• Autor
  Příspěvky
  • #142783 Odpovědět

   Lucie Spirkova
   Host (Guest)

   Dobrý den,
   bohužel nekorektní arogantní jednání. Na přepážce, i telefonicky, na infolince dávají špatné informace. Je to bolševický podnik a chovají se nevhodně. NEDOPORUČUJI. Až budu vyvázaná ze smlouvy, jdu ke skautské energii.

  • #139206 Odpovědět

   Tereza
   Host (Guest)

   Kvůli jejich hamižnosti umřela zvířátka a korály v ZOO, kterou uprostřed největších mrazů odpojili od plynu. Doufám, že se představenstvo a správní rada PP těmi penězi udusí. Fuj, hanba jim!

  • #138845 Odpovědět

   MM
   Host (Guest)

   Neuvěřitelně arogantní a bezohledné chování paní na přepážce. Chovala se jako bachařka. Postrádám jakýkoliv smysl empatie vůči novým zákazníkům, kteří nemají zkušenosti, komentáře typu VŠ vzdělání a nerozumí tomu apod. Rozhodně nedoporučuji

  • #122512 Odpovědět

   Lenka
   Host (Guest)

   Arogantní lidé na call centru. Na pobočce něco řeknou a slíbí, vzápětí to neplatí a nesplní. Buď jejich zaměstnanci nejsou správně informováni, anebo záměrně klientům neříkají pravdu. Nedoporučuji. Jednání této společnosti nesplňuje obecné standardy.

  • #120714 Odpovědět

   Qvido
   Host (Guest)

   Teď od PP odcházím. Jejich způsob účtování a ochota něco řešit mi dost nevyhovuje. U PP jsem cca 9 let a platim na plyn zálohy čtvrtletně. Jelikož jsem koncem roku měnil banku a první trvalé platby jsem posílal ručně podle posledního měsíce, než jsem založil trvalé platby u nové banky, stalo se, že mi jedna záloha vypadla. Po nějaké době mi přišla upomínka. Při nejbližší příležitosti jsem dlužnou částku v IB zaplatil na standardní účet a VS, kam posílám zálohy. Po nějaké době mi přišla znova upomínka. Zkontroloval jsem platby za poslední rok a přišlo mi, že jsou v pořádku, ale radši jsem to stejně znovu zaplatil, říkal jsem si, že se to pak srovná při vyúčtování. Ovšem po nějaké době jsem našel ve schránce výhružný dopis, že jestli do 3 dnů nezaplatim, odstřihnou mi plyn. Na zákaznické lince jsem se dozvěděl, že jsem měl zaplatit na jiný účet, ne na ten samý kam se posílají zálohy a přesto že mám předplacené zálohy dopředu, nemám uhrazené minulé období. Uhradit dlužnou částu z předplacených záloh nelze a musel jsem to zaplatit potřetí, jinak by mi odpojili plyn, přesto že mám zaplacené 2 čtvrtletí dopředu. Kocourkov

  • #23522 Odpovědět

   Jitka
   Host (Guest)

   Za sebe nedoporučuji, neseriozní jednání, nulová komunikace, mizerný klientský servis. Ted řešim, jak od nich odejít. Každopádně hledají finty, jak si zavázat lidi (např. při poruše pošlou technika, PP nabídne zaplacení opravy výměnou za upsání na 10 let, tuto částku samozřejmě dostanou průběžně zpět).

  • #23459 Odpovědět

   Michal
   Host (Guest)
  • #21256 Odpovědět

   ali
   Host (Guest)

   ja mam z prazskou plyn.velmi spatne zkusenosti..nejenze podepisuji s ml.s kymkomiv,aniz by byl ten dotycny majitel plynomeru, a aniz by se ozvali,i kdyz to vedeli,jestli majitel s novou sml.souhlasi,ale mou matku utahlina to,ze pmyn bude levnejsi a mne na konec prisel nedopl.pres 4tis.kc,coz jsem v zivote za plyn nedoplacela a to jsem topila i pres leto….ale ani nekomunákuji a ja s nima resim slor uz pres 4roky,dokonce jsem loni vyhrala.soud,ze pochybeni bylo na jejich str.a opet delaji probl.jsou to zlodeji a lhari…a ja ted celim neopr.exekuci a oni opet tvrdi,ze nepochybili…mam 2lete dite,jsem samozivitelka a fakt nemam cas ani naladu resit s nekym hovadiny a litat po soudech,ale bohuzel musim…jak rikam,zlodeji a lhari,nikomu nedoporucuji,nebo co nejdtive s nima ukoncit smlouvu.

  • #9884 Odpovědět

   Juandev
   Host (Guest)

   Je to standardní dodavatel plynu, takže nejsou problémy. Když mi napočítají vyšší zálohy, požádám o snížení, když chci, mohu si zažádat o změnu. Když chci ale odejít, je to problém. Nidko vám neporadí, musíte si nastudovat obchodní podmínky.

   Podivuji se, že ale stát není k tomuto původnímu dodavateli přísnější, protože na rozdíl od nových, kde vím co mě čeká, tak u původního dodavatele nemám moc volbu, prostě na mě spadnou nějaké defaultní podmínky.

  • #1442 Odpovědět

   Petr
   Host (Guest)

   Jaké máte zkušenosti se společností Pražská plynárenská?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
Odpovědět na: Pražská plynárenská – zkušenosti

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">