• Autor
  Příspěvky
 • #61188 Odpověď

  Lukáš

  Sušení pevných paliv http://ikotel.info/stati/sushka-topliva.html — Sušení výpočty paliva.

 • #60909 Odpověď

  Ondřej

  S neustálým růstem cen plynu nejlepším řešením je překlad plynových kotlů na tuhá paliva http://vulkanenergo.com.ua/ru/perevod_kotlov.html překlady pro tuhá paliva je prostě nutné pro průmyslové podniky.

 • #46987 Odpověď

  Ondra
 • #24438 Odpověď

  Marek

  Zkusenosti super, pri vyuctovani rocni spotreby mi koncova cena sla dolu o 60% na rozdil od RWE ktere jsem mel predtim

 • #24024 Odpověď

  Lubo O

  Dobrý den, kdo plánuje s elektřinou přejít k Fonergy s.r.o. A při vyplňování smlouvy se mi ozve a vyplní doporučitele tak část (víc než polovina) odměny je jeho!
  Můj kód „DOPORUČITELE“ je SE008691
  Dle oficial zdroje : http://www.fonergy.cz/useruploads/files/Podmínky pro získání odměny za doporučení zákazníka.pdf To hodí 500,-!!
  šel by někdo 50/50? majl: spamici.xx(a)gmail.com.

 • #23830 Odpověď

  Michal

  Tady je nějaké aktuální info k nim, kdyby někoho zajímalo http://kalkulackaenergie.com/fonergy-recenze-diskuze-zkusenosti/

 • #23745 Odpověď

  Tom

  Po dvou letech u Fonergy stále perfektní zkušenosti. Správa účtu a plateb přes web, dobrá komunikace s operátorkou, snižující se ceny každým rokem a žádné skryté miny v podobě storno poplatků za zrušení. Společnost určitě můžu doporučit i ostatním. Vadí mě však pražský distributor PRE, který snad co každé tři týdny mění spínací časy mezi nízkou a vysokou sazbou.

 • #23656 Odpověď

  Jablonec nad Nisou

  Dobrý den, plánuji též s elektřinou přejít k Fonergy s.r.o. A při vyplňování smlouvy je možnost vyplnit doporučitele.
  Tak bych se vás chtěl kohokoli zeptat na doporučující ČÍSLO Vaší smlouvy. Dle oficiál zdroje :
  https://www.fonergy.cz/domacnost. To Vám hodí 500,-!! Šel by někdo 250/250? majl: 19291929a@gmail.com Jablonec nad Nisou Je vidět, že v tomto našem trhu se objevují dodavatelé, kteří špatné praktiky chtějí změnit a přispět tak k návratu k normálnímu trhu. Zdroj:
  http://www.tzb-info.cz/kalkulator-cen-energii/9711-zkusenosti-tri-dodavatelu-elektriny-a-plynu-ve-druhem-roce-jejich-pusobeni-na-ceskem-trhu

 • #23655 Odpověď

  19291929a@gmail.com

  Dobrý den, plánuji též s elektřinou přejít k Fonergy s.r.o. A při vyplňování smlouvy je možnost vyplnit doporučitele.
  Tak bych se vás chtěl kohokoli zeptat na „DOPORUČITELE“ , NA TO ČÍSLO Vaší smlouvy. Dle oficiál zdroje :
  https://www.fonergy.cz/domacnost. To Vám hodí 500,-!!šel by někdo 250/250? majl: 19291929a@gmail.com Jablonec nad Nisou
  Je vidět, že v tomto našem trhu se objevují dodavatelé, kteří špatné praktiky chtějí změnit a přispět tak k návratu k normálnímu trhu. Zdroj: http://www.tzb-info.cz/kalkulator-cen-energii/9711-zkusenosti-tri-dodavatelu-elektriny-a-plynu-ve-druhem-roce-jejich-pusobeni-na-ceskem-trhu

 • #23239 Odpověď

  josef

  stimto dodavatelem jsem spokojen ma stabilni nizke ceny elektriny a plynu navic mne prevedla od bohemie energy aniz bych musel platit smluvni pokutu doporucuji kdo chce odejit od bochemie

 • #23164 Odpověď

  Jana

  Máte nějaké nové informace o této společnosti?

 • #19829 Odpověď

  Lubo O

  Dobrý den, plánuji s elektřinou přejít k Fonergy s.r.o. A při vyplňování smlouvy je možnost vyplnit doporučitele.
  Tak bych se vás chtěl kohokoli zeptat na „DOPORUČITELE“ NA TO ČÍSLO…
  Dle oficial zdroje : http://www.fonergy.cz/useruploads/files/Podmínky pro získání odměny za doporučení zákazníka.pdf To hodí 500,-!!
  šel by někdo 50/50? majl: spamici.xx(a)gmail.com.

 • #18785 Odpověď

  Dušis

  Pro porovnání cen je doporučován tento odkaz:
  http://kalkulator.tzb-info.cz/cz/
  FONERGY – PREMIUM samo vychází výhodněji než STANDART, ale to zda dosáhnete na PREMIUM už závisí od počtu smluv ( váce jak 4 ) nebo věku (nad 60 let ) nebo od držení průkazu TP ZPT ZTP/P.

 • #11693 Odpověď

  S. P.

  Ještě mi nepřišlo roční vyučtování, jsem novým zákazníkem (elektřina i plyn), ale zatím naprostá spokojenost. Žádné závazky na dobu určitou, ceny taktéž super a hlavně komunikace s klientem je na jedničku. Navíc vše spravuju i vyřizuju od počítače (jsem z Prahy), tzn. žádné chození a dohadování na pobočkách. Klientský účet na jejich webu taktéž přehledný a jednoduchý, mám o všem pořád přehled.
  Oceňuji hlavně tu vstřícnost zaměstnanců ke klientovi, doufám, že to vydrží 🙂

 • #8549 Odpověď

  Jakub B.

  Jelikož pracuji v RWE a mám tu možnost srovnávat výhody a nevýhody jednotlivých společností ,a proto jsem se rozhodl přejít ke společnosti FONERGY , protože svou práci dělají opravdu dobře a dokážou mi nabídnout to co potřebuji.

 • #2466 Odpověď

  Tomáš P.

  Navštívil jsem kancelář Fonergy v Uherském Hradišti a nechal jsem si udělat cenovou nabídku na plyn. Nabídka oproti tomu co mám se mi zdála velmi výhodná a uvažuji o přechodu k nim. 

  • #2550 Odpověď

   Tom

    Jsou i levnější – doporučuji kalkulačky na stránkách využít a spočítat si to.. Fonergy podle mě nic moc..

   • #2708 Odpověď

    Tomáš P.

    u mě vycházejí dobře a podle kalkulačky jsem se také rozhodoval.Fonergy je hodně vysoko a společností, které jsou pod ní se mi ani počítat nechce…

  • #2467 Odpověď

   Jenda

   Doporučuji tuto firmu, rozhodně bych se nebál spolupráce s nimi. Tvrdím tak na základě dřívější spolupráce s pracovníky, kteří  v této firmě pracují.

   Jenda

 • #1406 Odpověď

  Petr

  Jaké máte zkušenosti se společností FONERGY s.r.o.?

 • #8599 Odpověď

  Destr

  Dle cenového kalkulátoru ERÚ vychází tato společnost nejlépe. Je zvláštní, že podle kalkulačky zde na webu ne tolik (viz.: http://www.cenyenergie.cz/elektrina/kalkulacka/). Destr

  • Tato odpověď byla upravena před 5 roky, 3 měsíců uživatelem  Petr Woff.
Odpovědět: Zkušenosti s FONERGY s.r.o.

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">