• Autor
  Příspěvky
  • #120836 Odpovědět

   Davidjek
   Host (Guest)

   You may start out winsome kamagra tablets at any time during your cycle. When you start a combination pilule—meaning unified that contains both estrogen and progestin—within five days after the beginning of your menstrual full stop, you’re protected from immediately.

  • #24408 Odpovědět

   Rosta
   Host (Guest)

   Já mám s Vemex energií dobré zkušenosti.Již třetím rokem mám přeplatek a vrátí jej vždy do data splatnosti.Já doporučuji.

  • #24083 Odpovědět

   Lenka
   Host (Guest)

   Dobře a zdarma vám poradí na stránce https://www.facebook.com/energik.cz/ .

  • #23674 Odpovědět

   Martin
   Host (Guest)

   Kdyby někoho zajímalo nějaké aktuální info k nim jsem našel tady http://kalkulackaenergie.com/vemex-recenze-diskuze-zkusenosti/

  • #23466 Odpovědět

   Dominik
   Host (Guest)

   pane Kamzle, pokud vím, tak Vemex energie nekrachuje. Máme u nich nadále smlouvu.
   Jestli máte problém s vyúčtováním, není nic lehčího, než na fakturu zadat reklamaci. Jako všichni dodavatelé energii, i VEMEX dostává data o spotřebe od distribuce (ČEZ,RWE,E.ON….), takže oni si ty čísla asi z prstu nevycucali.

  • #23421 Odpovědět

   kamzl
   Host (Guest)

   Při posledním vyúčtování když jsme se dozvěděli od dealera že krachují a přestupovali jsme jinam nám poslali vyúčtování automatickým odečtem. rozdíl byl katastrofální cca 15000,- oproti předchozímu vyúčtování. Za stavu kdy nám RWE vždy vracelo kolem 8000,- to byl při zálohách 4000,- měsíčně šok. výrazně též nedoporučuji.

  • #12649 Odpovědět

   Pavla
   Host (Guest)

   Paní Sylvo a kdo Vám řekl, že změna dodavatele bude přes noc? Pokud vím, většina smluvních vztahů má nějakou výpovědní lhůtu, která obvykle bývá 3 měsíce. A dokud původní dodavatel nepotvrdí, že přijal výpověď, tak Vám nový dodavatel asi dost těžko potvrdí datum změny.

  • #12580 Odpovědět

   Sylva
   Host (Guest)

   Tuto společnost opravdu důrazně nedoporučuji. Již 3. 6. 2014 jsme s nimi (bohužel) uzavřeli smlouvu na dodávku elektřiny i plynu. Do dnešního dne, přes pět urgencí nemáme smlouvu potvrzenou a dodávky platíme původním dodavatelům. Navíc ani nemají v úmyslu vrátit zapůjčené smlouvy s původními dodavateli. Zvažuji podniknout právní kroky, jelikož jejich jednání je krajně nesolidní.

  • #10684 Odpovědět

   Ivana
   Host (Guest)

   Vemex energie absolutně nedoporučuji, Jednání s nimi je jedna velká katastrofa.V roce 2012 jsme s nimi ukončili smlouvu a do dnešního dne stále chodí nějaké opravné faktury. Přitom jsme vše ukončili, dostali přeplatek zpět.

  • #8925 Odpovědět

   Fukal
   Host (Guest)

   Už více jak měsíc každé pondělí volám ohledně vyučtování lonské elektřiny. máme tam docela velký přeplatek, doba splatnosti už dávno prošla, a nám nepřišlo nic. Pořád se vymlouvají že do několika dnů nám dojde. Okamžitě po doručení od nich odcházíme

  • #2494 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dodavatel musí provést závěrečné vyúčtování doí měsíce od ukončení smlouvy.

   Jenda

  • #1407 Odpovědět

   Michal
   Host (Guest)

   Chtěl bych se zeptat, jaká je lhůta pro vyúčtování záloh po ukončení platnosti.

   Konkrétně jsem skončil u VEMEX s.r.o 7.3. a zatím za elektřinu, kde bude přeplatek, nic neposlali. Za plyn s nedoplatkem to poslali už před 14 dny.

   Jinak VEMEX důrazně nedoporučuju, původní nájemce z nich doluje přeplatky už třetí měsíc a stále se na něco vymlouvají, posílají faktury s datem vystavení až o 14 dní dříve, než je datum podání na obálce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
Odpovědět na: Vyúčtování po skončení smlouvy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">