• Autor
  Příspěvky
  • #2649 Odpovědět

   Jan Morkes, Ceny energie
   Host (Guest)

   Vydavatele webu máte v kontaktech. Naše kalkulačka vychází vždy a pouze jen z dat uvedených v oficiálních cenících. Všechna čísla, která zde vidíte, jsou tedy aktuální platná. V článcích pochopitelně záleží na datu vydání (ceny jsou platné k danému datu).

   Výpočet cen energie je samozřejmě poměrně komplikovaný, takže se určitě nějaká chybka někde může objevit, ale máme spíše zkušenost, že v případných sporech a nesrovnalostech mezi různými kalkulačkami vítězíme my.:)

    

  • #1354 Odpovědět

   DoG
   Host (Guest)

   tenhle web je neduveryhodny. vzdycky si tu neco prectu a pak zjistim ze kalkulacka nabizi uplne jine operatory jako „nejlevnejsi“. prectu si clanek kde je prehled ukazkove spotreby, zrovna to samem mam ja, dam to do vypoctu  a rebricek cen zas nesedi s grafem v clanku. jdu na web operatoru a ceny zas nesedi s vysledkem kalkulatoru. takze se ptam, jestli tenhle web patri CEZu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: tenhle web





<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">