• Autor
  Příspěvky
  • #169371 Odpovědět

   Petr Otalel
   Host (Guest)

   Na tuhle firmu opravdu pozor. Ted se snazi delat solarni elektrarny. Uplni amateri. Montovali jednu sousedovi a porad s nimi maji problemy. To je tak, kdyz dneska kazdy dela vse bez zkusenosti. Osobne bych nedal praci firme, ktera neni na trhu vice jak 10 let.

   Petr Otalel

  • #156931 Odpovědět

   Roman K.
   Host (Guest)

   Opravdu šmejdi,zvedli nám zálohy ze 4300 na 8000 tisíc,to už je nehoráznost,přitom tato společnost byla vysoutěžena vakci energií.Šmejdi nalákají na nízké ceny a obratem nekontrovatelně navýší ceny.Stát jen přihíží zlodějině!

  • #156812 Odpovědět

   Adriana Slámová
   Host (Guest)

   Dobrý den, je tu někdo, kdo by dokázal poradit? Jsem zoufalá. Elektřinu si už roky necháváme dražit v zastoupení firmy, která se nám o to stará a nikdy nebyl nejmenší problém, naopak. Od ledna tohoto roku nám zařídili odběr elektřiny od TGC. Katastrofa. Za necelé 4 měsíce mi přišlo, že mám doplatit 15000,-. Topíme dřevem, vaříme plynem. Absolutně tomu nerozumím. Od období minulého března do ledna jsem doplácela jiné společnosti 200,-. Tahle suma mi přijde nereálná. Volala jsem tam, paní řekla, ať zkontroluju stav na elektroměru a pokud sedí, tak pro mě nemůže nic udělat a mám to zaplatit. Přijde mi to jako šílený rozdíl, nechápu to. Za 9 měsícu u jiné společnosti jsem doplácela dvě stovky a za čtyři měsíce u téhle patnáct tisíc a to posílám ještě o 900,- více na zálohách každý měsíc.

  • #153391 Odpovědět

   Pavel K.
   Host (Guest)

   Zdravím všechny. No nevím už mi pohárek taky přetekl. Bohužel jsme měli firmu na soutěže dodavatele plynu i elektřiny. (nyní vypovězeno) Již celkem dlouho. A vždy vše v pohodě. Až do začátku tohoto roku. Kdy vylosovali TGC šmejdy. Už 3 měcíce z nich tahám všechny dokumetny. Nemám rozpis plateb. Platbu jsem nastavil co bylo ve smlouvě. Původní smlouva byla 3k za plyn a hned první měsíc obrat a prý nedoplatek ještě přes 2k. A každý měsíc to samé. Nechápu jak takováto firma může vůbec existovat?

  • #154720 Odpovědět

   Lcie
   Host (Guest)

   Ahoj, již s touto firmou nemám dobré zkušenosti, protože nedodržují základní občanskou právní předpisy.
   Byli jsme spoustu let u Bohemia Enery, jelikož firma skočila, bylo nám doporučeno TGC Energie, že je to to samé co Bohemka. Zdálo se to být dobré, ale pak přišlo to zdražování. Nejdříve že 2400,- na 3300,- a pak na 7100,- To poslední nás s mámou rozesmálo nejvíc. Bylo to likvidační. Tak jsem volala na linku této firmy, a tam mi nepomohli. Že mám napsat na kontaktní email. Nepřišlo mi vyjádření, ale hned zálohy. 5700,- ( a to píšu, že je to záloha jen za plyn ). Těch 5700,- mělo být podle rozpisu záloh od dubna letošního roku. Na dubnovém SIPO, přes které je to placeno, byla původní záloha 7100,-. To už byla poslední kapka. Začala jsem vše řešit přes ERÚ. Ani to jim nevadí. Poslední jejich komunikace byla, že nevědí kde jsem vzala 5700,- že od nich to není. Arekli blbnutí. Že je to od nového dodavatele. Takže jsem jim napsala , že nový dodavatel je placen převodem z účtu na účet a už vůbec ne 5700,-. A že si preju, aby mi poslali konečně vyúčtování k 3.4.2022. To jsme byli u nach naposledy. A zda si předčasně ukončení budou sáňkování, což podle nového zákona, by neměli. Nedoporučuji nikomu tuhle firmu, neboť jsou arogantní, drzi, nekomunikativni….

  • #152153 Odpovědět

   Vladimír P.
   Host (Guest)

   Nejhorší dodavatel energií naštěstí už jsem od nich pryč…Pozor při ukončení smlouvy s touto pochybnou firmou!!! Naúčtovali mi elektřinu a ani po 20 dnech od ukončení dodávky stav na elektroměrech nebyl na stavu co mi naúčtovali. Reklamace nešla vyřídit měl jsem jim dodat fotku stavu elektroměru k datu ukončení dodávky. Takže mě OKRADLI o 9550 Kč. Když nezaplatíš hned vyhrožují soudem .Oni můžou vše zákazník musí jen platit i za elektřinu kterou neodebral.

  • #152023 Odpovědět

   Mirek Mrkvica
   Host (Guest)

   Škoda, že jsem si tyto stránky nepřečetl dříve, protože jde opravdu o šmejdy, kteří se neštítí odírat důchodce. Udělali jsme vše, co po nás chtěli, Místo, aby udělali odpočet stavu plynoměru, udělali nesmyslný odhad v místě, kde je takřka nulový odběr. Když jsme to reklamovali, napsali – zaplaťte, a pak budeme řešit reklamaci. To jsme udělali a odpovědí bylo, že už je na to pozdě. ???????

  • #151972 Odpovědět

   Lubomír Gajdušek
   Host (Guest)

   Nejhorší dodavatel energií, otřesné jednání. Plyn zdražili o 200 % i s elektřinou platím 11tis. Přitom velcí dodavatele zdražují o 30%. Nejde od nich bez pokuty odejít. Energetičtí šmejdi ještě horší než Františkovy energie.

  • #151915 Odpovědět

   Lubomír Gajdušek
   Host (Guest)

   Nejhorší dodavatel energií, otřesný přístup k zákazníkům. Zdražení plynu o 200%. I s elektřinou zálohy 11 tis. při tom velcí dodavatele zdraží o 30%. Ještě horší než Františkovy energie. Nejde se od nich dostat, pokuta 30tis., Prostě další energetičtí šmejdi.

  • #150723 Odpovědět

   Miroslav
   Host (Guest)

   Nejhorší dodavatel energii a neschopní vyřídit požadavek zákazníka.
   Všechno problém ,od nastavení záloh ,nastevení učtu a td.
   Hodlám odejít jinam.

  • #151183 Odpovědět

   Martin
   Host (Guest)

   Nedoporučuji, zvýšili zafixované ceny, nekomunikují, na e-mail odpověď za měsíc. Hrozná firma, ruším smlouvu.

  • #151202 Odpovědět

   Josef Cupánek
   Host (Guest)

   Velice špatné zkušenosti.
   Poté, co mi zaslali změnu obchodních podmínek, jsem čekal zdražení.
   I přes jejich ujištění, že zdražení nechystají mi zdražili elektřinu na více než dvojnásobek i přes zafixovanou cenu energie na tři roky. Samozřejmě mi nezapoměli (v soladu se zákonnou povinností) sdělit, že pokud se mi to nelíbí, můžu táhnout jinam.
   Na základě zákona jsem se rozhodl od nich odejít a vyjednal jsem si smlouvu s novým dodavatelem, poslal jim výpověď smlouvy a čekám. A čekám, a čekám, a čekám…. Místo potvrzení výpovědi mi poslali nový rozpis záloh na další období, který byl o 120% vyšší, než dosavadní. Na urgence nereagují, na telefonní lince vás nechají 25 minut poslouchat hudbu, než se někdo obtěžuje vzít telefon. Výpověď jsem posílal emailem a pro jistotu i datovou schránkou. Po měsíci! se mi ozvali, že se mojí vypovědí začnou zabývat a až ji vyřídí, dají mi vědět. Týdny dál plynou a ti ŠMEJDI se mi stale neozývají. Podotýkám, že smlouva s novým dodavatelem nemýže vejít v platnost, dokud stavající dodavatel nezašle „akceptační dopis“, jako potvrzení výpovědi.
   Celé se to s těmi šmejdy táhne už DVA měsíce!
   Nemohu se dočkat, až celou tuhle komedii budu mít za sebou.

   • #151709 Odpovědět

    Josef
    Host (Guest)

    Dobrý den pane Cupánku. Váš nový dodavatel nemusí čekat na akceptaci, dělají to proto, abyste nedostal pokutu kvůli tomu, že si Vás vzali pod sebe.
    Pokud trváte na změně dodavatele, řekněte to novému dodavateli, on Vám dá podepsat papírek o tom, že je to vaše přání a on ho vyšoupne z odběrného místa, říká se tomu „přebití“. On ho přebije jak u OTE (Operátor trhu energií), tak u distributora. Ale asi zaplatíte pokutu.

  • #151349 Odpovědět

   karel stejskal
   Host (Guest)

   Nedoporučuji,chtěl jsem s nimi skončit,protože mi změnili podmínky smlouvy a ani neakceptují výpověď od smlouvy (údajně nedodržený termín)i když to bylo v termínu.

  • #150540 Odpovědět

   Petr Pospíšil
   Host (Guest)

   Moje zkušenost je taková, že jsem nejspíše naletěl: platba za plyn mi v průběhu půlroku byla zvýšena z původních 4000,- na 9300,-, tedy více než dvojnásobek. Při ukončení fixace jsem rozhodnut, že odcházím jinam.

  • #150199 Odpovědět

   Jiřina V.
   Host (Guest)

   Od 2.11.2021jsme přešli z plynem k této společnosti,mám tam už přes rok elektřinu,tak jsem to chtěla mít na jednom místě..Listopad,prosinec dobrý,zvedli to o 100Kč.Poslali kalendáš kde to bylo zdražené o 500Kč a za 3dny přišel další rozpis kde mám zvýšení o 3 300Kč a to ještě zvednou teď elektřinu +voda telka,rádio,takže důchod pomalu padne jen na placení energií.Nevím jestli můžu odejít

   • #150334 Odpovědět

    Libor U.
    Host (Guest)

    Když nevíte, proč si to nezjistíte? Je nutné se podívat na smlouvy. Jestli jsou na dobu neurčitou, můžete vypovídat hned. Pravděpodobně jsou ale na 2-3 roky. I v tomto případě je možno odejít, ale za situace, která je uvedena ve smlouvě-to je ta část smlouvy, kterou nedělají prodejci a je jim nadřazena proto, abyste nemusela akceptovat jakékoli navýšení ceny, které je napadne. Pokud si to přečtete, zjistíte, že smlouvu na dobu určitou můžete vypovědět vždy, když prodejce změní VOP týkající se dané smlouvy nebo vám navyšuje cenu. Při hledání nového dodavatele doporučuji nevyužívat všelijaké porovnavače a srovnavače, protože vás začnou okamžitě kontaktovat se zaručeně nejvýhodnějšími nabídkami, v případě vašeho souhlasu vás pak postoupí někam, kde dostanou provizi. V klidu si můžete svého dodavatele vybrat sama, za pomoci kalkulačky ERÚ. Je třeba ale vědět údaje pro zadání. Váš tarif a přibližnou roční spotřebu.

  • #150035 Odpovědět

   Petr Š.
   Host (Guest)

   Prostě šmejdi a podvodníci. Fixní smlouva uzavřena na 3 roky do 12/2023, přesto před vánoci 2021 zaslali nový ceník s platností od ledna 2022. Při konfrontaci na call centru se mi dokonce pochlubili, že jejich právní oddělení našlo ve vlastních VOP skulinku, podle níž tu smlouvu oni sami dodržet nemusí. V současnosti od nich řeším rychlý odchod a pevně doufám že budou následovat BE a další podobné fiškulíny…

  • #149913 Odpovědět

   Irena
   Host (Guest)

   Dalo mi práci se od nich dostat. Nedodrželi lhůty. Nereagovali na urgence. Čekám na vyučování a možná budu psát stížnost na ERU.

   • #150159 Odpovědět

    Eva
    Host (Guest)

    Jak jste se od nich dostala? My se tam dostalli poslední instancí a ten SPOT36 se mi vůbec nelíbí. Chci pryč…jen nevím, kolik mě to bude stát…Poradíte z vlastní zkušenosti?

    • #151401 Odpovědět

     marsi
     Host (Guest)

     Já jsem jim poslala výpověď, doporučeně na výdejku, vůbec neodpovídají. Zrovna dnes přemýšlím co dál.
     Jinak to bude stát +- 15000,-. Jsme tam na 3 roky od prosince. Raději to zaplatím.

  • #149787 Odpovědět

   Jirka
   Host (Guest)

   POZOR !!!!!!! JSOU TO ŠMEJDI !!!!

  • #149754 Odpovědět

   Jaroslav Doleček
   Host (Guest)

   Neuvěřitelní šmejdi, nedoporučuji. Jakmile to bude možné tak s nimi končím

  • #149385 Odpovědět

   Oskar J.
   Host (Guest)

   Dobrý den, s tímto dodavatelem nemám dobré zkušenosti, v současné době s ním ukončuji spolupráci. Jakmile bude vše vyřízeno, podrobněji popíšu.

  • #147962 Odpovědět

   Martin Páral
   Host (Guest)

   Máte nějaké zkušenosti se společností TGC Energie s.r.o., která dodává elektřinu a zemní plyn? Připište svoje autentické recenze, přidejte pozitivní reference nebo konstruktivní připomínky, zapojte se do diskuse :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 vláken odpovědí
Odpovědět na: TGC Energie –⁠ zkušenosti, recenze, reference, diskuze

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">