• Autor
  Příspěvky
  • #120717 Odpovědět

   Ilona
   Host (Guest)

   U Primagasu jsme asi 13-14 let. Naprostá spokojenost-nemám žádné negativní zkušenosti. Vždy vše v pořádku. Zálohy se Vám nastaví dle spotřeby-pokud další rok máte nižší spotřebu sníží se a přeplatek je Vám vrácen. Ta výše je vždy podle odhadu a myslím si, že je to dobře, že Vás pak nepřekvapí nedoplatek-přeplatek je vždy příjemnější.. Informují Vás o akcích sms i emailem. Je pak na Vás zda plníte v době akce či ne-dá se na tom rozhodně ušetřit. Vždy dobrá domluva a spolehlivost . Za ty léta jsem nepostřehla nějaké razantní zdražování. Každý rok máte kontrolu nádrže pokud jí máte v pronájmu cena okolo 650,-Kč revize-přijde faktura.

  • #23813 Odpovědět

   DavidK
   Host (Guest)

   Dobry den.
   Ja prechazel na Jistotu od RWE. Uz si nepamatuji, zda cena odpovidala kalkulovanemu vypoctu, ale urcite platim o nekolik tisic mene nez u RWE. Jen me trochu zarazilo, ze po prvnim roku mi vraceli 3tisice a presto na dalsi rok zvedli zalohy. Ale nevadi mi to tak moc abych presel nekam jinam

  • #23359 Odpovědět

   Lukas
   Host (Guest)

   Iva : to by me taky zajimalo

  • #18520 Odpovědět

   George
   Host (Guest)

   Nevím jestli mám doporučit PRIMAGAS? Před vánocema 2014 se stalo že u této společnosti špatně a pozdě byli špatně zpracovány dokumenty a nájemní smlouva.Nakonec jsem se dozvěděl že chybu udělala zaměstnankyně Primagas. Kalendář měsíčních záloh nebyl zaslán ani po novém roce. V prosinci byla vyplněna smlouva s Primagas která měla být platná ale nebyla. Později jsem se dozvěděl že smlouva bude platná aź od února 2015. Někde se stala chyba.

  • #18446 Odpovědět

   Iva
   Host (Guest)

   Dobrý den, dle Vaší kalkulačky mi vyšel jako nejlevnější dodavatel plynu Primagas Jistota 2015. Zajímalo by mne, zda uvedená cena je pravdivá a konečná, zda nebudou připočteny ještě další poplatky, aktivační a deaktivační popltaky, sankce za předčasné ukončení smlouvy aj. Tarif je na dobu určitou do 31.12.2015, pokud bychom chtěli smlouvu vypovědět, jak dlouhá je výpovědní lhůta? Na co dalšího si dát pozor, při výběru nového dodavatele plynu?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Primagas

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">