• Autor
  Příspěvky
 • #121996 odpověď

  marta Zlámalová

  Ve společenství domu/6 bytů/ nemáme nainstalované na ustředním topení
  měřiče spotřebovaného tepla v jednotlivých bytech. Kam se můžu obrátit se žádostí o instalaci měřiče tepla ve vlastním bytě, abych si mohla zaplatit teplo které spotřebuji ve vlastním bytě.

 • #1644 odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  letos stále ještě platí ceny tepla, které teplárenské společnosti stanovily v lednu tohoto roku (2010). Ceníky se mění vždy jednou ročně začátkem nového roku. Zda bude od roku 2011 teplo dražší, není zatím jasné. Zdražit by mohly teplárny, které k výrobě tepla využívají plyn, protože jeho cena narostla.

  Většina tepláren sleduje teploty a začne dodávat teplo hned, jakmile se ochladí. Pro konkrétní informaci o tom, kdy vaše teplárna zahájí dodávky tepla, bychom vám doporučili obrátit se přímo na ni.

  více o cenách tepla si můžete přečíst zde http://www.cenyenergie.cz/teplo/clanky-3/ceny-tepla-2009-2010-teplarny-zdrazovaly-i-zlevnovaly.aspx

 • #1087 odpověď

  rex

  topná sezóna začíná čím dál tím dřív. Bude teplo zdražovat? a je právo na to, aby teplárny dodávali teplo jakmile se ochladí?

Odpověď na: teplo

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">