• Autor
  Příspěvky
  • #152026 Odpovědět

   Pepa Pilot
   Host (Guest)

   Dobrý den, ty svině „garážnické“ zaslouží alespoň na 10 let „do tepláků“. Okrádají klienty za bílého dne. Stabil energy (po vysoké pokutě od státu) přešlo na Zelenou elektřinu a od r.2022 na Elgas. Žádná smlouva neexistuje. Poslední den roku 2021 nový předpis záloh z 900,- na 5.600,- Kč. !!! (platnost od 1.1.2022) Ač jsem plyn okamžitě zrušil a nemám od začátku ledna plynoměr, strhávají mi dál SIPO a zasílají upomínky. Konečné vyúčtování žádné, ač jsem za poslední rok neodebral ani cm3 plynu a platil zálohy. Nepomohlo ERÚ, ČOI ani MPO, kam jsem zaslal podrobnou stížnost. Spojme síly, takové odporné šmejdy a zmrdy by jsme neměli tolerovat ani akceptovat, pokud pořád žijeme v demokratické společnosti !!!!!!!!

  • #150816 Odpovědět

   Soňa Poláčková
   Host (Guest)

   Dobrý den, několikrát jsem urgovala zasílání faktur od Zelené elektřiny, od r.2019 kdy jsem byla převedena od Stabil Energy k Zelené elektřině. Díky webu Vaše Stížnosti mi konečně faktury zpětně přišly, a hle přeplatky jsem měla!!! Přeplatky mi na účet samo nedorazily. Obratem jsem zažádala o vrácení preplatků a opět je ticho po pěšině. Tento týden jsem dostala dopis od Elgas energy, že jsem byla od 1.1.2022 převedena k nim. To snad nikdy neskončí, co mám dělat, děkuji. Několikrát jsem se snažila přejít k jinému dodavateli, ale protože stávající dodavatel na nic nereaguje, tak to nejde. Jsem už zoufalá.

   • #155774 Odpovědět

    Roman
    Host (Guest)

    Dobrý den, není složité od nich odejít. Klidně mě kontaktujte na tel 776543445.

  • #150765 Odpovědět

   Hana
   Host (Guest)

   Mám stejnou zkušenost převedli nás od Stabil Energy dozvěděli jsme se to až po vyžádání vyúčtování.poté byl problém s tarifem, který si změnili sami. Nehorázné zvšování záloh, když jsem si vyžádala vyúčtování tak jsem zjistila že nemám zaúčtované všechny zálohy a tím mi přišel vysoký nedoplatek, telefon nezvedají a na email taky nereagují.

  • #150937 Odpovědět

   František Novák
   Host (Guest)

   dal jsem písemnou výpověď, žádost o vyúčtování za období 2019 – 2021
   žádná odpověď, telefon nedostupný, nikdo nereaguje na moje výzvy,
   akorát přišlo navýšení záloh o 100% a že od 1.1.2022 patřím pod firmu
   Elgas Energy s.r.o. tak jsem výpověď poslal této firmě 29.01.2022.
   čekám na odpoď telefon nedostupný.

  • #150655 Odpovědět

   Jiří Vopařil
   Host (Guest)

   Máme stejný problém. Přes 2 roky se od nich snažíme odejít, potom co si Stabil energy vytvořil bez našeho vědomí smlouvu na 3 roky, kterou nám ani nebyli schopni zaslat, takže ani do dnes nevím, co máme za produkt. Na emaily 0 odpovědí. Před koncem roku jsme po navíšení cen poslali doporučeně výpověď, samozřejmě nebylo akceptováno z důvodu nedodržení termínu. Od 1.1.2022 přechází Z. E. sro. pod společnost Elgas energy sro, o čemž nám opět nedali vědět, aby nebyla možnost odstoupení od smlouvy. Po opětovném zdražení záloh o dalších cca 200% jsme podali znovu výpověď k 31.1.2022. Tak zas čekám nějakou levárnu z jejich strany. V dnešní době až neuvěřitelné, jak se může na trhu udržet takováto společnost, která funguje tímto způsobem!!!!

  • #150433 Odpovědět

   Jitka
   Host (Guest)

   Mám stejné zkušenosti. Teď jsem koukala na ERÚ . Je tam soubor 45 stran počtení! Dostali tučnou pokutu, tak asi proto to navýšení záloh. Já se od nich snažím odejít už od 2018, kdy mám podepsanou smlouvu s jiným dodavatelem. Ale tyhle mě nechtějí pustit. A jak všichni vědí…komunikace 0.

  • #150218 Odpovědět

   jitka
   Host (Guest)

   Také se snažím zbavit dříve Stabil energi po překupničení na zelenou elektrinu s kterou nemame žadnou podepsanou smlouvu zvedají ceny vyučtováni není zbavit se jich nelze jsou jako parazit

  • #150034 Odpovědět

   Soňa
   Host (Guest)

   Mezi svátky mi přišlo nehorázné navýšení záloh, chtěla jsem vysvětlení na základě čeho to vypočítali, kdy mi neposílají faktury. Nereagují. Poraďte mi prosím, jak se vyvázat, děkuji – žádnou smlouvu jsem s nimi neuzavřela, převedli si mě od Stabil energy. Děkuji!

  • #147246 Odpovědět

   Soňa
   Host (Guest)

   Nechodily mi faktury ani od Stabil energy, minulý týden se asi paní ze Zelené energie upsala a dozvěděla jsem se, že mě Stabil energy prodala jim.
   Také mi napálili zálohy, faktury nechodí ani po vyžádání. chtěla jsem přestoupit k jinému odběrateli a ten mi odepsal, že mě Zelená energie nepustí, ale důvod už nevím. Jsem bezmocná, naštvaná, chci od nich pryč.

  • #147233 Odpovědět

   Kristýna
   Host (Guest)

   Dobrý den, máme naprosto stejný problém, také nám zvýšili zálohy, bez předchozího upozornění, a to o více jak 60%! NEMOŽNÉ!!!
   Vyúčtování je šílené, věčně doplatky a absurdní měsíční zálohy!
   Tel. spojení hluché!!!
   Jsou to podle mě jen podvodníci!

  • #147028 Odpovědět

   Ivana
   Host (Guest)

   Dobrý den, mám úplně stejné zkušenosti, neposílají vyúčtování, sami si zvyšují zálohy, aniž na to předem upozorní, a to o více jak 60%! Není možno se dovolat na tu jejich uvedenou infolinku, na e-maily také nereagují. Je mi záhadou, že už se jim někdo nepodíval na to jejich podnikání. Kdo k nim přešel, tak nalítl, včetně mě. HRŮZA!

  • #144275 Odpovědět

   Pavel
   Host (Guest)

   mohl by někdo znalý poměrů mi pomoci jak funguje s nima komunikace ohledně vpovězení smlouvy a hlavně k převodu smlouvy na ČEZ,kde jsem tu Zelenou energii hledal on-line rejstříků firem a nemohl vůbec najít,abych mohl nechat přepsat smlouvu na čez? Díky předem za info..

  • #136279 Odpovědět

   Karel Novák
   Host (Guest)

   Posílají zálohy i po ukončení smlouvy, nevrací přeplatky umyslně falšují
   přeplatky ve svůj prospěch, nezvedají telefony, nereagují na výzvy, samovolně navyšují zálohy- nejhorší energoorganizace na trhu, které měla být dávno zabavena licence a natrvalo rozprášena

  • #134239 Odpovědět

   Tomáš
   Host (Guest)

   Dobrý den, často tohoto dodavatele řeším u zákazníků kteří s ním mají podobnou zkušenost. V případě, že si nevíte rady, rád Vám pomůžu. Můžete mě kontaktovat na čísle : 735120469.

  • #129914 Odpovědět

   Miroslav
   Host (Guest)

   Korespondence písemná nebo telefonická není možná. Do dnešního dne, nám nebyla zaslána vyúčtovaci faktura. Nejhorší dodavatel..

  • #129669 Odpovědět

   Ivan Freier
   Host (Guest)

   Absolutně nekontaktní, přeplatky si nechávají. Vyúčtování neposílají.
   Horšího dodavatele energií na trhu nenajdete.

  • #128625 Odpovědět

   Elvíra
   Host (Guest)

   v žádném případě nedoporučuji, naopak, VARUJI!!!!!!!

  • #128624 Odpovědět

   Elvíra
   Host (Guest)

   telefonická ani písemná korespondence pro jejich klienty není možná, mají nesmyslné výmluvy, pokud se zadaří s někým se vůbec spojit, opět další neseriózní jednání jako u Stabil energy, prostě stejná pakáž, nedokáží ani vrátit přeplatky

  • #128623 Odpovědět

   Elvíra
   Host (Guest)

   Zkušenosti jsou identické, opět zasílají nelogická upozornění na neuhrazené zálohy, které uhrazeny byly, žádné vyúčtování

  • #128154 Odpovědět

   Petr Woff
   Správce

   Zelená elektřina s.r.o. převzala zákazníky svojí sesterské společnosti Stabil Energy s.r.o., která předtím dostala rekordní pokutu za stovky přestupků. Máte s tímto dodavatelem elektrické energie a zemního plynu nějaké zkušenosti? Popište, jak hodnotíte společnost Zelená elektřina!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 19 vláken odpovědí
Odpovědět na: Zelená elektřina – zkušenosti, reference, recenze, diskuse

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">