• Autor
  Příspěvky
  • #10562 Odpovědět

   Vlastimil Kyncl
   Host (Guest)

   Dobrý den, před 2 lety jsem uzavřel smlouvu na dobu určitou( 2 roky)
   se společností Comfort energy na odběr el. energie. V té době byla tato společnost na asi 5. místě mezi nejlevnějšímí dodavateli naVaší kalkulačce. Nyní je asi na 30. místě.
   (Sazba d56D, 1000 NT/ 15000VT) Smlouva by měla vypršet 27.6. t.r.
   Bohužel jsem se dozvěděl, že tato musí být vypovězena tři měsíce před
   ukončením platnosti, jinak se opět prodložuje automaticky o 2 roky.
   Výpověď jsem tedy propásl, je z toho nějaká cesta ven? Děkuji předem za odpověď, s pozdravem Kyncl

  • #9771 Odpovědět

   Michal Žižlavský
   Host (Guest)

   Loni v červenci jsme na hypotéku koupili domek.Přítelkyně ve spěchu uzavřela smlouvu s dodavatelem energií minulých vlastníků-České energetické centrum.Letos jsem měl konečně čas ceny porovnat a zjistil jsem že jsou velmi předražené.(Dodavatel ukončil činnost a zákazníky převzala Bohemia Energy).Vybral jsem nového dodavatele,ale smlouva je uzavřena na tři roky a Bohemia energy požaduje za ukončení smlouvy pokutu 6050Kč za jednotku takže 12100Kč za plyn i elektřinu.Zkusil jsem změnu dodavatele se změnou odběratele,ale domek je psán na nás oba,takže bych musel předložit nějaký doklad o přestěhování přítelkyně,nebo nájemní smlouvy na jiného nájemce,nebo něco podobného co asi nedoložím.Máte nějakou radu jak z toho slušně vybruslit?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Předčasné ukončení smlouvy na dobu určitou.

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">