• Autor
  Příspěvky
  • #3083 Odpovědět

   Vaclav
   Host (Guest)

   Pokud si na zaklade ceniku a posledni rocni faktury nespocitate usporu sam, zkuste jeste http://www.energiejenda.cz  Tam najdete velmi spolehlivou Jendovu kalkulacku se vsemi dostupnymi dodavateli a tarify.

   Vaclav

   • #3084 Odpovědět

    Petr
    Host (Guest)

    Díky. energiejenda.cz mi nabízí RWE elektřina eStart 16.348,- Kč; dosavadní PRE 18.139,- Kč (úspora 1.790,- Kč). Reálně mám ale na faktuře PRE 17.635,22 Kč. což při srovnání s nepřesnou nabídkou pro RWE dělá rozdíl jen 1.287,- Kč/rok tj. 107,- Kč/měsíc.

    Pokud pominu extrémy v sazbách, pro běžný odběr nemá prakticky žádný smysl měnit dodavatele elekřiny, (nejistá) úspora jsou zanedbatelná. Bez možnosti zadat do porovnávače všechny údaje z faktury, nelze nabídky, které se liší v řádu desetikorun za měsíc, vůbec posoudit.

    • #3088 Odpovědět

     Vaclav
     Host (Guest)

     Nepresnost typu nesedici lonska faktura proti kalkulacce soucasnych tarifu je dana casovym nesouladem srovnavanych udaju. Porovnavate vasi lonskou fakturu s kalkulackou letosnich cen vcetne toho, ze se v lednu zmenili i ceny distribuce. Zkuste se podivat vJendove kalkulacce vice dolu,mela by tam byt i kalkulace za predchozi obdobi.Usetrit byt jen pres 200 Kc pochopitelne smysl ma,zvlaste pokud je to kazdorocne.

  • #1496 Odpovědět

   Petr
   Host (Guest)

   Po zadání přesných hodnot o mé spotřebě (PRE; 3 730 kWh; D02d; do 1×25 A) mi systém nabídl jiného dodavatele s „max. úsporou“ 4.989,- Kč. Stránky usetreno.cz mi nabídly dodavatele s úsporou 1.044,- Kč.  Jak je možné, že se nabídky „úspory“ liší o 3.945,- Kč ?!? Nerozumím také pojmu „max. úspora“.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Rozdílná výše „úspory“

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">