• Autor
  Příspěvky
 • #1966 Odpověď

  Jenda

  Dobrý den, to je jednoduché, dosaďte si Vaší spotřebu do zdejšího kalkulátoru a pak se podívejte na obchodní  podmínky zejména oddíl týkajících se pokut a možnosti ukončení. Protože zde neudáváte místo, kde bydlíte, nemůžu určit dodavatele, kteří to jsou.

  Při výběru dbejte na to: abyste uzavřela smlouvu na NEURČITO a zálohy si stanovte raději menší s tím, že při vyúčtování budete doplácet.

  Když si vyberete dodavatele zde,  tak jej vyhledejte vyhledavačem (Seznam, Google, když je poznámka „nelze převést“) a buď můžete rovnou na jeho stránkách vyplnit smlouvu nebo jej kontaktovat mailem či telefonem, oni se s Vámi rádi spojí. Nic se za převod neplatí a nový dodavatel za Vás vše vyřídí.

  Osobně bych doporučoval Elimon, za rok (můj odběr 17MWh jsem proti RWE ušetřil 5000 Kč.) a jsou slušní a jednáte s jednou osobou, s žádnou ananymní linkou.

  Pokud uzavřete smlouvu na NEURČITO a platíte nízké zálohy, tak můžete si za půl roku vyměnit dodavatele jenom tím, že s novým dodavatelem uzavřete smlouvu a žijete vklidu, bez ztrachu, že malý dodavatel zkrachuje.

  Jenda

 • #1267 Odpověď

  Sucha

  Dobrý den,jsme velky dum s dvema byty,nase rocni spotreba je 48Mwh,4,556m3,mesicni zalohy platim 5060,-coz je hrozne moc,

  jsme u RWE,prosim muzete me poradit,ktera spolecnost by byla pro nas nejvhodnejsi a jak provest prevod

  diky moc   Suchá

Odpovědět: zmena dodavatele plynu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">