• Autor
  Příspěvky
 • #2085 Odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  pokud využíváte elektřinu i k ohřevu vody, ale přitom máte nastavenou sazbu D01d, zvažte, zda by se vám nevyplatilo změnit tuto jednotarifovou sazbu na některou z dvoutarifových. Více o jednotlivých sazbách elektřiny se dozvíte v našem článku o sazbách a tarifech elektřiny.

  Co se pak týče samotných cenových nabídek dodavatelů, jejich porovnání získáte snadno a rychle v naší kalkulačce elektřiny. Stačí zde zadat Vámi používanou sazbu elektřiny, celkovou roční spotřebu a region, ve kterém bydlíte. Kalkulačka Vám pak během několika vteřin předloží přehledné srovnání ročních nákladů za elektřinu u jednotlivých dodavatelů. Ihned tak uvidíte, která z nabídek pro Vás vychází nejvýhodněji.

 • #1281 Odpověď

  Jiří

  dobrý den,chtěl bych poradit s výběrem taryfu elektřiny.bydlíme v RD 2+1,dva dospělí a tři děti(1,4,8).Elektřinu využíváme mimo jíné i k ohřevu vody (bojler).

  Nynejší dodavatel e-on tarif D01d s roční spotřebou 5 VT.

  Prosím o radu dodavatele s výhodným taryfem Děkuji

Odpovědět: výběr taryfu elektřiny

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">