• Autor
  Příspěvky
  • #170579 Odpovědět

   Petr K
   Host (Guest)

   Jsou to šmejdi. Slibujou o 300 Kč levnejší poplatky a na vyůčtování naleznete doplatek 4000 Kč. Klidně si změní smlouvu bez vašeho vědomí. Při změně dodavatele pošlou pokutu 5000 Kč

  • #149516 Odpovědět

   petr
   Host (Guest)

   stejné zkušenosti, mé 82leté mamce řekl, zmocněnec Active sales s.r.o pro SPP že vymění plynové hodiny, a smlouva na dodávku energií přišla, kdy se již nedalo od smlouvy odstoupit, tak platíme sankce za půl roku, což pro důchodkyni je skoro celý důchod – podvodníci, lháři a ŠMEJDI to jsou..

  • #147632 Odpovědět

   Boonsch Petr
   Host (Guest)

   Jedná se o podvodnou společnost, která provozuje podomný prodej. Prodejce se představí jako kontrolor faktur stávajícího dodavatele a po předložení si je ofotil a potom dal podepsat doklad o přítomnosti a pro případ nesrovnalostí žádal podepsat plnou moc. Výsledek mi přijde poštou. Odjel jsem na dovolenou a po návratu domů (30 prác.dnech) jsem měl ve schránce nové smlouvy na SPP cz. Po přečtení jsem zjistíl, že mne čeká platba sankcí za neumožnění změny dodavatele. Tato je ve výši 6ti měsíčních záloh. JE TO BANDA PODVODNÍKŮ A NÁSLEDNÝCH ZLODĚJŮ!!! Bude mne to stát 10500,-Kč😵

  • #142513 Odpovědět

   Milan
   Host (Guest)

   Pro me tahle spolecnost patri do skupiny dalsich smejdu. Naslibovali mamce, ktera je v duchodu, ze ji zbavi zavazku vuci smejdum, z Centrálního výběrového řízení na plyn a elektriku, ze se niceho nemusi bat, ze staci jen podpis. Pritom to byla plna moc, ktera opet jen lanari lidi k tomu, aby oni mohli distribuovat plyn a elektriku. Vubec ji na to neupozornili, ze automaticky prejde k nim.
   Ulhana banda, pozor na ne!!

   • #142789 Odpovědět

    Luděk
    Host (Guest)

    Dobrý den, moje zkušenost s SPP. Jedním slovem ? ŠMEJDI! Neštítí se opravdu žádných praktik, klidně uzavřeli smlouvu po telefonu s mou 96.letou babičkou. Po odstěhování a prodeji nemovitosti jsem se snažil ukončit dodávky plynu. U této firmy nemožné! Drží se odběrného místa zuby nehty, komunikují arogantně, neochotně, vyhrožují sankcemi atd. Až po předání právníkovi a jeho konání umožnili novému majiteli změnu dodavatele. Trvalo to 10 měsíců. Když už přišla konečná faktura tak zase špatně, konečný stav nesouhlasil. Udělali ho odhadem spotřeby!!! Takže pokračujeme, reklamace, vyřizování… Hnus. Každopádně varuji před touto společností, mají opravdu klasické šmejdské praktiky.

  • #134345 Odpovědět

   roman
   Host (Guest)

   upřesňuji svůj předchozí příspěvek. Napsal jsem ho sem omylem, v rozčilení jsem si nevšiml že se jedná o recenze na SPP. Moje kritika směřuje na firmu Centrální výběrová řízení, která se nám „postarala“ o přechod právě k SPP.

  • #134344 Odpovědět

   roman
   Host (Guest)

   Pozor na tuto firmu a další podobné. Šmejdi. Jak se objeví, na nic se neptejte, vemte klacek a okamžitě je vyžeňte. Přihláška k výběrovému řízení, přihláška k energetické soutěži a pod. kterou podepíšete podomnímu prodejci = smlouva + plná moc k zastupování. Vysvětleno drobným písmem v obch podmínkách. Pokud ji nevypovíte písemně do 14 dnů, tak Vám pak dle vlastního uvážení změní dodavatele energií. Vy nesmíte ohledně změny dodavatele vyvíjet po dobu platnosti smlouvy žádné aktivity. Pokud byste náhodou se změnou dodavatele nesouhlasili, dostanete pokutu. Zvláště pozor pak dávejte, abyste v průběhu času nenaletěli více takovým šmejdům, což se nedá vyloučit. Pak už budete platit jen pokuty. Přihláška k soutěži (smlouva) je písemně vypověditelná do 14 dní po podpisu, nebo potom obvykle až po provedené, alespoň jedné změně dodavatele energií. Pokud smlouvu písemně nevypovíte, automaticky se prodlužuje její platnost a šmejdi Vám budou měnit dodavatele kdykoliv, podle vlastního uvážení. Je sice pěkné, že výsledkem může být třeba i lepší dodavatel energie než ten Váš předchozí. Není vyloučeno, že to může být i naopak. Ale tady jde o princip. Je potřeba proti takovýmto šmejdovským praktikám, které jsou zaměřené hlavně na starší lidi, bojovat.

  • #133673 Odpovědět

   Petr
   Host (Guest)

   Nemohou si stěžovat končila mi smlouva a sami mě volali a snížili mi o 150 Kč mwh není to mnoho ,ale nečekal jsem to . Zatím u nich zůstanu

  • #129159 Odpovědět

   Jan
   Host (Guest)

   U SPP jsem už pár let a zatím si nestěžuji. Oproti e.on o něco levnější, převod bez problémů, občas se ozvou s nějakou nabídkou.
   Jinde bych prý sice ještě pár stovek ušetřil, ale čert jim věř…

  • #122576 Odpovědět

   Lukáš
   Host (Guest)

   Dobrý den, s SPP nejspíš díky bohu také zkušenosti nemám, ale musím souhlasit s paní Koupilovou. Díky firmě http://www.cvras.cz jsme babičce ušetřili celkem dost peněz a co si budeme povídat, starší paní v důchodu udělá každá ušetřená koruna radost.

  • #122586 Odpovědět

   Lukas
   Host (Guest)

   Dobry den, pritelkyne vyplnila ten formular o „zarazeni do databaze“ , aby ji posilali ty vysledky soutezi, navic odsouhlasila zpracovani osobnich udaju, takze je mi jasne, ze na ni ted mohou napsat jakoukoliv smlouvu.. Mohu se zeptat, co lze nyni ocekavat? Nebo staci ignorovat jejich nabidky? Kde se da overit zda ji neeviduji jako klienta?Co ma delat? Jak se da odstoupit od vsech smlouv a dokumentu, ktere podepsala? Pan smejd rikal, ze je vse nezavazne, zdarma a blabla…Dekuji

  • #122574 Odpovědět

   Lukáš
   Host (Guest)

   Dobrý den, s SPP nejspíš díky bohu taky zkušenost nemám, ale musím souhlasit s paní Koupilovou, díky firmě http://www.cvras.cz jsme babičce ušetřili celkem dost peněz a co si budeme povídat, starší paní v důchodu udělá každá ušetřená koruna radost.

  • #122768 Odpovědět

   Filip
   Host (Guest)

   Dávejte si pozor na firmu Centrální výběrová řízení a.s!!! Její podomní prodejci podávají zavádějící informace. Vůbec nezmínili nic o tom, že nabízejí přechod k jinému dodavateli elektřiny a plynu. Místo toho hned řekli něco v tom smyslu, že jsou zde pro kontrolu výdajů za elektřinu a plyn, kvůli nějakým nově změněným podmínkám. O nabídce přestupu nepadlo ani slovo.
   Dále bych chtěl zdůraznit jejich velmi neprofesionální a neslušný přístup. Během dne mě obtěžovali dvakrát. Když jsem jim podruhé hned na začátku konverzace slušně ale jasně řekl, aby odešli, začali mi tykat. Bez přestání mi ukazovali jejich členské kartičky, jako by to měl být nějaký jejich zdroj legitimity a informací, i když na nich není skoro vůbec nic podrobnějšího. Když jsem je požádal, aby mi ukázali druhou stranu karty, nebyli ochotní to udělat. Můj jasně odmítavý ale stále dost slušný přístup vyústil v to, že začali sprostě nadávat o urážet mě.
   Od zastupitelů firmy bych očekával o hodně slušnější přístup a daleko přímější jednání s jasnými a pravdivými informacemi.
   Když si je vyhledáte na internetu, najdete o nich obrovské množství špatných recenzí. Bylo na ně podáno také velké množství stížností. Jsou to šmejdi, pozor na ně!

  • #122629 Odpovědět

   Marcel Olešák
   Host (Guest)

   U nás v bytovce byli z toho centrálního výběrového řízení, neměl jsem moc čas, protože jsem spěchal na odpolední, ale rychle mi to vysvětlili a přihlásili mě. Teď to budu mít levnější, tak za těch pár minut času proč ne.

  • #122592 Odpovědět

   Eva weissova
   Host (Guest)

   Dobrý den. Chtěla bych někde najít formulář na odstoupení od smlouvy, kterou jsem podepsala dne 16.10.2018 a dodneška mi nenašli dodavatele plynu. Našla jsem si ho sama a proto chci odstoupit. Snad nebudu platit nějakou pokutu

  • #122559 Odpovědět

   Michaela Koupilová
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   řešila jsem vhodného dodavatele pro mé rodiče, bydlím docela dost daleko a jsem časově zaneprázdněná.
   Známá mi doporučila novou firmu Centrální výběrová řízení, na internetu jsem četla, že mi vyberou nejlevnějšího dodavatele.
   Poprosila jsem firmu CVŘ, jestli mi můžou za rodiči někoho poslat, kdo to rodičům opravdu do podrobna vysvětli.
   Musím říct, že mi odpadla starost a rodiče mají toho nejlevnějšího dodavatele, můžu jen doporučit.
   Když mi bude klepat na dveře někdo takový , rada otevřu.

  • #122531 Odpovědět

   Zdeněk
   Host (Guest)

   Přátelé, většina recenzí se mi jeví jako podvod a je to podvod. Když chvíli Googlím, tak úplně na slovo stejné recenze jednou píše Karolína, na jiném serveru to píše David, atd., atd. Pokud se shodují jména, tak jednou totéž píše v roce 2015 a podruhé v roce 2017: „V loni jsme přešli a úplná spokojenost…“. Holt je to masáž!
   Mějte se

  • #122447 Odpovědět

   Honza
   Host (Guest)

   SPP jsou stejní podvodníci jako jsou šmejdi s nádobím. Přemluvili mě s tím, že nebudu platit měsíční paušál, který mi dělal u RWE pomalu polovinu ceny. Přestoupil jsem k nim a po třech měsících změna ceníku. Šup s měsíční paušál byl tam, a větší než u RWE. Přišel jsem na to až při vyúčtování za rok a stálo mě to o 500 víc než bych mě fakt. u RWE. Nevěřte jim, jsou to lháři. A ty pozitivní recenze si tu píší sami.

  • #122260 Odpovědět

   Andrejii
   Host (Guest)

   Se SPP konkrétně zkušenosti nemám, ale za mě můžu doporučit https://www.epet.cz/ , nikdy mě s ničím nepřekvapili, vše férově a ceny jsou také v pohodě (přeplatky jsou vždycky příjemná věc 🙂

  • #23775 Odpovědět

   Michaela
   Host (Guest)

   Vše začalo jedním telefonátem, kdy nám byla nabídnuta účast v aukci/výběrovém řízení na nejvýhodnějšího dodavatele plynu, elektřiny. Kurýr dorazil na naši adresu s jakousi „Přihláškou“ !!!!! + příloha Plná moc. Manžel si pamatuje , že podepisoval pouze „Přihlášku k výběrovému řízení /aukci!!! „Vše proběhlo na ulici (v časové tísni) pod tlakem. Výsledkem tohoto všeho bylo, že nám po roce dorazila smlouva podepsaná „zmocněncem“ – prý přecházíme k dodavateli, který byl vítězem výběrového řízení – tak nějak automaticky. Firma vyhrožuje sankcemi ve výši 5.000,- Kč za nedodržení jí stanovených podmínek. Rada – nic nesjednávat po telefonu !!!!!! je to neseriozní – nesoustředíte se, ani nevíte na co říkáte ano!!!!!!. Smlouvy či jakéko-li jiné dokumenty na ulici ani pod nějakým tlakem nepodepisovat !!!!!! – bez toho, že Vám bude umožněno se s textem důkladně seznámit. Smutná zkušenost.

   • #33163 Odpovědět

    Silvie
    Host (Guest)

    Dobrý den, jak to tak čtu..jako bych četla svůj příběh – úplně stejný scénář…a bohužel i vyhrožování pokuty 5.000,- …říkají tomu administrativní poplatek – ani já nechtěla přejít, vše proběhlo ve stejné rychlosti, jak píšete…mohla bych vědět, zda jste to zaplatili ? Nebo jak jste postupovali ? Děkuji.

   • #24066 Odpovědět

    Jirka
    Host (Guest)

    Dobrý den,

    takže SPP pouze vyhráli aukci? Nebyl problém spíše v zprostředkovateli té aukce? O jakou firmu se jednalo?

  • #22285 Odpovědět

   Jan Jiný
   Host (Guest)

   SPP je super! Doposud jsme brali plyn od RWE a platili kupu peněz. Jen převedením, což bylo asi tak 4x podpis, platíme měsíčně o skoro 500 míň.

   • #22761 Odpovědět

    Kamil
    Host (Guest)

    A to je slovenská firma?

  • #3550 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

    Je to korektni dodavatel, cenu maji vyhodnou. Uplna spokojenst

  • #2465 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

    Dobrý den, SPP CZ je solidní firma, mohu jen doporučit. A cena plynu je opravdu výhodná.

   • #3431 Odpovědět

    Petr Zl.
    Host (Guest)

    Sám jsem přešel rvní faktura za konec r. 2012 přepočet odebrané kubíky vs. konečná částka 14,8kč/m3 oproti 21,8kč/m3 u RWE jako doplatek za vypovězené období super!!! Zkušenost jen krátkodobá, cenu mám fixovánu do 31.12.2013 ale zatím absolutní spokojenost!

   • #3361 Odpovědět

    Vladka
    Host (Guest)

    Bohužel je to podvodná firma, jednala jsem s nimi o dodávkách plynu, ale nakonec jsme k nim nepřešli, přesto mi poslali rozpis zál. faktur, že prý s námi mají uzavřenou smlouvu.

  • #1361 Odpovědět

   Karel
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   jaké máte prosím kdo zkušenosti se společností SPP CZ?

   Díky za odpověď!

    

Aktuálně je na stránce zobrazeno 22 vláken odpovědí
Odpovědět na: Zkušenosti s SPP CZ

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">