• Autor
  Příspěvky
  • #1935 Odpovědět

   Lenicka
   Host (Guest)

    Já bych určitě doporučila třeba kalkulačku http://www.elektrina.cz/ Velice ráda se na tuto aplikaci obrací, opravdu super webová aplikace. Rozhodně doporučuji.

   <o:p></o:p>

  • #1744 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   ceníky dodavatelů pravidelně procházíme a aktualizujeme naši kalkulačku. Proto si dovolíme tvrdit, že naše výsledky jsou přesnější.

   Ceny energie.

  • #1739 Odpovědět

   Ing. Lukáš Mikyska
   Host (Guest)

    Dobrý den, nejlepší způsob je porovnávat ceníky dodavatelů. Občas se může, že na ERu nesedí ceny aktuálních dodavatelů, nebo nejsou aktualizované. Proto raději projděte aktuální ceníky dodavatelů na jejich stránkách. Pokud by jste měl jakékoliv otázky, kontaktuj te mě. Rád poradím.

  • #1155 Odpovědět

   StaKai
   Host (Guest)

   Dobry den,

   vypocital jsem si cenu na letosni rok a vyslo mi, ze UET je vyrazne levnejsi nez CEZ. Pred podpisem smlouvy jsem jeste zkusil stejny vypocet na ERU a tam my vyslo uplne jine cislo a to cca o 100Kc levneji – jaky vypocet je tedy spravny?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Rozdilne vysledky

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">