• Autor
  Příspěvky
 • #120717 odpověď

  Ilona

  U Primagasu jsme asi 13-14 let. Naprostá spokojenost-nemám žádné negativní zkušenosti. Vždy vše v pořádku. Zálohy se Vám nastaví dle spotřeby-pokud další rok máte nižší spotřebu sníží se a přeplatek je Vám vrácen. Ta výše je vždy podle odhadu a myslím si, že je to dobře, že Vás pak nepřekvapí nedoplatek-přeplatek je vždy příjemnější.. Informují Vás o akcích sms i emailem. Je pak na Vás zda plníte v době akce či ne-dá se na tom rozhodně ušetřit. Vždy dobrá domluva a spolehlivost . Za ty léta jsem nepostřehla nějaké razantní zdražování. Každý rok máte kontrolu nádrže pokud jí máte v pronájmu cena okolo 650,-Kč revize-přijde faktura.

 • #23813 odpověď

  DavidK

  Dobry den.
  Ja prechazel na Jistotu od RWE. Uz si nepamatuji, zda cena odpovidala kalkulovanemu vypoctu, ale urcite platim o nekolik tisic mene nez u RWE. Jen me trochu zarazilo, ze po prvnim roku mi vraceli 3tisice a presto na dalsi rok zvedli zalohy. Ale nevadi mi to tak moc abych presel nekam jinam

 • #23359 odpověď

  Lukas

  Iva : to by me taky zajimalo

 • #18520 odpověď

  George

  Nevím jestli mám doporučit PRIMAGAS? Před vánocema 2014 se stalo že u této společnosti špatně a pozdě byli špatně zpracovány dokumenty a nájemní smlouva.Nakonec jsem se dozvěděl že chybu udělala zaměstnankyně Primagas. Kalendář měsíčních záloh nebyl zaslán ani po novém roce. V prosinci byla vyplněna smlouva s Primagas která měla být platná ale nebyla. Později jsem se dozvěděl že smlouva bude platná aź od února 2015. Někde se stala chyba.

 • #18446 odpověď

  Iva

  Dobrý den, dle Vaší kalkulačky mi vyšel jako nejlevnější dodavatel plynu Primagas Jistota 2015. Zajímalo by mne, zda uvedená cena je pravdivá a konečná, zda nebudou připočteny ještě další poplatky, aktivační a deaktivační popltaky, sankce za předčasné ukončení smlouvy aj. Tarif je na dobu určitou do 31.12.2015, pokud bychom chtěli smlouvu vypovědět, jak dlouhá je výpovědní lhůta? Na co dalšího si dát pozor, při výběru nového dodavatele plynu?

Odpověď na: Primagas

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">