• Autor
  Příspěvky
 • #2817 Odpověď

  Jenda

  Dobrý den,

  v první řadě si uvědomte, že fixace ceny komodity je loterie, může to vyjít nebo ne.Všeobecně není žádný důvod plyn zdražovat, ale může se stát cokoliv.

  Důvodem nabídky RWE není Vám příliš zlevnit plyn, ale změnit Vaší smlouvu ze smlouvy bez závazku na smlouvu se závazkem a tím zabránit Vašemu odchodu k levnějšímu dodavateli.

  Naštivte moje stránky, podívejte se na kalkulátor, jsou tam všechny produktové řady RWE a porovnejte. Najdete tam i návod, jak změnit dodavatele a i pravidla chování zákazníků.

  Vyberte si solidního a levného dodavatele a ušetřete, není potřeba mít jeden z nejdražších plynů v ČR.

  Jenda EnergieJenda.cz

 • #1453 Odpověď

  Petr Dvořák

  Dobrý den,

  množí se nabídky společností na dodávku plynu. Bydlím v Prostějově, plyn odebíráme na vytápění a ohřev vody. Roční spotřebu máme cca 21 000 kWh.

  Odebíráme plyn od RWE, přišla mi nabídky na fixaci ceny na 22 měsíců, srovnával jsem různé nabídky na internetu, jiné společnosti vycházejí výhodněji. Jelikož se v problematice nevyznám, prosím o radu.

  Děkuji a přeji pěkný den.

  Petr Dvořák

   

Odpovědět: změna dodavatele plnu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">