• Autor
  Příspěvky
  • #180018 Odpovědět

   Standa
   Host (Guest)

   Mám špatné zkušenosti s Ing. Petrem Částkem.
   Pracuje pro dodavatele ARMEX ENERGY a snaží se výhodné smlouvy nahradit smlouvami, co okradou odběratele a pomohou armex energy.

  • #180013 Odpovědět

   Standa
   Host (Guest)

   Velmi špatnou zkušenost mám se společností Terra group, která se stala součástí této společnosti. P. Ing. Petr Částek podepsal na základě plné moci pro mne nevýhodnou smlouvu se společností armex energy. O smlouvě mne neinformoval i když jsem spol. Terra group odebral za 5 dní plnou moc. Nedoporučuji tuto společnost protože nepomáhá občanům, ale firmám.

  • #155766 Odpovědět

   Roman Vráblík
   Host (Guest)

   Šetříme občanům… Největší šmejdi pozor na ně… Díky nim peklo…

  • #152036 Odpovědět

   karel
   Host (Guest)

   Zástupce šetříme občanům mi na schůzce tvrdil, že udělám chybu, když nepodepíšu smlouvu na elektřinu . Nepodepsal jsem. Proto mi přišlo dost divný, že když odcházel, vypadal dost naštvaně. Tak nevím, já přijdu o peníze a jeho to štve.

  • #151262 Odpovědět

   Jaroslav Doleček
   Host (Guest)

   Podvodníci a pěkný šmejdi, je až podivné, že se o ně nezajímá ERU nebo ČOJ. Je to spolek lumpů zahrnující TGC Energie a Armex Energy.
   Podle všeho jedno společné spolupracující uskupení, které má snahu jen podvést zákazníka. Bohužel touto zkušeností jsem si prošel osobně.

  • #151263 Odpovědět

   Jaroslav Doleček
   Host (Guest)

   Jsou to šmejdi a podvodníci, divím se, že ERU nebo ČOJ se o ně ještě nezajímá, počítám, že asi nejsem jediný kdo psal na tyto úřady podnět
   na prošetření činnosti těchto šmejdů . Bohužel s: Šetříme občanům – mám osobní negativní zkušenost.

  • #151310 Odpovědět

   Honza
   Host (Guest)

   Šetříme Občanům jsou největší energošmejdi, které jsem za celý život zažil. Po krachu Bohemia energy jsem byl v DPI, pak přešel na standartní smlouvu u ČEZ. Šetříme Občanům si někde zjistili datum uzavření standartní smlouvy u ČEZ a bez mého vědomí uzavřeli smlouvu s TGC energii ještě před datem uzavření smlouvy u ČEZ. O ničem mě neinformovali, teď mě chodí faktury od někoho, s kým jsem smlouvu neuzavřel a ani o tom nebyl informován! Vyhrožují soudem a exekucemi! Nadále jsem samozřejmě také u ČEZu, kde mě energie dodávají dle smlouvy, kterou jsem uzavřel já. Tři dny jsem zjišťoval, co se děje. Šetříme Občanům mě posílali do prdele, že je to můj problém, konkrétně operátorka Jana Křížová se mi doslova vysmívala, že rozhodně nic řešit za mě nebude, že je to můj problém. Když jsem chtěl podrobné informace k výpovědi, lhala mi o číslu smlouvy, záměrně uvedla jinou adresu kam výpověď zaslat a poslala mě do prdele s tím, že nemá jak ověřit moji identitu a po telefonu se mnou nic řešit nebude! A to i přesto, že mě ověřila přes RČ, bydliště, telefon a datum narození, což dělají i banky a jiné společnosti naprosto bez problémů. Prostě ten nejvyšší level podvodníků!!!!!

  • #151410 Odpovědět

   Beta
   Host (Guest)

   Přemýšlíme o změně topení, nabízejí nám Šetříme občanům ARMEX tepelná čerpadla za 450000 s dotací 250000 nevím přesně, vyřizuje muž. Mám pocit, že nás nejdříve nalákali na kominické služby za obvyklou cenu, jsou vstřícní, slušní, a najednou tu je služba za statisíce. Něco se mi na tom nelílbí. Máte někdo od nich tepelná čerpadla a vaše zkušenost prosím? Děkuji.

   • #180014 Odpovědět

    Standa
    Host (Guest)

    Společnost, které nedůvěruji z vlastní zkušenosti. Změnili smlouvu se spol. ARMEX ENERGY, za smlouvu pro mne značně nevýhodnou a o nové smlouvě jsem se dozvěděl až při fakturaci. Dedoporucuji.

  • #151236 Odpovědět

   Pepa
   Host (Guest)

   Jednou větou“ to je hnus velebností“

  • #150485 Odpovědět

   Marek B
   Host (Guest)

   Šetříme občanům s Armexem jsou absolutní šmejdi. Já jsem to s nimi podepsal, druhý den jsem to zrušil. Potvrdili mi zrušení našeho stavu a těsně před novým rokem použili již mou neplatnou plnou moc a poslali ji mému novému dodavateli a ten na základě toho náš vztah za ceny před zvyšováním zrušil, což mě na tři roky a možná na víc poslali do cenových pekel.

  • #150432 Odpovědět

   Vera
   Host (Guest)

   Se společnostmi Šetříme občanům, Armex Energy, TGC Energie nechceme mít už nic společného. Je to jen banda ergošmejdů a hrabou tak akorát pro sebe. Nevýhodné smlouvy, klamání spotřebitele. Snad už v dubnu budu mít klid, a všechny naše závazky skončí.

  • #149290 Odpovědět

   Peroutková
   Host (Guest)

   Šmejdi!!! Jak můžou použít plnou moc dvakrát??? Za rok ji použili znovu. Ovšem dotyčný je 10 měsíců mrtev!!!! Opravdu cílí na seniory a vykecají jim díru do hlavy.

  • #148606 Odpovědět

   HG
   Host (Guest)

   Dnes jsem měla jednání na jejich středisku na Vídeňské ulici v Brně. Vypovídala jsem smlouvu na elektřinu své sestře, která je přesvědčena, že nic nepodepsala a doma jsme žádnou smlouvu nenašly. Po přečtení všech příspěvků na této stránce jsem šla na jednání dost „nabroušená“. Překvapilo mě velmi korektní jednání, vstřícnost a okamžité vypovězení smlouvy, bez jakýchkoliv problémů.

   • #180015 Odpovědět

    Standa
    Host (Guest)

    To jste měla štěstí. Jinak Ing. Petr Částek je neduveryhodny a rád pomáhá dodavatelům než odběratelům. Asi jste jednala s někým jiným solidnejsim.

  • #148374 Odpovědět

   Květa
   Host (Guest)

   Jsou to šmejdi!!!!!!! Pryč od nich. Museli jsme si najmout právníka, abychom se jich zbavili. Dokonce ve svých obchodních podmínkách mají protiprávní požadavky. Vše podstoupíme kontrolním orgánům!

  • #148319 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

   Jsou to šmejdi, jeden týden mi poslali zálohy na plyn 4800,- měsíčně
   a za tři dny to už bylo 9300,- .Nikdo mi nebyl ochoten říct co se stalo,
   vždyt nám tvrdí že hlídají ceny .Smlouvu jsem měla na 36 měsíců,
   pochopila jsem že cena je fixovaná po celou dobu .Ale to jsem se hodně napálila .Hlavně že šetří občanům. Bohužel do své kapsy.

  • #148163 Odpovědět

   Pavel
   Host (Guest)

   Ja jsem v firmou spokojen, byl jsem na DPI ze které mě TGC energie dostala, nemusím platit tak vysoké zálohy, mohu přejít na fixaci, komunikuji s přiděleným obchodním konzultantem po tel kdykoliv něco potřebuji je na telefonu nebo dá vědět a zavolá zpět, nemohu si stěžovat!

   • #180025 Odpovědět

    Standa
    Host (Guest)

    Jsou to podvodníci. Uzavřou smlouvu na pevnou cenu a pak ji bez upozorní po půl roce změní na cenu spotovou a dozvíte se to až při fakturaci. Banda smejdu propojena se společností armex energy. Sám se přesvědčíte. Mám tuto zkušenost.

  • #148155 Odpovědět

   martin
   Host (Guest)

   zdravím zde přítomné,
   vypovědět smlouvu je v celku jednoduché, zašlete mailem-poštou větu formulovanou asi : vypovídám rámcovou smlouvu č…… a pak doběhne výpovědní lhůta a je konec, nedělají problémy, nevyhrožují, jsou vcelku vstřícní a komunikují ( mailem), mějte se všici fajn

  • #147997 Odpovědět

   Honza
   Host (Guest)

   Včas jsem s nimi ukončil spolupráci. Konflikt zájmů a ceny kopírující burzovní spotové ceny (jak budete počítat na konci zúčtovacího, kolik máte platit a že vám nepředepsali ausnumero, když budete mít počáteční a konečný stav měřidla a cenu každý den jinou?).

  • #147816 Odpovědět

   Karel Pírek
   Host (Guest)

   Dobrý den, my jsme u nich noví, tak jsme zvědaví. Nyní spolupracují s firmou TGR Energie a my čekáme jaké nám přijdou zálohy na plyn a elektřinu. Jsme jedni z těch, co patřili pod Bohemia Energy 🙁

   • #147996 Odpovědět

    Honza
    Host (Guest)

    To je skupina Armex Energy. Když se podíváte do obchodního rejstříku, tak se o tom přesvědčíte.
    A Armex Energy ruší fixace podobně, jako je rušila Bohemia Energy.

    Pochlubte se: Jakou vám dali cenu? Burzovní, spotovou? Jak si spočítáte, jestli vás neošidili na vyúčtování, umíte to spočítat? U fixní ceny to vím: Rozdíl mezi stavy měřidla na konci a na začátku krát fixní cena v Kč/MWh je cena v Kč plus stálý plat v Kč za měsíc krát počet měsíců, a mám cenu za dodávku.

    Jak budete počítat cenu za dodávku, když spotová cena se mění každý den (ne-li každou hodinu)? To budete každý den odečítat stav měřidla?

   • #147818 Odpovědět

    Karel Pírek
    Host (Guest)

    správně má být TGC Energie

  • #147643 Odpovědět

   Zdenek
   Host (Guest)

   Dobrý den, máte někdo zkušenost z odstoupení od smlouvy ?

   • #147753 Odpovědět

    Ma
    Host (Guest)

    Stačí zavolat a domluvit se na ukončení. Volali na zmeškaný hovor.

  • #147148 Odpovědět

   Alda
   Host (Guest)

   Firma využívá agresivní praktiky, vlastní energetickým šmejdům. Orientuje se pouze na vybrané sociální skupiny, zejména na důchodce. Její „prodejci“ jsou neodbytní, vlezlí. Smlouvy jsou nevýhodné, založené na zplnomocnění, které lze vypovědět jen pod sankcí. Zaštiťuje se podporou obcí, ve výsledku se ovšem nic neušetří. Rozhodně varujeme!

  • #139493 Odpovědět

   Skaut
   Host (Guest)

   Máte nějaké zkušenosti se společností (Šetříme) Občanům s.r.o.? Prý patří mezi zprostředkovatele energií (elektřiny a zemního plynu). Připište svoje autentické recenze, přidejte reference, zapojte se do diskuse.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 21 vláken odpovědí
Odpovědět na: Šetříme občanům – zkušenosti, reference, diskuze

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">