• Autor
  Příspěvky
  • #121996 Odpovědět

   marta Zlámalová
   Host (Guest)

   Ve společenství domu/6 bytů/ nemáme nainstalované na ustředním topení
   měřiče spotřebovaného tepla v jednotlivých bytech. Kam se můžu obrátit se žádostí o instalaci měřiče tepla ve vlastním bytě, abych si mohla zaplatit teplo které spotřebuji ve vlastním bytě.

  • #1644 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   letos stále ještě platí ceny tepla, které teplárenské společnosti stanovily v lednu tohoto roku (2010). Ceníky se mění vždy jednou ročně začátkem nového roku. Zda bude od roku 2011 teplo dražší, není zatím jasné. Zdražit by mohly teplárny, které k výrobě tepla využívají plyn, protože jeho cena narostla.

   Většina tepláren sleduje teploty a začne dodávat teplo hned, jakmile se ochladí. Pro konkrétní informaci o tom, kdy vaše teplárna zahájí dodávky tepla, bychom vám doporučili obrátit se přímo na ni.

   více o cenách tepla si můžete přečíst zde http://www.cenyenergie.cz/teplo/clanky-3/ceny-tepla-2009-2010-teplarny-zdrazovaly-i-zlevnovaly.aspx

  • #1087 Odpovědět

   rex
   Host (Guest)

   topná sezóna začíná čím dál tím dřív. Bude teplo zdražovat? a je právo na to, aby teplárny dodávali teplo jakmile se ochladí?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: teplo

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">