• Autor
  Příspěvky
 • #24068 odpověď

  Standa

  Můj názor je takový… jestliže už u Bohemie budete mít 4 roky, tak bych s nimi nic neukončoval a naopak bych se s nimi domluvil na nějakých výhodnějších podmínkách pro vás za to, že už jste jim tak dlouhou dobu věrní. Jakožto velký a schopný dodavatel si myslím, že by vám na to mohli přistoupit. Určitě se budou chovat jinak ke člověku co se o své energie zajímá než o toho, kdo jen odebírá.

 • #23697 odpověď

  Milan Karas

  Veškeré potřebné věci mají na stránkách v sekci „Ke stažení“ jsou tam jak návody tak formuláře, takže když se tam juknete, tak určitě najdete sobě potřebné podklady. Tohle mají pro zákazníky dobře ošéfované. 😉

 • #23651 odpověď

  Rostislav

  Nejjednodušším řešením dle mého je, kontaktovat nového dodavatele, kterým Vám určitě rád pomůže se změnou. U dělal jsem to tak a Bohemka s tím problém neměla.

  • #23855 odpověď

   Filip N.

   Souhlas, tohle je určitě jedna z nejschůdnějších cest jak rozvázat smlouvu na dobu určitou a pokud by se nezadařilo, tak bych na firmu alespoň zavolal, že když došlo k prolongaci, tak ať vám nabídnou alespoň nějakou slevu za to, že u nich setrváte další smluvní období. S tímhle mám celkou dobrou zkušenost a vyšli nám v tom vstříc.

 • #11133 odpověď

  Petr Kroutil

  Dobrý den,
  smlouva se současným dodavatelem elektřiny (Bohemia Energy) byla sjednána dne 30. 9. 2010 na 2 roky a byla od té doby automaticky po dvou letech prodloužena opět na dva roky – zanedlouho tedy bude končit její první prodloužení. Výpovědní lhůta je, dle obchodních podmínek, 3 měsíční. Chtěl bych se zeptat, zda by zrušení této smlouvy v červnu (řekněme v průběhu první poloviny), nebylo v rozporu s dodržením obchodních podmínek pro výpovědní lhůtu. Abych nemusel platit pokutu za předčasné ukončení smlouvy v případě, že by tato výpověď byla podána příliš pozdě (v červnu)… Výpověď by zajistil nový dodavatel elektřiny.
  Děkuji za odpověď a zdravím.
  Petr Kroutil

Odpověď na: Včasné podání výpovědi při změně dodavatele elektřiny

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">