• Autor
  Příspěvky
  • #1766 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den, nesprávný výsledek byl způsoben technickou závadou. Nyní je již však vše opraveno a můžete se tedy podívat do kalkulačky, jak ceny elektřiny vycházejí. Omlouváme se za způsobené komplikace.

  • #1761 Odpovědět

   Papi
   Host (Guest)

   to opravdu není možné, mám tarif d45d od Eonu a budu přecházet pod UET -http://www.uet.cz/ pod home heat, který je nejlevnější..

   zkus kalkulátor eu 🙂

   http://kalkulator.eru.cz/

   • #1933 Odpovědět

    Lenicka
    Host (Guest)

     Zdravíčko, z vlastní zkušenosti mohu na spočítání ceny elektřiny rozhodně doporučit kalkulačku http://www.elektrina.cz/ Velice pěkná aplikace, rozhodně jedna z nejlepších kalkulaček zaměřených na toto u nás.

    <o:p></o:p>

  • #1168 Odpovědět

   Václav Nedvěd
   Host (Guest)

   Dobrý den, při výpočtu spotřeby energie a její ceny za minulý rok mám zaplatit 25700 kč. Mám tarif d45d (komfort přímotop 20). Všechny společnosti se mění s cenou +/- 2000 okolo mého dodavatele PRE. Zarazila mě však cena u Bohemia energy, která se pohybuje okolo 12000. Jak je to možné? ušetřil bych více jak 50% a tomu nevěřím. Není tam nějaký schovaný poplatek?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: přechod k jinému dodavvateli

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">