• Autor
  Příspěvky
  • #3934 Odpovědět

   Kamila Hamalcikova
   Host (Guest)

   Dobrý den, paní Lujcová,

   Přehled o cenách jednotlivých tarifů si můžete udělat prostřednictvím naší kalkulačky, konkrétně pro odběrná místa s Vámi jmenovanou spotřebou zde a zde.

   Produkt Standard plyn od společnosti E.ON je skutečně levnější než RWE plyn Standard. Přesto máte na výběr dodavatele s ještě nižšími cenami (FonergyEurope Easy Energy, Energy Bees). V katalogu dodavatelů si pak můžete přečíst, jaké zkušenosti s nimi měli jejich zákazníci.

   Co se týče výhod a nevýhod, to je poněkud diskutabilní. Třeba Vámi zmíněný produkt od E.Onu je nabízen jako smlouva na dobu určitou, tedy na 12 měsíců, kterou s výjimkou dohody nemůžete předčasně vypovědět. Smlouva na dobu určitou se také často objevuje u tarifů s fixní cenou. Pro někoho může být fixace ceny výhody (můžete si být dopředu jistí, kolik Vás budou výdaje na plyn stát), někomu jinému se nemusí vyhovovat obtížnost změnit dodavatele u smlouvy na dobu určitou. 

  • #1620 Odpovědět

   Dana Lujcova
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   rádi bychom změnili dodavatele plynu (RWE) v Jevišovicích na dvou odběrných místeh. Máme sjednaný produkt RWE Standard. Na jednom odběrném místě byla spotřeba 1 408 m3 a na druhém 800m3. Předběžně jsme uvažovali o firmě Eon, který nám dodává i elektřinu, ale nechali bychom si od Vás poradit. Můžete nám prosím poradit, kterého dodvatele plynu by jste u nás doporučili a jaké výhody či nevýhody to skýtá?

   Děkuji

   ¨Lujcová

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: změna cen energie

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">