• Autor
  Příspěvky
 • #122576 odpověď

  Lukáš

  Dobrý den, s SPP nejspíš díky bohu také zkušenosti nemám, ale musím souhlasit s paní Koupilovou. Díky firmě http://www.cvras.cz jsme babičce ušetřili celkem dost peněz a co si budeme povídat, starší paní v důchodu udělá každá ušetřená koruna radost.

 • #122586 odpověď

  Lukas

  Dobry den, pritelkyne vyplnila ten formular o „zarazeni do databaze“ , aby ji posilali ty vysledky soutezi, navic odsouhlasila zpracovani osobnich udaju, takze je mi jasne, ze na ni ted mohou napsat jakoukoliv smlouvu.. Mohu se zeptat, co lze nyni ocekavat? Nebo staci ignorovat jejich nabidky? Kde se da overit zda ji neeviduji jako klienta?Co ma delat? Jak se da odstoupit od vsech smlouv a dokumentu, ktere podepsala? Pan smejd rikal, ze je vse nezavazne, zdarma a blabla…Dekuji

 • #122574 odpověď

  Lukáš

  Dobrý den, s SPP nejspíš díky bohu taky zkušenost nemám, ale musím souhlasit s paní Koupilovou, díky firmě http://www.cvras.cz jsme babičce ušetřili celkem dost peněz a co si budeme povídat, starší paní v důchodu udělá každá ušetřená koruna radost.

 • #122768 odpověď

  Filip

  Dávejte si pozor na firmu Centrální výběrová řízení a.s!!! Její podomní prodejci podávají zavádějící informace. Vůbec nezmínili nic o tom, že nabízejí přechod k jinému dodavateli elektřiny a plynu. Místo toho hned řekli něco v tom smyslu, že jsou zde pro kontrolu výdajů za elektřinu a plyn, kvůli nějakým nově změněným podmínkám. O nabídce přestupu nepadlo ani slovo.
  Dále bych chtěl zdůraznit jejich velmi neprofesionální a neslušný přístup. Během dne mě obtěžovali dvakrát. Když jsem jim podruhé hned na začátku konverzace slušně ale jasně řekl, aby odešli, začali mi tykat. Bez přestání mi ukazovali jejich členské kartičky, jako by to měl být nějaký jejich zdroj legitimity a informací, i když na nich není skoro vůbec nic podrobnějšího. Když jsem je požádal, aby mi ukázali druhou stranu karty, nebyli ochotní to udělat. Můj jasně odmítavý ale stále dost slušný přístup vyústil v to, že začali sprostě nadávat o urážet mě.
  Od zastupitelů firmy bych očekával o hodně slušnější přístup a daleko přímější jednání s jasnými a pravdivými informacemi.
  Když si je vyhledáte na internetu, najdete o nich obrovské množství špatných recenzí. Bylo na ně podáno také velké množství stížností. Jsou to šmejdi, pozor na ně!

 • #122629 odpověď

  Marcel Olešák

  U nás v bytovce byli z toho centrálního výběrového řízení, neměl jsem moc čas, protože jsem spěchal na odpolední, ale rychle mi to vysvětlili a přihlásili mě. Teď to budu mít levnější, tak za těch pár minut času proč ne.

 • #122592 odpověď

  Eva weissova

  Dobrý den. Chtěla bych někde najít formulář na odstoupení od smlouvy, kterou jsem podepsala dne 16.10.2018 a dodneška mi nenašli dodavatele plynu. Našla jsem si ho sama a proto chci odstoupit. Snad nebudu platit nějakou pokutu

 • #122559 odpověď

  Michaela Koupilová

  Dobrý den,

  řešila jsem vhodného dodavatele pro mé rodiče, bydlím docela dost daleko a jsem časově zaneprázdněná.
  Známá mi doporučila novou firmu Centrální výběrová řízení, na internetu jsem četla, že mi vyberou nejlevnějšího dodavatele.
  Poprosila jsem firmu CVŘ, jestli mi můžou za rodiči někoho poslat, kdo to rodičům opravdu do podrobna vysvětli.
  Musím říct, že mi odpadla starost a rodiče mají toho nejlevnějšího dodavatele, můžu jen doporučit.
  Když mi bude klepat na dveře někdo takový , rada otevřu.

 • #122531 odpověď

  Zdeněk

  Přátelé, většina recenzí se mi jeví jako podvod a je to podvod. Když chvíli Googlím, tak úplně na slovo stejné recenze jednou píše Karolína, na jiném serveru to píše David, atd., atd. Pokud se shodují jména, tak jednou totéž píše v roce 2015 a podruhé v roce 2017: „V loni jsme přešli a úplná spokojenost…“. Holt je to masáž!
  Mějte se

 • #122447 odpověď

  Honza

  SPP jsou stejní podvodníci jako jsou šmejdi s nádobím. Přemluvili mě s tím, že nebudu platit měsíční paušál, který mi dělal u RWE pomalu polovinu ceny. Přestoupil jsem k nim a po třech měsících změna ceníku. Šup s měsíční paušál byl tam, a větší než u RWE. Přišel jsem na to až při vyúčtování za rok a stálo mě to o 500 víc než bych mě fakt. u RWE. Nevěřte jim, jsou to lháři. A ty pozitivní recenze si tu píší sami.

 • #122260 odpověď

  Andrejii

  Se SPP konkrétně zkušenosti nemám, ale za mě můžu doporučit https://www.epet.cz/ , nikdy mě s ničím nepřekvapili, vše férově a ceny jsou také v pohodě (přeplatky jsou vždycky příjemná věc 🙂

 • #23775 odpověď

  Michaela

  Vše začalo jedním telefonátem, kdy nám byla nabídnuta účast v aukci/výběrovém řízení na nejvýhodnějšího dodavatele plynu, elektřiny. Kurýr dorazil na naši adresu s jakousi „Přihláškou“ !!!!! + příloha Plná moc. Manžel si pamatuje , že podepisoval pouze „Přihlášku k výběrovému řízení /aukci!!! „Vše proběhlo na ulici (v časové tísni) pod tlakem. Výsledkem tohoto všeho bylo, že nám po roce dorazila smlouva podepsaná „zmocněncem“ – prý přecházíme k dodavateli, který byl vítězem výběrového řízení – tak nějak automaticky. Firma vyhrožuje sankcemi ve výši 5.000,- Kč za nedodržení jí stanovených podmínek. Rada – nic nesjednávat po telefonu !!!!!! je to neseriozní – nesoustředíte se, ani nevíte na co říkáte ano!!!!!!. Smlouvy či jakéko-li jiné dokumenty na ulici ani pod nějakým tlakem nepodepisovat !!!!!! – bez toho, že Vám bude umožněno se s textem důkladně seznámit. Smutná zkušenost.

  • #33163 odpověď

   Silvie

   Dobrý den, jak to tak čtu..jako bych četla svůj příběh – úplně stejný scénář…a bohužel i vyhrožování pokuty 5.000,- …říkají tomu administrativní poplatek – ani já nechtěla přejít, vše proběhlo ve stejné rychlosti, jak píšete…mohla bych vědět, zda jste to zaplatili ? Nebo jak jste postupovali ? Děkuji.

  • #24066 odpověď

   Jirka

   Dobrý den,

   takže SPP pouze vyhráli aukci? Nebyl problém spíše v zprostředkovateli té aukce? O jakou firmu se jednalo?

 • #22285 odpověď

  Jan Jiný

  SPP je super! Doposud jsme brali plyn od RWE a platili kupu peněz. Jen převedením, což bylo asi tak 4x podpis, platíme měsíčně o skoro 500 míň.

 • #3550 odpověď

  Jana

   Je to korektni dodavatel, cenu maji vyhodnou. Uplna spokojenst

 • #2465 odpověď

  Jana

   Dobrý den, SPP CZ je solidní firma, mohu jen doporučit. A cena plynu je opravdu výhodná.

  • #3431 odpověď

   Petr Zl.

   Sám jsem přešel rvní faktura za konec r. 2012 přepočet odebrané kubíky vs. konečná částka 14,8kč/m3 oproti 21,8kč/m3 u RWE jako doplatek za vypovězené období super!!! Zkušenost jen krátkodobá, cenu mám fixovánu do 31.12.2013 ale zatím absolutní spokojenost!

  • #3361 odpověď

   Vladka

   Bohužel je to podvodná firma, jednala jsem s nimi o dodávkách plynu, ale nakonec jsme k nim nepřešli, přesto mi poslali rozpis zál. faktur, že prý s námi mají uzavřenou smlouvu.

 • #1361 odpověď

  Karel

  Dobrý den,

  jaké máte prosím kdo zkušenosti se společností SPP CZ?

  Díky za odpověď!

   

Odpověď na: Zkušenosti s SPP CZ

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">