• Autor
  Příspěvky
 • #1766 odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den, nesprávný výsledek byl způsoben technickou závadou. Nyní je již však vše opraveno a můžete se tedy podívat do kalkulačky, jak ceny elektřiny vycházejí. Omlouváme se za způsobené komplikace.

 • #1761 odpověď

  Papi

  to opravdu není možné, mám tarif d45d od Eonu a budu přecházet pod UET -http://www.uet.cz/ pod home heat, který je nejlevnější..

  zkus kalkulátor eu 🙂

  http://kalkulator.eru.cz/

  • #1933 odpověď

   Lenicka

    Zdravíčko, z vlastní zkušenosti mohu na spočítání ceny elektřiny rozhodně doporučit kalkulačku http://www.elektrina.cz/ Velice pěkná aplikace, rozhodně jedna z nejlepších kalkulaček zaměřených na toto u nás.

   <o:p></o:p>

 • #1168 odpověď

  Václav Nedvěd

  Dobrý den, při výpočtu spotřeby energie a její ceny za minulý rok mám zaplatit 25700 kč. Mám tarif d45d (komfort přímotop 20). Všechny společnosti se mění s cenou +/- 2000 okolo mého dodavatele PRE. Zarazila mě však cena u Bohemia energy, která se pohybuje okolo 12000. Jak je to možné? ušetřil bych více jak 50% a tomu nevěřím. Není tam nějaký schovaný poplatek?

Odpověď na: přechod k jinému dodavvateli

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">