• Autor
  Příspěvky
 • #3100 odpověď

  Erik Ponti

  Centropol rozhodně není nejlevnějším dodavatelem elektřiny. Srovnání jednotlivých tržních nabídek získáte po zadání základních údajů (region, nač energii používáte) do nezávislého cenového srovnávače:

  http://www.cenyenergie.cz/plyn/kalkulacka/

  Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci s energetickým poradcem, klikněte v kalkulačce na tlačítko „Mám zájem“ a vyplňte kontaktní formulář. Případně využijte modrou linku 844 543 111 (cena hovoru je 1,43 Kč za minutu včetně DPH) – můžete například poradci pouze oznámit, že chcete poradit a on Vám vzápětí zavolá zpět.

 • #1495 odpověď

  Hawah

  K 1.05. 2011 jsem přešla k Centropolu- novému poskytovateli elektřiny pod tlakem podomovního „přesvědčovatele“. Bydlím v DB – s minimem elektrospotřebičů – sazba DO2d, tarif DOptimum 24 – roční má spotřeba se pohybuje okolo 650 KWh. Je výhodné setrvávat u tohoto distributora? V předcházejících létech jsem byly u E-ONU. Jako důchodkyně se moc nevyznám ve výhodnosti distributorů – můžete mně poradit – zda vůbec bez sankcí mohu změnit Centropol za jiného dodavatele.

  Předem děkuji s přáním pokoje a dobra. Hawah,Uherský Brod

Odpověď na: Výhodnost poskytovatele? Centropol

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">