• Autor
  Příspěvky
  • #2601 Odpovědět

   Martin
   Host (Guest)

     Dobrý den,

   já jsem měnil dodavatele přes tenhle srovnávač a neměl jsem s tím žádný problém.

  • #2521 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   nechte vlastnický stav jak je a na web. stránce vyplňte dva formuláře na plyn a elektřinu. 3E Vám pošle smlouvy k podpisu. Až budete u 3E tak změňte vlastníka odběrného místa.

   Tedy pokud máte smlouvu  u RWE a E.ONu na dobu neurčitou. Pokud ne, tak už by to asi nešlo, ale na to by Vás u 3E měli informovat.

   Jenda

   • #2522 Odpovědět

    Michaela
    Host (Guest)

     V tom případě, je, ale tříměsíční výpovědní lhůta, nebo ne?

    • #2524 Odpovědět

     Jenda
     Host (Guest)

     Ano máte pravdu, RWE zdražovali plyn napsled k 19.12.2011, tak bylo možno odstoupit od smlouvy až do 19.3., to už nejde a elektřinu E.ON zdražoval k 1.1.2011, tak bylo možno rychleji odstoupit až do 31.3, což už je také pryč.

     Takže rychlejší  možnost už není možná.

     Jenda

  • #1417 Odpovědět

   Michaela
   Host (Guest)

   Dobrý den, jak mám postupovat, vybrala jsem si alternativního dodavatele 3E (roční úspora skoro 20 000), plyn odebíráme od RWE a elektřinu od Eonu, Zároveň chci změnit odběratele – což je trošku komplikovanější – původní je má babička, dům patří mé matce, já s rodinou zde máme trvalé bydliště. Jak máme postupovat, aby došlo co k nejrychlejšímu převodu?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: přechod od RWE a EON, zároveň změna odběratele

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">