prosím o radu jak dále postupovat, abych se bezsankčně vyvázala ze smlouvy. Předem děkuji za odpověď. [email protected]

   Obdržela jsem vaši fakturu 1421163675 (vyúčtování spotřeby plynu 9/13-9/14) s přeplatkem Kč 12 881.- Jestli správně počítám, činí přeplatek cca Kč 1000/měsíčně. V novém rozpisu je ale záloha snížena pouze o Kč 380,-.
   Už v loňském roce jsem marně požadovala snížení záloh, nehodlám vaši firmu jako důchodkyně dále sponzorovat.

   Mám s vámi podvodně uzavřenou smlouvu na 10 let, přičemž při uzavírání mi podomním dealerem bylo řečeno, že smlouva je uzavírána na 2 roky. Tato informace se později ukázala jako nepravdivá. 10 let uvedených ve smlouvě se mělo týkat dodržení nejnižší ceny na trhu. V podmínkách máte uvedeno, že důvodem k výpovědi bez sankcí je nedodržení nejnižší ceny na trhu. Zasílám adresu kalkulačky ERÚ, kde jsem zjistila, že levnějších nabídek na trhu je 27.

   http://kalkulator.tzb-info.cz/cz/dodavka-zemniho-plynu-porovnani-nabidek

   Proto podávám výpověď ze smlouvy o odběru plynu s vámi k 30.11.2014
   ——————————————————————-
   Urguji odpověď ohledně výše uvedeného mailu. (sponzorování vaší firmy a výpověď)
   S uvedenou fakturou jsem obdržela nový rozpis záloh – sice nepatrně snížených vzhledem k výši přeplatku – ale ani takto minimálně sníženou zálohu jste v 10/14 nedodrželi a nadále přes SIPO inkasujete zálohu ve výši záloh z minulého období.

   Na můj mail požaduji písemnou (mailovou) odpověď a nepřeji si, aby mi telefonoval váš neschopný pracovník Papáček, který vůbec nepochopil podstatu problému a který mě přesvědčoval, že se mám radovat z přeplatku, který mi zašletete, když jsem vaší firmě vlastně přeplacenou částku bezúročně a nedobrovolně zapůjčila.
   O výpovědi v telefonátu nebyla řeč.
   ——————————————————————

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpovědět na: praktiky Bohemia Energy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">