• Autor
  Příspěvky
 • #3762 Odpověď

  Miroslav

  Dobrý den,

  pokud hledáte radu odborníka, tak mám pro Vás nové stránky, na kterých se můžete zeptat na vše ohledně energií. 

  Na všechny otázky Vám bude odpovídat energetický poradce, který je v oboru již přes 3 roky.

  Neváhejte a zajděte na adresu: http://www.energetikaporadenstvi.eu.  

 • #3611 Odpověď

  Srix

  E.ON vykazuje úsporu opravdu okolo 7.000,- ČEZ je levnější pouze v jednom ceníku, který ale po roce nahrazuje jiný. Takže pak zaměstnanec nelže, ale taky nemluví úplně pravdu.

  Srix

  • #3613 Odpověď

   Zdeněk Přeček

    Můžete prosím vysvětlit v čem nemluví pravdu ?

   • #3615 Odpověď

    A

    Dobrý den pane Přeček.

    Co vypadá jako sleva, nemusí být ve skutečnosti sleva. Přečtěte si Vop, obchodní podmínky uvedené u ceníku atd. Čez podepisuje smlouvy s ceníkem A po 12 měsícich přecházejících na ceník B.

    Za sebe mohu jen říci, že bych Čezu smlouvu na dodávky plynu v současnosti nepodepsal. Samozejmě na mé názory nemusíte brát ohled.

    • #3616 Odpověď

     Srix

     Ano přesně jak kolega napsal. Jeden ceník A a druhý ceník B, který již tak výhodný není a celkově se cena za smluvní období zvedne. Ale pokud Vás budu chtít získat ukážu Vám jen ceník A, který je opravdu atraktivní… nebudu Vám lhát, ale neřeknu Vám pravdu…

     Srix

 • #1579 Odpověď

  MARIE HAVLÍČKOVÁ

  Můj dodavavatel plynu je RWE. Chci změnit odavatele na E-ON, je mi ale podezřelá úspora podle kalkulačky. Vychází  mi úspora přes 7000 Kč při spotřebě plynu 21.482 MWh.Pracovník od ČEZ mi tvrdí, že to není možné a že  oni jsou levnější. Prosím o radu. Děkuji.

Odpovědět: změna dodavatele

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">