• Autor
  Příspěvky
 • #2601 Odpověď

  Martin

    Dobrý den,

  já jsem měnil dodavatele přes tenhle srovnávač a neměl jsem s tím žádný problém.

 • #2521 Odpověď

  Jenda

  Dobrý den,

  nechte vlastnický stav jak je a na web. stránce vyplňte dva formuláře na plyn a elektřinu. 3E Vám pošle smlouvy k podpisu. Až budete u 3E tak změňte vlastníka odběrného místa.

  Tedy pokud máte smlouvu  u RWE a E.ONu na dobu neurčitou. Pokud ne, tak už by to asi nešlo, ale na to by Vás u 3E měli informovat.

  Jenda

  • #2522 Odpověď

   Michaela

    V tom případě, je, ale tříměsíční výpovědní lhůta, nebo ne?

   • #2524 Odpověď

    Jenda

    Ano máte pravdu, RWE zdražovali plyn napsled k 19.12.2011, tak bylo možno odstoupit od smlouvy až do 19.3., to už nejde a elektřinu E.ON zdražoval k 1.1.2011, tak bylo možno rychleji odstoupit až do 31.3, což už je také pryč.

    Takže rychlejší  možnost už není možná.

    Jenda

 • #1417 Odpověď

  Michaela

  Dobrý den, jak mám postupovat, vybrala jsem si alternativního dodavatele 3E (roční úspora skoro 20 000), plyn odebíráme od RWE a elektřinu od Eonu, Zároveň chci změnit odběratele – což je trošku komplikovanější – původní je má babička, dům patří mé matce, já s rodinou zde máme trvalé bydliště. Jak máme postupovat, aby došlo co k nejrychlejšímu převodu?

Odpovědět: přechod od RWE a EON, zároveň změna odběratele

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">