• Autor
  Příspěvky
  • #191822 Odpovědět

   Tony Damato
   Host (Guest)

   Hrůza

  • #191821 Odpovědět

   Tony Damato
   Host (Guest)

   Strašná firma.Nikdy více .Nekomunikují a když ano tak účelově a jednostraně ve svém zájmu. Navíc blbě vrací zálohy a neumějí počítat.

  • #152469 Odpovědět

   Marek
   Host (Guest)

   Jsou mazaní. Pokud zákazník včas neukončí smlouvu na dobu určitou, vženou ho odkazy na VOP (dlouhé litanie trpasličím písmem) a na ceníky do šílených spotových cen podle okamžité ceny na burze. I když se cena zvýší třeba čtyřikrát, zákazník nemůže odejít na základě zvýšení ceny, protože řeknou, že se zejtra může snížit. Výsledek je, že zákazník celkově platí několikanásobnou cenu. Pozor na ně !!

  • #147677 Odpovědět

   nadiva
   Host (Guest)

   ten datový tarif to bylo co? nic takové teď nevidím v podmínkách. Analyzoval jsem snad vše dostupné.
   Trochu mi vadí nepřítomnost výročních zpráv za 2019 a 2020. Tam bychom se třeba dovědeli jak dopadl spor s Enwox.
   Majitel teď rozjel nějaké aktivity – nové firmy – doufám že to nebude mít vliv na chod Elimon.

  • #123826 Odpovědět

   Katka
   Host (Guest)

   Dobrý den, na společnost Elimon můžu pět jen a jen chválu. Nejen, že mají super ceny, ale každého svého zákazníka si váží. Přešla jsem k nim před několika lety s elektřinou i plynem, vše super bez problémů běží.

  • #122632 Odpovědět

   Lucie
   Host (Guest)

   A prodloužení nemají 4 roky, ale pouze rok. 4 roky máte milá dámo ve smlouvě s Enwox.

  • #122631 Odpovědět

   Lucie
   Host (Guest)

   Nechápu, jak tu může někdo pomluvit Elimon, že má nesmyslné podmínky. 230 dni určitě výpovědní lhůtu nemá. 45 dni pouze. Ale to musíte mít uzavřenou smlouvu od Elimonu a ne Enwox. Např.paní JANA výše. Solidní dodavatel za to nemůže, že koupil zkrachovalého dodavatele Enwox. Co máte sjednané ve smlouvě s Enwox musí Elimon dodržet. POMLOUVEJTE ENWOX. NE ELIMON. já jsem hrozně spokojená. Udělali mi kalkulaci s porovnáním cen jiného dodavatele a hned mi řekli, kolik uspořím. Je to malý dodavatel, ale zákazníka neberou jako čárku a mají opravdu skvělý přístup. Jsem ráda, že u nich jsem.

  • #122605 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

   Byla jsem spokojená u Elimonu do té doby, než jsem jim dala požadavek na přechod k jinému dodavateli. Mimo jiné jsem k nim nechtěla, ale byla jsem donucena k odběru po zkrachovalé firmě Enwox. Vše bez jakéhokoliv smlouvy a mého podpisu. Elimon má nesmyslné podmínky ukončení smlouvy 230dní a ihned bez jakéhokoliv podpisu prodloužení o 4 roky. Nesolidní jednání, jak si snaží za každou cenu udržet zákazníky. Uvidíme, co na to energetický regulační úřad.

  • #122604 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

   Byla jsem spokojená u Eliminuje do té doby, než jsem jim dala požadavek na přechod k jinému dodavateli. Mimo jiné jsem k nim nechtěla, ale byla jsem donucena k odběru po zkrachovalé firmě Enwox. Vše bez jakéhokoliv smlouvy a mého podpisu. Eliminovat má nesmyslné podmínky ukončení smlouvy 230dní a ihned bez jakéhokoliv podpisu prodloužení o 4 roky. Nesolidní jednání, jak si snaží za každou cenu udržet zákazníky. Uvidíme, co na to energetický regulační úřad.

  • #121866 Odpovědět

   Hubáček
   Host (Guest)

   Měli jsme ENwox a teď nám přišlo vyúčtování od nich, Nikdy jsme jim nepodepsali smlouvu a přesto ná něoc účtují. Nějsou nám schopni vysvětlit jak stanovili ceny, u Enwoxu jsme měli hodinový produkt u nich máme cenu 1281 bez DPH. V době kdy každý prodává elektřinu kolem 1000,-

   Nejsme s nimi spokojeni a plně souhlasíme s obsahem tohoto článku:

   Stalý plat vs. datový tarif – ELIMON a.s. – Aktualizováno

  • #120719 Odpovědět

   Kokoška
   Host (Guest)

   Zkušenosti OK.

  • #23653 Odpovědět

   Martin
   Host (Guest)

   Ahoj neco novejsiho k nim je kdyztak tady http://kalkulackaenergie.com/elimon-recenze-diskuze-zkusenosti/

  • #3373 Odpovědět

   Tom
   Host (Guest)

    Dobry den, u firmy Elimon jsem pres 2 roky a jsem spokojenej. Jakekoliv zmeny probehly rychle. Domluvil jsem si elektronickou komunikaci, ktera me na 100% vyhovuje. Doporucuji tuto firmu. Jihomoravsky kraj, EON distribuce.

  • #2912 Odpovědět

   Karl
   Host (Guest)

   Dobrý den, mám v úmyslu změnit dodavatele plynu i elektřiny – máte s tímto u spol. Elimon a.s. nějaké zkušenosti ? Děkuji.

  • #2408 Odpovědět

   Lucie
   Host (Guest)

    I my jsme dlouho zvažovali přechod k jinému dodavateli energie a v případě přechodu k Elimonu.cz jsme chybu určitě neudělali. Nejenže ušetřímě, ale i chování společnosti vůči zákazníkovi je ok. – žádné skryté poplatky-

  • #1838 Odpovědět

   michal
   Host (Guest)

   dobrý den, od června odebírám plyn od elimonu a jsem spokojen ( s cenou) Smlouva i jednání v pořádku.Mužu jen doporučit, jsem ze severočeského kraje, distribuční sít RWE

   • #1847 Odpovědět

    jenda
    Host (Guest)

    Já jsem u Elimonu také velmi spokejen, solidní jednání , osobní přístup, balzám na nervy proti minulému dodavateli. Navíc dost šetřím.

    Všem doporučuji.

  • #1227 Odpovědět

   Petr
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   rád bych se dozvěděl něco více o společnosti Elimon. Máte někdo zkušenosti s tímto dodavatelem?

   Předem děkuji za vaše názory.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 16 vláken odpovědí
Odpovědět na: Zkušenosti s Elimon

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">