• Autor
  Příspěvky
  • #139110 Odpovědět

   Petra
   Host (Guest)

   Důrazně všechny varuji od uzavírání smluv se společností Innogy. Pokud jste u nich, je vše OK, ale jakmile u nich potřebujete ukončit smlouvu z důvodu např. prodeje bytu, budou vám dělat neskutečné problémy a účtovat tisícové pokuty (v mém případě 10.400,- Kč) za údajné nedodržení smluvních podmínek. Jsou to šmejdi a bacha na ně!!!

  • #136839 Odpovědět

   Jan Abraham
   Host (Guest)

   Innogy jednoznačně nedoporučuji. Byl jsem 13 jejich zákazníkem. Nemovitost jsem prodal 27.10. 2020. a ještě ten den jsem Innogy poslal jejich předávací protokol s žádostí o přepis na kupujícího, který je stávajícím zákazníkem Innogy. 28.11.2020 mi Innogy poslala fakturu, kde jsem měl platit spotřebu za nového zákazníka, protože Innogy nebyla schopná/ochotná smlouvu přepsat. Stanovisko Innogy je, že dokud není smlouva přepsaná musím jim platit a mám si to vyřídit s kupcem nemovitosti, aby mi dorovnal rozdíl. Stav na předávacím protokolu je nezajímá. Naprosto šílený přístup. Přepisy energie u CEZ a vody proběhly bez jakýchkoliv komplikací.

  • #122515 Odpovědět

   Katka
   Host (Guest)

   V létě maminka přepsala pod různými sliby energii k inogy, smlouva měla naběhnout od září. Maminka bohužel na konci prázdnin zemřela a i přes okamžité nahlášení úmrtí chtěla inogy platit zálohy téměř 3000. Přesto, že v domě nikdo nebydlel a nebyl žádný odběr přišla nehorázná faktura na doplatek 6000. Opravdu takto veřejné a nehorázné okrádání jde už mimo rozum.

  • #46509 Odpovědět

   Milda
   Host (Guest)

   Neskutečné. Opisovač Vám hodí do schránky UPOZORNĚNÍ, aniž by se obtěžoval sám stav plynoměru opsat, pak chce odeslat hlásšení s č.plynoměru, to když uděláte, pak chce zákaznické číslo, č.místa spotřeby, EIC kód, č.smlouvy o připojení k distribuční soustavě. Prostě skopčácký dodavatel, který nikde na sebe nemá kloudný kontakt jen buzeruje za to, že jeho opisovač neprovedl, co provést měl.

  • #30216 Odpovědět

   Jirka
   Host (Guest)

   RWE(Innogy) nejvetsi dobytek co v obchode s energiemi je na trhu ….kazdeho varuju pred podepsanim smlouvy!!!!!

  • #24222 Odpovědět

   Nikola
   Host (Guest)

   Nejsem spokojená, platím za byt 2+1 960 kč měsičně. Elektřinou pouze svítím, koukám na televizi, chladím a mražím jídlo v lednici a nabíjím telefon. Rok co rok mám nedoplatek přes 3.000 ale ukončit smlouvu mohu až další rok…a ještě větší drzost, že nedoplatky chcou zaplatit před Vánoci. Za mě NE!

  • #24179 Odpovědět

   Matěj
   Host (Guest)

   RWE je podle mého dobrý dodavatel elektřiny, protože má snesitelné ceny a máte jistotu stálé fungující společnosti s perfektním servisem. Pro mě na je RWE nejlepší dodavatel elektřiny v porovnání cena/kvalita. Co se týče ceny plynu dopuročoval bych jinou společnost, asi nejlépe E-on nebo ČEZ také nejlepší poměr cena/ kvalita. Samozřejmě pokud chcete nejlepší cenu a chcete risknout nějakou alternativní společnost, která po roku skončí a vy budete bez smlouvy tudíž i bez zdrujů elektřiny a plynu je to na vás 🙂

   • #25130 Odpovědět

    tereza
    Host (Guest)

    Holky chci se s vami podelit o velice nepijemnou zkusenost s timto dodavatelem elektriny! Zaclo to tim ze jsem byla u PRE kde mi nevyhovovali sazby co platim za byt 2kk a neustale me otravovala operatorka z Rwe ze maji vyhodne podminky lepsi ceny a ze kdyz budu ve financni tisni tak se mohu s nimi kdykoliv domluvit a ze k odpojeni elektriny dochazi v tech nejhorsich pripadech. Tak jsem se tedy nechala zlanarit jak je to dobrym zvykem techto operatoru nalakat na vyhodne ceny. Pani byla moc mila ochotna vyridit muj prestup z pre do rwe vse vyridila za me. Akorat jsem tam mela probkem ze jsem mela nejaky zavazek u pre tudiz jsem musela zaplatit 5000 sankcni poplatek za prestup. Vse jsem ucinila i pani na rwe a uz nic nebranilo memu prestupu. Z duvodu ze tu moc enpobyvam stara se mi o byt babicka a ja jsem v zahranici asi zrejme prehlidla nejake vyzvy atd o spolecnosti Rwe (JAK JSEM DNES ZJISTILA ZADNOU VYPOVED MI POSTOU NEDORUCILI)pouze emailem ze pokud neuhradim smesnou castku tak dojde k odpojeni nacez jsem hned odepsala ze prosim o splatkovy kalendar ketry mi pote zamitli.2 den na to jsem sla a slozila jsem penize na jejich ucet!(24.10-‚D
    Dnes mi prisli v 8 h rano kdy mi syn kouka na pohadky a obvykle se chce dobe napapat a priproavovat do skolky mi vypli elektrinu! Volala jsem cela rozhorcena jak je mozne ze mi to vypojili jedna operatorka mi dokonc sdelila ze ZADNOU ZADOST O VYPOJENI TAM NEVIDI TAK JSEM CELA ROZHORCENA JELA NA JEJICH POBOCKU KDY MI JEJICH ZAMESTNANKYNE TAKE NEDOVEDLA SDELIT PROC MAM VYPOJENOU ELEKTRINU A PRITOM MAM VSE ZAPLACENE! POTE Z NI VYPADLO ZE ME OD 18 SRPNA URGUJI SE SPOZDNYMI ZALOHAMI A ZE CHTEJI ODSTOUPIT OD SMLOUVY PODOTYKAM ZE JSEM U RWE OD 1.SRPNA A ONI ME URGUJI OD 18 SRPNA ZE Z JEJICH STRANY BYLO 30.10 DAN PODNET K VYPOJENI PRITOM UZ 30.10 PENIZE DAVNO NA UCTE MELI! A A BY TOHO NEBYLO MALO POTE MI SLECNA SDELI ZE ME PRIJDOU ZAPOJIT DO 10 DNU???!!!DELATE SI LEGRACI JAK MA VYDRZET MALE DITE BEZ ELEKTRINY 10 DNI!!!Jsem plna rozhoceni a litosti jak dnes funguje marketingovy boj! Z tohoto duvodu vam doporucuji maminky RWE NIKDY!!!at JE PRE JAKEKOLIV NIKDY VAS BEZ UPOZORNENI NEJMENE 4 UPOMINEK NIKDY NEVYPNE KORT KDYZ S NIMI KOMUNIKUJETE!!!ZLA­TE PRE :cert: 🙁 :,( :zed: :zed: :zed: :cert: :cert:
    Na

    • #25453 Odpovědět

     Mazurová Dana, Praha, Veronské náměstí
     Host (Guest)

     Terez vy máte finanční problém (nemáte peníze), tak se pak nedivte…

  • #23880 Odpovědět

   kkral
   Host (Guest)

   RWE jsou podvodníci, pozor na minimální platbu pokud máte kotel na TP a dáte si min.platbu třeba 500,-/měsíc. Zasílají neoprávněné pokuty na telefony nereagují. Zálohy si zvedají jak chtějí, mají tam neskutečný bordel!!!! Nebo asi záměr. Dále jsou nejdražší. Je to na televizi….

  • #23636 Odpovědět

   Oldřich
   Host (Guest)

   Jakl je to možné?
   Vychvalovači jaksi zapomněli dodat že RWE včetně Čezu patří mezi nejdražší, ne li nejdražší vůbec. Při odchodu od RWE bylo důchodkyni vyhrožováno exekucí pokud výpověď nestáhne zpět, neboť všechny pohledávky musí být splaceny. Bylo to šikovně napsáno i když právník řekl ať to hodíme do koše, protože to nemá právní význam. Důchodkyně totiž nic nedlužila.

   • #24097 Odpovědět

    Radek
    Host (Guest)

    Oldřichu na to je jednoduchá rada 🙂 Přesně tak jak řekl Váš právník nic neplatit. Jediné co člověk musí zaplatit je konečné vyúčtování při odchodu. A v případě že máte špatné zkušenosti s nějakým dodavatelem ať už elektřiny nebo plynu tak je vždy dobré se obrátit na Energetický regulační úřad 🙂

  • #23567 Odpovědět

   Drahomíra
   Host (Guest)

   Jaké je možné, že po spoustě POUZE ŠPATNÝCH recenzí se z ničeho nic objevují příspěvky, které RWE vychvalují? Hmm…

  • #23563 Odpovědět

   Vojta
   Host (Guest)

   Ahoj od 1.1.2016 jsem nově u RWE i s elektřinou čtu že s RWE výrazné problémi nemáte, jak to je například s vyplácením přeplatků? Nemůže se mi stát že nepřijdou a budu se o ně muset hlásit? jaké máte zkušenosti? Nemůžu se ocitnout bez elektřiny?

   • #23564 Odpovědět

    Verča
    Host (Guest)

    Ahoj Vojto, přeplatky vyplácí včas, nikdy jsem s nimi neměla problém, narozdíl od ČEZU je nevyblije do záloh. Bez elektřiny být opravdu nemůžeš :D. Takhle to v dnešní době nefunguje. Buď klidný já osobně jsme si vybrala produkt RWE garance 24. je asi o 220 Kč levnější než u ČEZU.

  • #23562 Odpovědět

   tereza
   Host (Guest)

   RWE mám jako dodavatele od té doby co jsem se nastěhovala do nového bytu. Jelikož ho měl i můj bývalí majitel. Do teď jsem žádný problém neměla, světlo pořád svítí. Navíc jsem teď dostala i 500 Kč bonus za zřízení smlouvy, co se týče cen, kamarád syn který dělá technika u ČEZU říkal že si RWE mám nechat, a to mluví za vše,

  • #23561 Odpovědět

   Miroslav
   Host (Guest)

   Zkušenosti s RWE mám stejné jako s mým původním dodavatelem, tedy s eonem, na rozdíl od eonu mám však ve fakturách vyšší přeplatky. Elektřině nějak zvlášť nerozumím ale spotřebu mám velkou jelikož mám na elektřinu bojler. A můžu potvrdit že změnou dodavatele, jsem udělala krok správným směrem.

  • #23560 Odpovědět

   Miroslav
   Host (Guest)

   Z RWE na elektřině mám velmi pozitivní zkušenosti, jejich ceny jsou nižší než ceny u ostatních velkých dodavatelů elektřiny. Což potvrdí prakticky každý kalkulátor na internetu, co se týče přístupu k zákazníkům: ten je opravdu vyjimečný, jelikož jejich zákaznické centra jsou prakticky na každém rohu. Velká výhoda oproti ČEZU který jsem do roku 2013 měl, je to že jejich ceny nejsou fixované ale v průběhu let se snižují, rohzhodně doporučuji.

  • #23525 Odpovědět

   Šárka
   Host (Guest)

   Tak jsme si nově převedli k plynařům elektřinu, tak jsem na to zvědava, má někdo zkušenosti s odběrem el. o nich? Vyplatí se?

  • #23055 Odpovědět

   Robert
   Host (Guest)

   Jsou to neskuteční zloději. Prodávali jsme byt a majitel co šel do bytu po nás si místo RWE domluvil ČEZ. A nám za to RWE dalo pokutu 1000,-. Jako by jsme to snad mohli nějak ovlivnit.

   Ve chvíli kdy jsme se chtěli proti této pokutě odvolat na nás nikdo neměl čas a každý podnět z naší strany byl zodpovězen cca po 14 dnech. Když jsem ale na jejich webu vyplnil formulář, že mám zájem o jejich služby, tak mi do 5 minut volali s nabídkou. Na to čas mají. Mají čas na zákazníka jen když ho chtějí získat. Když už jste ale jednou u nich, už je zajimají jen vaše peníze…

   Teď bydlíme v rodinném domku a za energii zaplatíme ročně přes 25 000,- ale k RWE už se nikdy nevrátíme, ani kdyby byl ČEZ 2x dražší. Radím všem, od nich co nejdále.

  • #22621 Odpovědět

   Host (Guest)

   Když vidím jejich reklamu jak RWE rozdává tisícovky i těm kteří se vracejí, trochu je mi líto těch kteří se nechají nalákat. Sice tisícovku na ruku dají, ale minimálně 4000 si za sezónu vyinkasují. A nemluvě o tom když jsem pomáhal starším lidem od RWE odejít, to byl přímo horor.

  • #22365 Odpovědět

   Jan
   Host (Guest)

   Po 20 letech od RWE odcházím. Jsem klasický konzervativní zákazník, co nemění něco, co běží. Tak mě doteď nechávaly chladnými reklamy na lepší ceny plynu a elektřiny. Dnes mě však nadzvedlo RWE. Poslali mi obyčejným dopisem upomínku za pozdní platbu, která měla být cca před 4 týdny (srpen) a hned mi tam vypálili smluvní pokutu 100,- V době, kdy je plná televize reklamy na dodavatele plynu a v reklamě RWE se herci zubí, jak mají báječný přístup s touhle firmou končím. Jestli se takhle chovají k zákazníkovi, který 20 let platí poctivě jejich účty, tak já říkám s Bohem.

  • #21955 Odpovědět

   Martina
   Host (Guest)

   Naše zkušenost: tchán zjistil, že mu někdo (k plynoměru se dostane kdokoliv) odplomboval plynoměr. Zavolal policii, se kterou sepsal protokol, následně přišel pracovník RWE a plynoměr vyměnil. Měli jsme to za vyřízené, ale po měsíci došla faktura na 33 tisíc za neoprávněný odběr plynu. Považte, člověk, který celý život řádně platí všechny účty a posílá adekvátní zálohy, se náhle v 77 letech rozhodl, že si přetočí plynoměr!!! To je logika, na které se perfektně vydělává. Podle RWE a nějakého jejich znalce bylo plynoměrem manipulováno ve prospěch uživatele…a ten na sebe poté zavolal policii!!! Zajímavé. Inu, řešili jsme to dlouho a opravdu se nám všem příčilo přistoupit na takovou nehoráznost, nicméně po půl roce handrkování, konzultace s právníky, nám ze strany advokátů bylo doporučeno částku zaplatit, protože v našem státě existuje mizivá šance na úspěch ve sporu, jako je tento. Jsme z toho opravdu znechucení, jak RWE jednoduše okrade dva důchodce, kteří dřou bídu s nouzí a tváří se, že jsou naprosto v právu. Za nás – RWE NIKDY!!!! Jsou lepší, menší a hlavně levnější distributoři! Tyto super firmy tomu tady vládnou a při sebemenším sporu nezmůžete nic. Poučení: hlídejte, kdo se blíží k vašemu plynoměru dnem i nocí!!!

   • #23696 Odpovědět

    martin rwe
    Host (Guest)

    Ale ale nekecej…proste chtel tatinek usetrit…

  • #20730 Odpovědět

   LADISLAV
   Host (Guest)

   Také mám špatné zkušenosti s RWE,ne ,že mi okrádali při vyučtování energii, jsou nesolventní,operátoři RWE jsou neochotní a nabubřelé opice. Kdo pujde do rwe tak si pěkně nas..do vlastního hnízda. K nim již nikdy v životě,je to banda zlodějů a využívají toho že jsou monopol, ale pro klienty hnus přístupu k nim. nikdy více RWE..

  • #19920 Odpovědět

   Michal
   Host (Guest)

   RWE se chovají ke svym zákazníkům velice nesolidne. Mám špatné zkušenosti, nejdříve mi uctovali prokazany odběr jednoho roku za ceny roku jiného. Na reklamace nereagovali. Nakonec me ma obrana přišla hodně draho. Ukončil jsem s nimi smlouvu před sedmi lety, protoze jsem prodal dum. Včera mi volala paní z RWE ze po me chce peníze za pronájem plynové přípojky, kterou neuzivam z výše uvedených důvodů. Kdyz se ukoncuje smlouva musi se zvlast vypovedet i smlouva o najmu pripojky na to vas vsak neupozorni. Nehoraznost!

  • #11390 Odpovědět

   Andrea Mladá
   Host (Guest)

   Z vlastní zkušenosti radím, smlouvu na dobu určitou za plyn nepodepisovat a ještě jednou: nepodepisovat!

   http://www.novinky.cz/ekonomika/337358-smluvni-pokuty-oberou-zakazniky-o-usetrene-penize-za-levne-energie.html

  • #11215 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

   Mám také super zkušenost, zaplatila jsem poštovní poukázkou pro RWE 1000,-Kč,když jsem se přišla zeptat do pobočky RWE kde je těch oněch 1000,-Kč přiřazených, paní řekla že někdo na tuto poukázku připsal nulu, že oni dle podacího čísla a datumu z této poukázky obdrželi pouze 100,-.

  • #10700 Odpovědět

   Tonda
   Host (Guest)

   Domácnost i firmu jsem měl u RWE, u domácnosti tato firma zfalšovala smlouvu a snažila se jí prodloužit (o 1 rok), u firmy záměrně při změně reagovala pozdě, tak aby došlo k prodloužení minulé smlouvy. Tato podvodná společnost se chová nehorázně a bylo by dobré kdyby od ní odešli všichni zákazníci, ať si jde své podvody provádět domů do Německa – tam si takové praktiky nedovolí vpodstatě jako všechny ostatní Německé firmy. Pravdou je, že jsme oslíci, když si takové jednání necháme líbit.

  • #9025 Odpovědět

   Marek
   Host (Guest)

   Taky mám špatnou zkušenost – RWE se snaží i za použití lži blokovat můj přechod k jinému dodavateli.

  • #8597 Odpovědět

   Srix
   Host (Guest)

   To co jste napsala nemá hlavu ani patu. Pokud chcete poradit, napište kdo komu co zamítl a na základě čeho má být vystavena smluvní pokuta. Kdo je stávající dodavatel?

  • #8594 Odpovědět

   radka nytrova
   Host (Guest)

   Špatná zkušenost ,napsali mi na výpověd špatné datum a tím stávající dodavetel výpověd zamítnul.RWE chce tep po mě pokutu za nedodržení smlouvy. Tomu opravdu nerozumím, oni se spletli a mě chtějí peníze máte někdo nějakou radu.Napsala jsem sice reklamaci ,ale paní mi rovnou řekla,že to moc dobře nevidí.opravdu dost hrozný přístup k zákazníkům.Ted už vím co udělám ,až mi zase někdo zaklepe na dveře.

  • #3988 Odpovědět

   Eva
   Host (Guest)

   když po dvou letech zjistíte, že máte ve smlouvě číslo plynoměru souseda, tak se dost podivíte a řeknete si, že jste  si to při přebírání smlouvy od developera nezkontroloval.Nicméně jednání RWE ohledně jakéhokoliv problému  je naprosto šílené – technik ve smluvenou dobu nedorazí, čekáte dvě hodiny a když předvedete na zákaznické lince malej výstup, dozvíte se, že vlastně tu návštěvu „už minulý týden někdo zruši“… Jediný, co mají skutečně dobrý je kontrola – když mluvíte s deseti lidmi ze zákaznické linky během půl hodiny, musíte desetkrát říct svý datum narození a bydliště. Prostě parta nýmandů, kde jedna ruka neví, co dělá druhá. A potom všem si vám bezostyšně dovolí nabídnout dodávku elektřiny (ovšem bez záruky, že vám připojí správnej elektroměr).

  • #3535 Odpovědět

   terez
   Host (Guest)

    lidicky davejte si velky pozor na spolecnost rwe.v listopadu mi odpojili plyn s tim ze jim dluzim skoro 6tis,tuto castku jsem jim tedy zacla splacet a k memu udiveni mi minuly tyden mi prislo znovu vyuctovani  za plyn celkem 4 mesice-necele,a co me cekalo?rwe po me chteji 19tis.uz jsem se smirila s tim ze jim to budu muset splacet,kdyz me najenoou napadlo nechat si to znovu prepocitat dvemi nezavislymi spolecnostmi protoze mi to neseedelo ani podle hodin a obe spolecnosti zjistily ze me rwe chce okrast stejne jako kdysi s temi 5tis ktere jim splacim,a to ten odecet dokonce udelali od oka ani se nikdo z rwe nenamahal prijit a udelat odecet podle hodin.dala jsemto tedy na reklamaci a s jednou z nezavislych spolecnosti jsm se dohodla ze to popripade dame do televize.davejte si tedy  dobry pozor lidicky

  • #3374 Odpovědět

   Jan
   Host (Guest)

   RWE nebrat, pokud máte nějaký problém a chcete něco vyřešit jsou arogantní a zbytečně vše prodlužují. Navíc jako nadnárodní gigant mají přemrštěné ceny za poplatky. Tak bacha na ně!!!

   • #3399 Odpovědět

    jana h.
    Host (Guest)

    rwe opravdu nebrat jak píšete nekomunikujou ani s jinýma společnostma jeden vám řekne že vás bez problémů pouští druhý vám řekne že budete muset platit pokutu. operátorka vám řekne že se ozve a neozve.moje rodina se s nima handrkuje už 2měsíce a bohužel bez výsledku pořád jen sliby. tak velká společnost a jsou tam jen neschopní de….  kteří si dřepí na svých dobře placených křeslech a odnáší to lidé kteří jim věří.

  • #2941 Odpovědět

   Adam
   Host (Guest)

   Velice špatné, NEDOPORUČUJI!

   Dodavatel se chová arogantně, nedodržuje 30 denní zákonem předepsanou dobu na odpovědi reklamací, klame zákazníky nedostatečnými informace o skladbě ceny energie

   • #3785 Odpovědět

    hartman
    Host (Guest)

    Včera mne navštívila paní z RWE, že mi jde upravit ceny za distribuci plynu, pustil jsem ji dovnitř, protože jsem si už upravil cenu plynu u společnosti COMFORT ENERGY a jsem spokojenej a nebráním se žádnému prokazatelnému zlevnění.

    Při prohlídce smluv mi začala tvrdit, že COMFORT jsou podvodníci, což mne udivilo, protože mně funguje bez problému už více než rok, pak začala argumentovat, že COMFORT dostal pokutu atd. Poučen pracovníkem COMFORTU jsem šel na srovnání cen na ERU a ejhle COMFORT jsem našel ale RWE na elektřině ve srovnání chybí, paní začala tvrdit, že i tyto stránky jsou podvod.

    Udělejte si obrázek sami.

    • #3787 Odpovědět

     Míša
     Host (Guest)

     Míra Hartman, zapomněl dodat, že je obchodním zástupcem společnosti Comfort Energy a dříve Centropolu. U kterého má Smlouvy na dodávky energií.

   • #3545 Odpovědět

    Duscheyoff
    Host (Guest)

    Končil jsem smlouvy jak s RWE, tak s Eonem, protože jsem zjistil, že platím roky nejvyšší ceny na trhu. S Eonem jsem měl problémy, protože se snažili a stále snaží posunovat zánik smlouvy a na tel. dotazy vám požadovanou informaci neposkytnou. Byl jsem notně rozhozen z takového přístupu a pochvaloval jsem si, jak to je bezproblémové v případě RWE. Pochvaloval jsem si to až do okamžiku, kdy mi přišla vyúčtovací faktura na doplatek cca 30000,- kč. Většinou mi vraceli přeplatky. Úplně mne to vyděsilo a tak jsem se šel podívat na plynoměr a ejhle, přešvihli mi odhad spotřeby o 1500 m3. Jsem překvapený z toho, co si tyto firmy v honbě za neoprávněným ziskem dovolí. Jestli podobné kousky prováděli v Albánii a Bulharsku, tak se nedivím, že tam odebírají licence. Možná by u nás nebyly podobné občanské nepokoje od věci..

   • #3172 Odpovědět

    Maria Chmielová
    Host (Guest)

    RWE má velmi vysoké měsíční platby,já jsem jim naletěla a teď platím jak mourovatá.Zlatý ČEZ.

    • #3173 Odpovědět

     ivana
     Host (Guest)

     Ztotožnuji se sMarií CHm. jsou arogantní dávají vysoké zálohy a v televizi o sobě nechali slyšet,že budou vždcky nejdražší.Dávala jsem si dnes srovnání na plyn na internetu NA 1800 m3 a u RWE bych platila asi nějak 32830kč a u Eonu 26 102 Kč.

  • #1438 Odpovědět

   Petr
   Host (Guest)

   Jaké máte zkušenosti se společností RWE?

    

Aktuálně je na stránce zobrazeno 31 vláken odpovědí
Odpovědět na: RWE – zkušenosti

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">