• Autor
  Příspěvky
  • #21127 Odpovědět

   David
   Host (Guest)

   moje řeč

  • #1991 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Zdravím, moje tchýně s nimi uzavřela smlouvu, pak jí volali z ČEZu, aby se vrátila zpátky, což udělala. EC s ní jednal korektně, ikdyž nemusel. Všude jsou za to velké pokuty.

   Jinak bych Vás chtěl ujistit, že po přijetí nového energetického zákona (platí od 18.8.2011) už obchodní podmínky a chování dodavatelů nemají tak zásadní význam. Když by se k Vám chovali špatně nebo byste zjistil, že už nejsou levní, tak si jenom počkáte, až budou zdražovat (musí Vás na to pisemně upozornit), tak jednoduše odstoupíte a najdete si jiného dodavatele. Je to zdarma a dodavatel nesmí účtovat žádné sankce, ikdyž máte smlouvu třeba na 2 roky, to je jedno.

   Návod jak odstoupit je na stránkách v odkaze:

   http://www.energy.php5.cz

   Jenda

  • #1275 Odpovědět

   Petr Koucký
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   prosím o inforamci, zda s firoua Energetické centrum máte nějaké zkušenosti.

   Bydlím v Jižních Čechách a rád bych změnil dodavatele plynu E-On za levnějšího.Dle Vaší kalkulačky vychází tato firma dobře.( úspora okolo 2. tis.)

   Spotřeba plynu u mne činí za rok okolo 20 MWh.

   V mém okolí mi ovšem nikdo firmu nezná.

   děkuji

   P.K.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: změna dodavatele plynu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">