• Autor
  Příspěvky
 • #1682 odpověď

  Ceny energie

  Současná situace na poli obnovitelných zdrojů nedehonestuje obnovitelné zdroje jako takové (i když to občas z některých článků v médiích tak vypadá). Problém není v podpoře obnovitelných zdrojů, problém zcela jednoznačně vznikl v lonském roce, kdy zákonodárci nebyli schopni změnit parametry jednoho zákona. Díky tom nebylo možné výrazně snížit výkupní ceny a z fotovotaiky se stala nadprůměrně výhodná podnikatelská příležitost.

  K Vaší otázce… obnovitelné zdroje vykupují povinně distributoři (nikoliv dodavatelé), je tedy jedno, jakého dodavatele zvolíte. Situaci ovlivníte maximálně velice nepřímo.

 • #1109 odpověď

  Jana Šebestová

  Dobrý den. Váš názor na elektřinu z obnov. zdrojů ? Teď můžeme nějaký pátek číst články o tom, jaká je to vlastně blbost. Nano Energies nabízí tuto elektřinu. Prohloupím, když ji budu brát od nich, i když v našem regionu mi Nano Energies vyšla mezi nejlevnějšími distributory? Nebudu tím vlastně napomáhat zdražování elektřiny? Děkuji.

Odpověď na: Z obnovitelných zdrojů

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">