• Autor
  Příspěvky
 • #120836 odpověď

  Davidjek

  You may start out winsome kamagra tablets at any time during your cycle. When you start a combination pilule—meaning unified that contains both estrogen and progestin—within five days after the beginning of your menstrual full stop, you’re protected from immediately.

 • #24408 odpověď

  Rosta

  Já mám s Vemex energií dobré zkušenosti.Již třetím rokem mám přeplatek a vrátí jej vždy do data splatnosti.Já doporučuji.

 • #24083 odpověď

  Lenka

  Dobře a zdarma vám poradí na stránce https://www.facebook.com/energik.cz/ .

 • #23674 odpověď

  Martin

  Kdyby někoho zajímalo nějaké aktuální info k nim jsem našel tady http://kalkulackaenergie.com/vemex-recenze-diskuze-zkusenosti/

 • #23466 odpověď

  Dominik

  pane Kamzle, pokud vím, tak Vemex energie nekrachuje. Máme u nich nadále smlouvu.
  Jestli máte problém s vyúčtováním, není nic lehčího, než na fakturu zadat reklamaci. Jako všichni dodavatelé energii, i VEMEX dostává data o spotřebe od distribuce (ČEZ,RWE,E.ON….), takže oni si ty čísla asi z prstu nevycucali.

 • #23421 odpověď

  kamzl

  Při posledním vyúčtování když jsme se dozvěděli od dealera že krachují a přestupovali jsme jinam nám poslali vyúčtování automatickým odečtem. rozdíl byl katastrofální cca 15000,- oproti předchozímu vyúčtování. Za stavu kdy nám RWE vždy vracelo kolem 8000,- to byl při zálohách 4000,- měsíčně šok. výrazně též nedoporučuji.

 • #12649 odpověď

  Pavla

  Paní Sylvo a kdo Vám řekl, že změna dodavatele bude přes noc? Pokud vím, většina smluvních vztahů má nějakou výpovědní lhůtu, která obvykle bývá 3 měsíce. A dokud původní dodavatel nepotvrdí, že přijal výpověď, tak Vám nový dodavatel asi dost těžko potvrdí datum změny.

 • #12580 odpověď

  Sylva

  Tuto společnost opravdu důrazně nedoporučuji. Již 3. 6. 2014 jsme s nimi (bohužel) uzavřeli smlouvu na dodávku elektřiny i plynu. Do dnešního dne, přes pět urgencí nemáme smlouvu potvrzenou a dodávky platíme původním dodavatelům. Navíc ani nemají v úmyslu vrátit zapůjčené smlouvy s původními dodavateli. Zvažuji podniknout právní kroky, jelikož jejich jednání je krajně nesolidní.

 • #10684 odpověď

  Ivana

  Vemex energie absolutně nedoporučuji, Jednání s nimi je jedna velká katastrofa.V roce 2012 jsme s nimi ukončili smlouvu a do dnešního dne stále chodí nějaké opravné faktury. Přitom jsme vše ukončili, dostali přeplatek zpět.

 • #8925 odpověď

  Fukal

  Už více jak měsíc každé pondělí volám ohledně vyučtování lonské elektřiny. máme tam docela velký přeplatek, doba splatnosti už dávno prošla, a nám nepřišlo nic. Pořád se vymlouvají že do několika dnů nám dojde. Okamžitě po doručení od nich odcházíme

 • #2494 odpověď

  Jenda

  Dodavatel musí provést závěrečné vyúčtování doí měsíce od ukončení smlouvy.

  Jenda

 • #1407 odpověď

  Michal

  Chtěl bych se zeptat, jaká je lhůta pro vyúčtování záloh po ukončení platnosti.

  Konkrétně jsem skončil u VEMEX s.r.o 7.3. a zatím za elektřinu, kde bude přeplatek, nic neposlali. Za plyn s nedoplatkem to poslali už před 14 dny.

  Jinak VEMEX důrazně nedoporučuju, původní nájemce z nich doluje přeplatky už třetí měsíc a stále se na něco vymlouvají, posílají faktury s datem vystavení až o 14 dní dříve, než je datum podání na obálce.

Odpověď na: Vyúčtování po skončení smlouvy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">