• Autor
  Příspěvky
  • #1737 Odpovědět

   Alexandr
   Host (Guest)

   Pokud smlouva byla podepsana z Centropolem 3.01.2011 , bezi vam vypovedni lhuta tri mesice a pak mate ze zakona jeste jeden mesic na podani pisemne vypovedi.

   • #1745 Odpovědět

    Inka
    Host (Guest)

    Prosím o upřesnění v případě ukončení výpovědní lhůty. Dne 17. 2. jsem podepsala s pracovníkem Centropolu smlouvu na změnu dodavatele.  Dozvěděla jsem se však včera, že bylo vyhověno mé žádosti o umístění do penzionu pro seniory a obávám se, že budu muset za několik měsíců vypovídat všechny smlouvy. Mohu od nové smlouvy s Centropolem bez poroblémů odstoupit? A jakým způsobem? Stačí poslat na adresu Centropolu výpověď spolu s kopí smlouvy?

    • #1746 Odpovědět

     Ceny energie
     Host (Guest)

     Dobrý den,

     ze zákona máte právo do 14 dnů od podepsání smlouvy od ní odstoupit bez udání důvodu. Pokud si pospíšíte, můžete to tedy ještě stihnout. Mělo by stačit zaslat kopii smlouvy + výpověď.

  • #1158 Odpovědět

   Jiří Klejna
   Host (Guest)

   3.1.2011 jsem u spol. Centropol Energy podepsal -uzvřel žádost-smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny/dále jen smlouva/ je tento dokument považován za smlouvu kde není uvedeno ani její číslo ani číslo zhotovitele.

   Nyní jsem požádal o zrušení s tím že si přeji zůstat u společnosto EON.Budu muset platit odstupné?/2500 Kč/ jak je vzadu uvedeno a coztoho promě dále vyplývá  děkuji.

    

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: uzavírání-ukončování smluv

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">