• Autor
  Příspěvky
  • #1687 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   bohužel nepíšete, kde elektřinu odebíráte (město, obec), což je také důležitý údaj do kalkulačky. Pokud jste ale do naší kalkulačky zadala všechny údaje správně, neměl by být s výpočtem problém.

   K Vašemu dotazu ohledně smlouvy – podle obchodního zákoníku máte právo vypovědět smlouvu do 14 dnů od jejího podpisu bez udání důvodu. Zjistěte si ale, zda už byla podána výpověď u vašeho současného dodavatele, abyste ji případně včas zrušila a neocitla se tak nějaký čas bez elektřiny.

  • #1115 Odpovědět

   Marie Procházková
   Host (Guest)

   Dobrý den,  včera jsem na doporučení obchodního zástupce přešla od RWE  k EONu. odkud bereme i elektrinu z důvodu jednoho odběrného místa. Přesvědčili mě, že budeme platit o 2.200 Kč méně za rok¨. Nedalo mi to, a začla jsem hledat na netu, kde jsem našla tuto srovnávací kalkulačku. Zjistila jsem, že by to bylo naopak, že bychom platili u EONu o 2.200,- více. Prosím, zda byste mi nedali vědět, jestli je můj poznatek správný, a co bych mohla ještě udělat, abych smlouvu zrušila.  Výpověď byla zřejmě podaná dnes. Naše roční spotřeba je 20.496 kWhod.

   Moc děkuji za odpověď    Marie Procházková

    

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: změna dodavatele

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">