• Autor
  Příspěvky
  • #23810 Odpovědět

   Jitka Vilímková
   Host (Guest)

   Zdravím, pokud narážíte na to, že smlouva byla sepsána za podomního prodeje, můžete jí nově vypovědět až do 15 dnů od zahájení dodávky, ale pokud smlouvu máte již rozběhnutou, což v tomto případě máte pokud je už z roku 2012, musíte ji nechat doběhnout a podat výpověď až tři měsíce před jejím koncem. Předběžně lze smlouva ukončit jen za podmínek, že se stěhujete, že majitel na koho je smlouva vedena zemřel či si budete zřizovat fotovoltaickou elektrárnu, vše však musíte doložit nějakým dokumentem, jinak budou postupovat podle všeobecných obchodních podmínek a sankce za předčasné ukončení smlouvy vás bohužel nemine. Čímž vás samozřejmě nechci nijak strašit. Sama mám zkušenosti s podomním prodejcem a též jsem s ním smlouvu podepsala, každopádně musím na zuby zaklepat, že jsme takto spokojeni a je dobré si veškeré změny dopředu promyslet.

  • #23316 Odpovědět

   Jolana
   Host (Guest)

   Dobrý den. Chci se zeptat, zda je pravda, že je možno vypovědět smlouvu u dodavatele a přejít k jinému i dříve, pokud byla (konkrétně v roce 2012) uzavřena na 5 let při podomní nabídce.
   Děkuji J.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: smlouva

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">