• Autor
  Příspěvky
  • #3837 Odpovědět

   poustevník
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   já bych Vám to nedoporučoval,neboť jsem toto udělal před necelými 2.roky a nyní hledám jiného distributora. Nalákají Vás na nejnižší produktovou řadu tzv. RWE start,která je opravdu nižší a pak Vás přeřadí do RWE standard,nebo stabil,ale to už je jedno. Všechny ostatní už jsou mnohem dražší,dokonce i než u ČEZU!! Jak jsem nedávno zjistil. Taktita jasná,získat lidi na začínající nízkou cenu a pak to zvýší. Nyní hledám jiného prodejce elektřiny a není to lehké.

   • #3838 Odpovědět

    A
    Host (Guest)

    Dobrý den.

    Při Vašich spotřebách by neměla změna prakticky žádný finanční efekt. . S nejlevnějším dodavatelem byste ušetřila  proti E tarifu cca 150kč. ( Rwe to samozřejmě není )

    Já bych Vám doporučil i druhou smlouvu s Čezem změnit na E-tarif a jinak to neřešit. Ale to jak se rozhodnete je samozřejmě Vaše volba.

    Hezký den.

  • #1607 Odpovědět

   pony
   Host (Guest)

   Dobrý večer

   prosím o radu,  zda je přechod k RWE opravdu tak výhodný, jak je prezentován. Z kalkulací a ceníků na internetu nejsem moc moudrá, výsledné částky mi připadají nereálné, a to i když zadávám do výpočtu skutečnou roční spotřebu za minulé období.

   Nyní máme u ČEZu tarif D02d Basic s roční spotřebou cca 520 kWh a D02d eTarif / 830 kWh….je přechod k RWE v těchto případech na místě, popř. na jaký tarif (Standard, Optimal…)?

   děkuji za odpověď                                                                                                           RK

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: přechod od ČEZu k RWE

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">