• Autor
  Příspěvky
 • #122447 Odpověď

  Honza

  SPP jsou stejní podvodníci jako jsou šmejdi s nádobím. Přemluvili mě s tím, že nebudu platit měsíční paušál, který mi dělal u RWE pomalu polovinu ceny. Přestoupil jsem k nim a po třech měsících změna ceníku. Šup s měsíční paušál byl tam, a větší než u RWE. Přišel jsem na to až při vyúčtování za rok a stálo mě to o 500 víc než bych mě fakt. u RWE. Nevěřte jim, jsou to lháři. A ty pozitivní recenze si tu píší sami.

 • #122260 Odpověď

  Andrejii

  Se SPP konkrétně zkušenosti nemám, ale za mě můžu doporučit https://www.epet.cz/ , nikdy mě s ničím nepřekvapili, vše férově a ceny jsou také v pohodě (přeplatky jsou vždycky příjemná věc 🙂

 • #23775 Odpověď

  Michaela

  Vše začalo jedním telefonátem, kdy nám byla nabídnuta účast v aukci/výběrovém řízení na nejvýhodnějšího dodavatele plynu, elektřiny. Kurýr dorazil na naši adresu s jakousi „Přihláškou“ !!!!! + příloha Plná moc. Manžel si pamatuje , že podepisoval pouze „Přihlášku k výběrovému řízení /aukci!!! „Vše proběhlo na ulici (v časové tísni) pod tlakem. Výsledkem tohoto všeho bylo, že nám po roce dorazila smlouva podepsaná „zmocněncem“ – prý přecházíme k dodavateli, který byl vítězem výběrového řízení – tak nějak automaticky. Firma vyhrožuje sankcemi ve výši 5.000,- Kč za nedodržení jí stanovených podmínek. Rada – nic nesjednávat po telefonu !!!!!! je to neseriozní – nesoustředíte se, ani nevíte na co říkáte ano!!!!!!. Smlouvy či jakéko-li jiné dokumenty na ulici ani pod nějakým tlakem nepodepisovat !!!!!! – bez toho, že Vám bude umožněno se s textem důkladně seznámit. Smutná zkušenost.

  • #33163 Odpověď

   Silvie

   Dobrý den, jak to tak čtu..jako bych četla svůj příběh – úplně stejný scénář…a bohužel i vyhrožování pokuty 5.000,- …říkají tomu administrativní poplatek – ani já nechtěla přejít, vše proběhlo ve stejné rychlosti, jak píšete…mohla bych vědět, zda jste to zaplatili ? Nebo jak jste postupovali ? Děkuji.

  • #24066 Odpověď

   Jirka

   Dobrý den,

   takže SPP pouze vyhráli aukci? Nebyl problém spíše v zprostředkovateli té aukce? O jakou firmu se jednalo?

 • #22285 Odpověď

  Jan Jiný

  SPP je super! Doposud jsme brali plyn od RWE a platili kupu peněz. Jen převedením, což bylo asi tak 4x podpis, platíme měsíčně o skoro 500 míň.

 • #3550 Odpověď

  Jana

   Je to korektni dodavatel, cenu maji vyhodnou. Uplna spokojenst

 • #2465 Odpověď

  Jana

   Dobrý den, SPP CZ je solidní firma, mohu jen doporučit. A cena plynu je opravdu výhodná.

  • #3431 Odpověď

   Petr Zl.

   Sám jsem přešel rvní faktura za konec r. 2012 přepočet odebrané kubíky vs. konečná částka 14,8kč/m3 oproti 21,8kč/m3 u RWE jako doplatek za vypovězené období super!!! Zkušenost jen krátkodobá, cenu mám fixovánu do 31.12.2013 ale zatím absolutní spokojenost!

  • #3361 Odpověď

   Vladka

   Bohužel je to podvodná firma, jednala jsem s nimi o dodávkách plynu, ale nakonec jsme k nim nepřešli, přesto mi poslali rozpis zál. faktur, že prý s námi mají uzavřenou smlouvu.

 • #1361 Odpověď

  Karel

  Dobrý den,

  jaké máte prosím kdo zkušenosti se společností SPP CZ?

  Díky za odpověď!

   

Odpovědět: Zkušenosti s SPP CZ





<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">