• Autor
  Příspěvky
 • #122333 Odpověď

  Petr

  Utekl jsem k Bohemia energy, původní dodavatel mě furt přesvědčoval ať nic neměním, ale levnější nabídku mi nenabídli a od Bohemia energy mi jí navrhli hned. Ušetřil jsem tu už víc než za ty roky jinde.

 • #122264 Odpověď

  Zdeněk Mach

  Dám sem recenzi i za sebe, s Bohemia Energy mám zkušenosti 5. rokem tedy od roku 2013, takže pár zkušeností jsem s nimi již za tu řádku let načerpal. Takže osobně moc nechápu, ty negativní komentáře, ale jasně každá firma má i nespokojených ,ale nemyslím si, že bych jich měla Bohemia Energy tolik když má, co jsem někde četl, snad už přes 1 milion zákazníků, určitě nebude 1 milion nespokojených to by se totiž všichni sebrali a šli by za lepším. Takže na té firmě asi něco bude dobrého když je u ní tolik lidí, jak jsem psal výše, sám jsem u nich od roku 2013 a jestli se za těch 5 let vyskytl jeden nebo dva přešlapy kecal bych. Je to klasický dodavatel, ne firma s kterou bych si vypisoval na zákaznické podpoře, takže jestli jsem s nimi za tu dobu komunikoval 2 nebo 3x bylo by to pro mě i moc. Fakt, nemám si u nich na co stěžovat, když člověk platí vše zavčasu, nemešká tak potom nejsou upomínky i problémy, které pak většinou lidé rádi shazují na firmu že je to jejich chyba. Vždycky říkám, že prvotně se má začít u sebe.
  Zakončím to tím, že Bohemia Energy jako dodavatele schvaluji, sám ho mám vyzkoušeného, ušetřil jsem s nimi nemalé peníze, takže vím o čem mluvím. Přeji hezký zbytek dne.

 • #122233 Odpověď

  Karel

  Nejdřív mi Bohemka nabízela smlouva na dobu určitou, ale jakmile jsem řekl, že beru smlouvu jen na neurčito, tak mi i takovou smlouvu nabídli. Když člověk něco chce musí si o to říct. A finančně je to pro mě teď dobrý.

 • #122189 Odpověď

  Robert

  Mně se hrozně líbí, jak se všude píše o skrytých vadách, ale že by lidi uznali, že sami u dělali první chybu a pustili si někoho cizího do baráku to ne. V tomto vidím největší vadu všeho, je to v podstatě počátek všeho. Přitom dodavatele každý může jednoduše změnit sám. Ideálně přes internetovou kalkulačku, která nikomu nenadržuje a ukazuje pravdivou nabídku trhu. Aktuálně třeba mohu potvrdit, že když jsem se na jednu díval, tak Bohemia energy je nyní nejlevnější firmou na trhu, ten tarif je dokonce možný mít bez uvázání na určité období, takže podle mě super.

 • #122152 Odpověď

  Marta Gregorová

  Bohemia Energy je podvodná společnost, jejíž byznys je založen na klamání zákazníka. Její zaměstnanci se navíc vydávají za zaměstnance jiných energetických společností. A přes ujištění, že se nic nemění, tak vám podvodem ukončí smlouvu u vašeho dodavatele a přetáhnou vás posléze k Bohemia Energy. Naštěstí jsem stačila včas od její podvodné smlouvy včas odstoupit. Spolupráci se společností Bohemia Energy rozhodně nedoporučuji.

 • #121046 Odpověď

  Zuzana

  Pracuji v jedné energetické firmě a BEE je podlé mého názoru asi nejhorší společnost, kterou si můžete vybrat energie mají dosti nadsazené a jednání s klienty při přechodu k jinému dodavateli hrozné.
  Je několik případů kdy lidé přecházející k jiné společnosti od BEE se díky BEE dostanou do černého odběru jelikož BEE nemá podepsaný tzv. Etický kodex kde má povinnost ohlásit novému dodavateli respektive hlavně svému klientovi do jakého data bude dodávat energii. Toto datuv však BEE úmyslně zadržuje aby klienti u BEE byli stále vedeni a samozřejmě nový dodavatel celý proces přechodu nemůže uskutečnit jelikož neví kdy se může připojit a za dřívější připojení samozřejmě hrozí pokutou. V tomto případě radíme klientům aby volali na BEE a tzv AV (datum do kdy BEE dodává energii) si zjistilli v tu chvíli BEE mlží klientovi říkají „já to tady nevidím a různě se vymlouvají.
  Někdy se i stává že BEE neinformuje o tom do kdy dodává a klientovi pak od distributora příjde tzv. Výzva k narovnání bezesmluvního vztahu …jedná se o to že díky BEE spadne do černého odběru.
  Takže shrnuto BEE rozhodně ne a to nemluvím o jejich obchodních zástupcích a o „darovaných žárovkách“, které při odchodu musíte tučně zaplatit za 6000Kč

  Pamatujte na to že máte vždy od podpisu smlouvy 14 dní na odstoupení a pokud již tuto dobu propásnete máte 15dní nárok na odstoupení od připojení!!!!
  Pokud jsou tyto stránky objektivní tento email zde zůstane pokud nejsou objektivní administrátor je jistě smaže.
  Přeji hodně štěstí při výběru dodavatele 🙂

Odpovědět: Recenze Bohemia Energy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">