• Autor
  Příspěvky
 • #122677 odpověď

  Fantasy Cricket

  Thanks for the very helpful post. This is a very helpful post. India fantasy is the best match prediction blogs providers in the market that helps users to built their team. It also has many features which helps users in their daily matches.

 • #122495 odpověď

  telstra

  Pleasant post. I was checking continuously this blog and I am awed! Extremely supportive data uncommonly the last part. I care for such information a ton.
  I was searching for this specific data for quite a while. Much obliged to you and good luck. Join Us

 • #122493 odpověď

  telstra outages

  Pleasant post. I was checking continuously this blog and I am awed! Extremely supportive data uncommonly the last part. I care for such information a ton.
  I was searching for this specific data for quite a while. Much obliged to you and good luck.

 • #122492 odpověď

  telstra email help

  Pleasant post. I was checking continuously this blog and I am awed! Extremely supportive data uncommonly the last part. I care for such information a ton.
  I was searching for this specific data for quite a while. Much obliged to you and good luck.

 • #122487 odpověď

  John Clark

  I purchased this (1000 series vertical panel saw) by Saw Trax. it is a great panel saw, customer service was top notch in helping me decide which saw would fit my needs best. If I’ll open another shop then I definitely purchased next one saw Highly recommend for this product and must visit the company.

 • #122430 odpověď

  bigpond email login

  Nice blog here! I feel that is very important info for me. And I am happy studying your article. I absolutely love this site. Continue the good work! thanks, admin of this web page.

 • #122410 odpověď

  Belkin tech support

  very appreciable, your blog was informative and i found all the things what i was looking for.

 • #122339 odpověď

  vbeltssuppliers

  I am very happy to find this blog. It’s very useful for a new visitor as well as the previews visitor too. Your blog is a way who thus and as well as aware me about new equipment so keep writing cheers. I love to come here again, and thanks keep it up.

 • #122338 odpověď

  billing software for your business

  I am truly delighted to be here and also this post has some very interesting point that might help me a lot. I am enjoying reading the post.

 • #121938 odpověď

  D-link router Support

  Well as your other previous post this one also very informative and remarkable for users specially new comer. I must say good work appreciate it!

 • #2120 odpověď

  Vaclav

  Rozhodne doporucuju obchodnika RWE co nejdrive zmenit za levnejsiho. RWE zdrazila naposledy 1.listopadu a uz zverejnila dalsi cca 10 procentni zdrazeni uz od 19.12.! Viz http://www.rwe.cz/cs/do-zp-ceny-zp/

  Plyn se z duvodu nesouhlasu se zvysenim ceny da zmenit pomerne rychle – bezne do 18 dnu – viz zkusenosti spotrebitelu zde: http://www.energy.php5.cz/KP11.php

  U nekterych obchodniku dostanete navic napr. bonus az 500 Kc (CEZ Praktik plyn) nebo vernostni slevu za pocet let (3E – EUROPE EASY ENERGY).

  V kazdem pripade usetrite velmi rychle a u vasi spotreby vyznamne tisice korun uz v teto zime vcasnou zmenou obchodnika.

  • #2123 odpověď

   Jan

   Dobrý den, pracuji na živ. list jako nezávislý energetický analytik v jihomoravském kraji už od roku 2008. Díky tomu jsem získal informace a zkušenosti jak s energetickým trhem samotným, tak i s dodavateli kteří na našem trhu operují. Pokud by chtěl někdo poradit či pomoci s přechodem k jinému dodavateli, nebo odstoupením od svého stávajícího dodavatele. Muže se na mě obrátit na e-mailovou adresu: energyinform@seznam.cz Mam přehled o více než 10ti dodavatelech na Českém trhu, zkušenosti s nimi a rady na co si dát u kterého dodavatele pozor. Ne každý je zrovna seriozní a má tzv. ,,košér´´ podmínky. Mohu poradit jak s en. legislativou (jak to u nás chodí), tak i s kompletní administrativou u kteréhokoliv dodavatele, zařídit smlouvy, výpovědi, či odstoupení na nesouhlas s cenou) vypracovat kompletní analýzu jak u domácností tak firem a subjektů. Maloodběru, středoodběru nebo velkoodběru. Vyjednat individualní cenu s podmínkami které si poručí sám klient a to u obou komodit. Mohu poskytnout i zkušenosti s optimalizací sazeb i jističů. Konzultace o různých technologiích. Je mnoho způsobů jak lze šetřit na energiích. V případě potřeby mohu doporučit i servisní služby. 

   Cena za služby je individuální, to zaleží oč se konkrétně jedná. 

   Bližší informace o poradenství rád poskytnu na již zmiňovaném e-mailu: energyinform@seznam.cz

   Přeji všem pěkný den a dobrou volbu svého nového dodavatele.

 • #1983 odpověď

  Jenda

  Dobrý den, já bych pod fixací viděl snahu zabránit zákazníkům k odchodům k jiným dodavatelům. Budete muset se závázat smlouvou na určito, která se automaticky obnovuje. Za předčasné ukončení budou sankce, když nevyužejete možnosti odstoupení jako nesouhlas se změnou ceny nebo VOP.

  Při Vaší spotřebě je rozdíl v cenách až 4000Kč. Doporučil bych opustit RWE, vybrat si nejlevnějšího dodavatele podle zdejšího kalkulátoru a když Vám oznámí, že bude zdražovat, tak si na kalkulátoru vybrat nejlevějšího.

  Jenda

  http://www.energy.php5.cz

  • #1986 odpověď

   David

   Souhlasím s Honzou, jelikož se v této tématice pohybuji již několik let tal doporučuji každému ať přestoupí k jiným dodavatelům než jsou stávající monopoly ( RWE,EON, ČEZ, PRE nebo PP ). Každý dle zákona má nárok na změnu dodavatele každý rok 2 x . A pokud někdo chce fixovat cenu na dva roky tak je to z toho důvodu, že na Vás chce vydělat a hlavně, že ví, že další dva roky bude na Vás jen vydělávat. Proto doporučuji všem změnte své dodavatele. Vždy na tom vyděláte ( až na vyjímky )

   • #1988 odpověď

    LIVINGDEAD

    Pak se ale modlete, abyste neměli poruchu na plynoměru, nebo fakturu provedenou odhadem (na místě nebyl odečet).

    RWE Vás odkáže na svého obchodníka, kterého jste si zvolili a jelikož jiné společnosti vůbec nemají ponětí, jak postupovat, odkáží Vás na RWE. A tak se to bude táhnout a táhnou, Vy budete měsíce bez plynu a budete si škubat vlasy za to, že jste změnil/a dodavatele. V nejhorším případě Vám bude demontován plynoměr, jelikož vám Vámi zvolený dodavatel nezajistil kapacitu a dodávku zemního plynu. Máme stovky takových případů.

    • #2044 odpověď

     deadRWE

     pan LIVINGDEAD (zkuste si přeložit) straší stejně jako na jiných diskuzích. Přitom všechno co tvrdí je naprostá pitomost. A jestli je někdo bez plynu, tak je to většinou právě vinou RWE, která tak trestá neposlušné zákazníky. A co podloudné dopisy ozrušení odstoupení a klamné výpočty úspor.Jo kobyla,která začíná chcípat, okolo sebe pěkně kope

     • #2118 odpověď

      Martin

      Mám taky dilema.

      Jsem u RWE a protopím 34,75MWh což je podle kalkulačky 50.805,-Kč

      Když podepíšu RWE benefit tak by mě to vyšlo na 45.522,- což je slušná sleva.

      Jsem ale upsanej a vadí mě že člověk musí hlídat  a dát výpověd tech 20 dni předem, jinak se mu slouva automaticky prodlouží.

      Na druhou stranu když přejdu třeba ke Global energy, kde to vychází na 44.333,-  tak nebudu upsanej ale vyřízení je do následujicího měsíce a další tři měsice je zákoná výpovědní lhůta . Takže období který nejvíc topím leden unor březen, budu stále u RWE za nehorázný peníze a šetřit začnu až na jaře, kdy plyn používám na ohřátí vody ve sprše, což nebude žádná úspora.

      Co si o tom myslíte? Není nejmenší zlo pro mě podepsat ten RWE benefit  a v čas to potom po 24 měsících zrušit?

    • #1990 odpověď

     Jenda

     Predchozí příspěvek je tak ubohý, jako jeho pisatel.

     Jenda

     • #2002 odpověď

      LIVINGDEAD

      Ubohý jste Vy a hlavně zcela bez informací, melete pouze nesmysly!

 • #1273 odpověď

  JAROSLAVA kRAUSOVÁ

  vÁŽENÝ PANE HONZO, I JÁ BYCH VÁS RÁDA POŽÁDALA O RADU, PROTROŽE MI PŘIŠELA JAKO MNOHÝM OSTATNÍM NABÍDKA NA FIKSACI PLYNU  PO DOBU DVOU LET. NEMOHU SEHNAT VÍC INFORMAC Í NA JEJICH ADRESE A ANI PO TELEFONU NEJSEM O NIC MOUDŘEJŠÍ A KROM TOHO , KDYŽ JSEM SI TO SPOČÍTALA PODLE JEJICH CENÍKU, TAK BYCH ZAPLATILA , JEŠTĚ VÍC NEŽ DOPOSUD . MOJE LOŇSKÁ SPOTŘEBA BYLA 17400 KWH A ZAPLATILA JSEM 23526 KČ A KDYŽ JSEM TO SPOČÍTALA PODLE JEJICH CENÍKU TAK MI TO VYŠLO O 2250 kČ VÍC. tAK NEVÍM JESTLI TOMU NEROZUMÍM A NEMŮŽU SE ROZHODNOUT I KDYŽ V TOM ZATÍM NEVIDÍM ŽÁDNÝ PŘÍNOS. jSEM SAMA A JE TO PRO MĚ DOST DŮLEŽITÉ ABYCH SI NENABĚHLA A NEBYLA NA TOM TŘBA JEŠTĚ HŮŘ. DĚKUJI.

Odpověď na: RWE PLYN BENEFIT

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">