• Autor
  Příspěvky
  • #122493 Odpovědět

   telstra outages
   Host (Guest)

   Pleasant post. I was checking continuously this blog and I am awed! Extremely supportive data uncommonly the last part. I care for such information a ton.
   I was searching for this specific data for quite a while. Much obliged to you and good luck.

  • #122492 Odpovědět

   telstra email help
   Host (Guest)

   Pleasant post. I was checking continuously this blog and I am awed! Extremely supportive data uncommonly the last part. I care for such information a ton.
   I was searching for this specific data for quite a while. Much obliged to you and good luck.

  • #122410 Odpovědět

   Belkin tech support
   Host (Guest)

   very appreciable, your blog was informative and i found all the things what i was looking for.

  • #122338 Odpovědět

   billing software for your business
   Host (Guest)

   I am truly delighted to be here and also this post has some very interesting point that might help me a lot. I am enjoying reading the post.

  • #121938 Odpovědět

   D-link router Support
   Host (Guest)

   Well as your other previous post this one also very informative and remarkable for users specially new comer. I must say good work appreciate it!

  • #2120 Odpovědět

   Vaclav
   Host (Guest)

   Rozhodne doporucuju obchodnika RWE co nejdrive zmenit za levnejsiho. RWE zdrazila naposledy 1.listopadu a uz zverejnila dalsi cca 10 procentni zdrazeni uz od 19.12.! Viz http://www.rwe.cz/cs/do-zp-ceny-zp/

   Plyn se z duvodu nesouhlasu se zvysenim ceny da zmenit pomerne rychle – bezne do 18 dnu – viz zkusenosti spotrebitelu zde: http://www.energy.php5.cz/KP11.php

   U nekterych obchodniku dostanete navic napr. bonus az 500 Kc (CEZ Praktik plyn) nebo vernostni slevu za pocet let (3E – EUROPE EASY ENERGY).

   V kazdem pripade usetrite velmi rychle a u vasi spotreby vyznamne tisice korun uz v teto zime vcasnou zmenou obchodnika.

   • #2123 Odpovědět

    Jan
    Host (Guest)

    Dobrý den, pracuji na živ. list jako nezávislý energetický analytik v jihomoravském kraji už od roku 2008. Díky tomu jsem získal informace a zkušenosti jak s energetickým trhem samotným, tak i s dodavateli kteří na našem trhu operují. Pokud by chtěl někdo poradit či pomoci s přechodem k jinému dodavateli, nebo odstoupením od svého stávajícího dodavatele. Muže se na mě obrátit na e-mailovou adresu: [email protected] Mam přehled o více než 10ti dodavatelech na Českém trhu, zkušenosti s nimi a rady na co si dát u kterého dodavatele pozor. Ne každý je zrovna seriozní a má tzv. ,,košér´´ podmínky. Mohu poradit jak s en. legislativou (jak to u nás chodí), tak i s kompletní administrativou u kteréhokoliv dodavatele, zařídit smlouvy, výpovědi, či odstoupení na nesouhlas s cenou) vypracovat kompletní analýzu jak u domácností tak firem a subjektů. Maloodběru, středoodběru nebo velkoodběru. Vyjednat individualní cenu s podmínkami které si poručí sám klient a to u obou komodit. Mohu poskytnout i zkušenosti s optimalizací sazeb i jističů. Konzultace o různých technologiích. Je mnoho způsobů jak lze šetřit na energiích. V případě potřeby mohu doporučit i servisní služby. 

    Cena za služby je individuální, to zaleží oč se konkrétně jedná. 

    Bližší informace o poradenství rád poskytnu na již zmiňovaném e-mailu: [email protected]

    Přeji všem pěkný den a dobrou volbu svého nového dodavatele.

  • #1983 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý den, já bych pod fixací viděl snahu zabránit zákazníkům k odchodům k jiným dodavatelům. Budete muset se závázat smlouvou na určito, která se automaticky obnovuje. Za předčasné ukončení budou sankce, když nevyužejete možnosti odstoupení jako nesouhlas se změnou ceny nebo VOP.

   Při Vaší spotřebě je rozdíl v cenách až 4000Kč. Doporučil bych opustit RWE, vybrat si nejlevnějšího dodavatele podle zdejšího kalkulátoru a když Vám oznámí, že bude zdražovat, tak si na kalkulátoru vybrat nejlevějšího.

   Jenda

   http://www.energy.php5.cz

   • #1986 Odpovědět

    David
    Host (Guest)

    Souhlasím s Honzou, jelikož se v této tématice pohybuji již několik let tal doporučuji každému ať přestoupí k jiným dodavatelům než jsou stávající monopoly ( RWE,EON, ČEZ, PRE nebo PP ). Každý dle zákona má nárok na změnu dodavatele každý rok 2 x . A pokud někdo chce fixovat cenu na dva roky tak je to z toho důvodu, že na Vás chce vydělat a hlavně, že ví, že další dva roky bude na Vás jen vydělávat. Proto doporučuji všem změnte své dodavatele. Vždy na tom vyděláte ( až na vyjímky )

    • #1988 Odpovědět

     LIVINGDEAD
     Host (Guest)

     Pak se ale modlete, abyste neměli poruchu na plynoměru, nebo fakturu provedenou odhadem (na místě nebyl odečet).

     RWE Vás odkáže na svého obchodníka, kterého jste si zvolili a jelikož jiné společnosti vůbec nemají ponětí, jak postupovat, odkáží Vás na RWE. A tak se to bude táhnout a táhnou, Vy budete měsíce bez plynu a budete si škubat vlasy za to, že jste změnil/a dodavatele. V nejhorším případě Vám bude demontován plynoměr, jelikož vám Vámi zvolený dodavatel nezajistil kapacitu a dodávku zemního plynu. Máme stovky takových případů.

     • #2044 Odpovědět

      deadRWE
      Host (Guest)

      pan LIVINGDEAD (zkuste si přeložit) straší stejně jako na jiných diskuzích. Přitom všechno co tvrdí je naprostá pitomost. A jestli je někdo bez plynu, tak je to většinou právě vinou RWE, která tak trestá neposlušné zákazníky. A co podloudné dopisy ozrušení odstoupení a klamné výpočty úspor.Jo kobyla,která začíná chcípat, okolo sebe pěkně kope

      • #2118 Odpovědět

       Martin
       Host (Guest)

       Mám taky dilema.

       Jsem u RWE a protopím 34,75MWh což je podle kalkulačky 50.805,-Kč

       Když podepíšu RWE benefit tak by mě to vyšlo na 45.522,- což je slušná sleva.

       Jsem ale upsanej a vadí mě že člověk musí hlídat  a dát výpověd tech 20 dni předem, jinak se mu slouva automaticky prodlouží.

       Na druhou stranu když přejdu třeba ke Global energy, kde to vychází na 44.333,-  tak nebudu upsanej ale vyřízení je do následujicího měsíce a další tři měsice je zákoná výpovědní lhůta . Takže období který nejvíc topím leden unor březen, budu stále u RWE za nehorázný peníze a šetřit začnu až na jaře, kdy plyn používám na ohřátí vody ve sprše, což nebude žádná úspora.

       Co si o tom myslíte? Není nejmenší zlo pro mě podepsat ten RWE benefit  a v čas to potom po 24 měsících zrušit?

     • #1990 Odpovědět

      Jenda
      Host (Guest)

      Predchozí příspěvek je tak ubohý, jako jeho pisatel.

      Jenda

      • #2002 Odpovědět

       LIVINGDEAD
       Host (Guest)

       Ubohý jste Vy a hlavně zcela bez informací, melete pouze nesmysly!

  • #1273 Odpovědět

   JAROSLAVA kRAUSOVÁ
   Host (Guest)

   vÁŽENÝ PANE HONZO, I JÁ BYCH VÁS RÁDA POŽÁDALA O RADU, PROTROŽE MI PŘIŠELA JAKO MNOHÝM OSTATNÍM NABÍDKA NA FIKSACI PLYNU  PO DOBU DVOU LET. NEMOHU SEHNAT VÍC INFORMAC Í NA JEJICH ADRESE A ANI PO TELEFONU NEJSEM O NIC MOUDŘEJŠÍ A KROM TOHO , KDYŽ JSEM SI TO SPOČÍTALA PODLE JEJICH CENÍKU, TAK BYCH ZAPLATILA , JEŠTĚ VÍC NEŽ DOPOSUD . MOJE LOŇSKÁ SPOTŘEBA BYLA 17400 KWH A ZAPLATILA JSEM 23526 KČ A KDYŽ JSEM TO SPOČÍTALA PODLE JEJICH CENÍKU TAK MI TO VYŠLO O 2250 kČ VÍC. tAK NEVÍM JESTLI TOMU NEROZUMÍM A NEMŮŽU SE ROZHODNOUT I KDYŽ V TOM ZATÍM NEVIDÍM ŽÁDNÝ PŘÍNOS. jSEM SAMA A JE TO PRO MĚ DOST DŮLEŽITÉ ABYCH SI NENABĚHLA A NEBYLA NA TOM TŘBA JEŠTĚ HŮŘ. DĚKUJI.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpovědět na: RWE PLYN BENEFIT

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">