• Autor
  Příspěvky
  • #1268 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý den všem, kteří tyto příspěvky čtou. Včera jsem si přečetl výkladové stanovisko ERU k Energetickému zákonu a dnes jsem při procházce se psem o tom přemýšlel, jaké důsledky tento výklad může mít. Přišel jsem na to, že: většina bude asi spokojena s tím, u jakého dodavatele je. Ti, kteří chtějí mít energie co nejlevnější to mají velmi ulehčené a podle toho výkladu nemusí brát v potaz ani všeobecné obchodní podmínky dodavatele, které tímto pro ně mají minimální význam.

   Mohou postupovat takto. Když dodavatel oznámí, že zdražuje, musí to zákazníkovi oznámit poštou doporučeně nebo mailem s potvrzením příjmu, tedy prokazatelně, tak odstoupí od smlouvy, vyberou si nejlevnějšího dodavatele bez ohledu na obchodní podmínky a když nový dodavatel oznámí zdražení a zákazník se přesvědčí, že už není nejlevnější, tak odstoupí od smlouvy a vybere si jiného, nejlevnějšího. Může tak učinit jedenkrát za půl roku.

   Myslím, že to je skvělá zpráva

   Jenda

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpovědět na: Skvělá zpráva

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">