• Autor
  Příspěvky
 • #2649 Odpověď

  Jan Morkes, Ceny energie

  Vydavatele webu máte v kontaktech. Naše kalkulačka vychází vždy a pouze jen z dat uvedených v oficiálních cenících. Všechna čísla, která zde vidíte, jsou tedy aktuální platná. V článcích pochopitelně záleží na datu vydání (ceny jsou platné k danému datu).

  Výpočet cen energie je samozřejmě poměrně komplikovaný, takže se určitě nějaká chybka někde může objevit, ale máme spíše zkušenost, že v případných sporech a nesrovnalostech mezi různými kalkulačkami vítězíme my.:)

   

 • #1354 Odpověď

  DoG

  tenhle web je neduveryhodny. vzdycky si tu neco prectu a pak zjistim ze kalkulacka nabizi uplne jine operatory jako „nejlevnejsi“. prectu si clanek kde je prehled ukazkove spotreby, zrovna to samem mam ja, dam to do vypoctu  a rebricek cen zas nesedi s grafem v clanku. jdu na web operatoru a ceny zas nesedi s vysledkem kalkulatoru. takze se ptam, jestli tenhle web patri CEZu.

Odpovědět: tenhle web

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">