• Autor
  Příspěvky
  • #136242 Odpovědět

   Landau
   Host (Guest)

   Doporučuji s firmou dobře probrat jaký tarif, protože jich mají víc a my jsme třeba pro plyn zvolili jiný než pro elektřinu i když je možné pod jedním a tím samým brát obojí. My jsme se orientovali cenou k naší spotřebě, abychom měli nejlepší výsledky. Operátorka byla v mnoha ohledech velmi vstřícná, takže jsme vyšli v obou případech i se smlouvami na dobu neurčitou.

  • #121068 Odpovědět

   Zuzana
   Host (Guest)

   Pracuji v jedné energetické firmě a BEE je podlé mého názoru asi nejhorší společnost, kterou si můžete vybrat energie mají dosti nadsazené a jednání s klienty při přechodu k jinému dodavateli hrozné.
   Je několik případů kdy lidé přecházející k jiné společnosti od BEE se díky BEE dostanou do černého odběru jelikož BEE nemá podepsaný tzv. Etický kodex kde má povinnost ohlásit novému dodavateli respektive hlavně svému klientovi do jakého data bude dodávat energii. Toto datuv však BEE úmyslně zadržuje aby klienti u BEE byli stále vedeni a samozřejmě nový dodavatel celý proces přechodu nemůže uskutečnit jelikož neví kdy se může připojit a za dřívější připojení samozřejmě hrozí pokutou. V tomto případě radíme klientům aby volali na BEE a tzv AV (datum do kdy BEE dodává energii) si zjistilli v tu chvíli BEE mlží klientovi říkají „já to tady nevidím a různě se vymlouvají.
   Někdy se i stává že BEE neinformuje o tom do kdy dodává a klientovi pak od distributora příjde tzv. Výzva k narovnání bezesmluvního vztahu …jedná se o to že díky BEE spadne do černého odběru.
   Takže shrnuto BEE rozhodně ne a to nemluvím o jejich obchodních zástupcích a o „darovaných žárovkách“, které při odchodu musíte tučně zaplatit za 6000Kč

   Pamatujte na to že máte vždy od podpisu smlouvy 14 dní na odstoupení a pokud již tuto dobu propásnete máte 15dní nárok na odstoupení od připojení!!!!
   Pokud jsou tyto stránky objektivní tento email zde zůstane pokud nejsou objektivní administrátor je jistě smaže.
   Přeji hodně štěstí při výběru dodavatele 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Recenze Bohemia Energy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">