• Autor
  Příspěvky
  • #151217 Odpovědět

   Ivan Krebs
   Host (Guest)

   Dobrý, podepsal jsem s Centropolem smlouvu o poskytování služeb(telefonicky) Chci tuto smlouvu vypovědět. Kde najdu příslušný formulář. Ještě podotýkám, že energie mě dodává stále ještě původní dodavatel. Chci pouze jasnou odpověď!

  • #23433 Odpovědět

   Dagamar Kobrová
   Host (Guest)

   Dobry den chtěla bych se zeptat jak a kam mam poslat vypověd od centropolu. Budu se stehovat tak bych to chtěla zrušit děkuji…

  • #1686 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   pokud máte sjednanou smlouvu s garancí nejnižší ceny elektřiny na 24 měsíců, můžete od ní bezplatně odstoupit, když dodavateli předložíte doklad od jiného dodavatele, který nabízí výhodnější ceny. Jestliže je váš dodavatel schopen dodávku zajistit za takové ceny, upraví vám ceny tak, aby odpovídaly nižší nabídce. Pokud to není schopen zajistit, máte právo smlouvu písemně vypovědět. Výpovědní lhůta je 3 měsíce.

   Pozor v případě, že byste chtěl smlouvu na fixované ceny elektřiny ukončit před datem jejího vypršení. Potom byste musel dodavateli uhradit jednorázový paušální administrativní poplatek ve výši 2 500 Kč, a to ve lhůtě 14 dnů ode dne, kdy vás k jeho uhrazení dodavatel vyzve. Tento poplatek se samozřejmě neplatí v případě zmíněném výše.

   Oznámení o novém ceníku je dodavatel oprávněn zveřejnit 1 měsíc před nabytím účinnosti, a to na svých webových stránkách nebo v kontaktních místech, měl by to uvést i na faktuře či oznámení o zálohách. V případě nesouhlasu s návrhem změny ceníku máte právo písemně odstoupit od smlouvy, a to nejdéle do 5 dnů před nabytím účinnosti nového ceníku. V odstoupení musíte uvést výslovný odkaz na toto ustanovení v obchodních podmínkách dodavatele, jinak bude neplatné! Smlouva vám pak zanikne ke dni předcházejícímu dni nabytí účinnosti nového ceníku.

  • #1114 Odpovědět

   Jan Šťastný
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   rád bych se zeptal, jak je to s výpovědí dodavatele v případě, že je smlouva uzavřena na dobu určitou, konkrétně na dva roky. Ale někde jsem slyšel, že když se mění ceny, tak je možné na základěš nesouhlasu s cenou smlouvu vypovědět. Je to možné takto udělat i v případě, když je smlouva uzavřena na dobu určitou? Děkuji za odpoveď.

   S pozdravem Jan Šťastý

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Výpověď centropolu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">