• Autor
  Příspěvky
  • #2224 Odpovědět

   Vaclav
   Host (Guest)

   Elektromer ci plynomer obvykle patri distributorovi, smlouvu vsak uzavirate s obchodnikem. Zadny strach, az vas dodavatel zdrazi tak, ze uz Vam bude stat za to se s nim rozloucit, na mistni kalkulacce si vyberte dle Vasi spotreby, tarifu a jistice cenove vyhodnejsiho obchodnika.

   Distributori jsou regionalne rozmisteni dle infrastruktury jako elektrokabely nabo trubky s plynem, ktera jim patri a o kterou se staraji. Obchodnici jsou de facto virtualni, kabelem primo obvykle nespojeni dodavatele, kteri komoditu dodavaji prave prostrednictvim distributoru a jejich sluzeb.

  • #1350 Odpovědět

   Oldřich Rys
   Host (Guest)

   Dobrý den!

   V polovině roku 2011 jsem změnil dodavatele elektřiny z ČEZ na RWE. Dostávám vyúčtování od RWE. Dnes my ovšem zazvonili u dveří dva agenti, kteří tvrdí, že musím přejít zpět ke společnosti ČEZ, protože elektroměr patří ČEZ.

   Chci vědět, kdo je tedy darebák a jak mám postupovat??????????

   Děkuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Změna dodavatele

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">