• Autor
  Příspěvky
  • #2387 Odpovědět

   Ondřej H
   Host (Guest)

   Dobrý den, společnost Bohemia Energy právě vydala nový ceník. Dle zákona můžete nyní od smlouvy odstoupit bez udání důvodu a bez jakýchkoliv sankcí na základě nesouhlasu s novým ceníkem a to ještě následující 1-3 měsíce.

   Pracuji jako energetický analytik a mám s tímto mnoho zkušeností. Pokud Vás toto zajímá, mohu Vám povědět i více. Asi mi nejlépe zavolejte na 739 787 690. Zaslal bych Vám i formulář výše uvedeného odstoupení

   • #2388 Odpovědět

    Jenda
    Host (Guest)

    Dobrý den,

    bohužel jste asi smysl nového ceníku BEE nepochopil, ten je vydaný proto, aby zákazníci, kteří uzavřou smlouvu letos nemohli odejít. Figl je v tom, že až se příští rok budou měnit ceny, přejde zákazník pod produkt Garance, tedy s jinými cenami a bez možnosti odstoupení.

    Když jste profesionál, tak si dejte na to pozor.

    Jenda

  • #2383 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Zdravím,

   podrobný návod jak odstoupit i zkušenosti z diskuse najdete na mých stránkách energy.php5.cz. Pokud budete chtít k 3E, využijte raději jejich pobočku v Uherském Hradišti.

   Jenda

  • #1373 Odpovědět

   Honza
   Host (Guest)

   Z informací uvedených na internetu v „ceny energie“ vyplývá, že by pro mne bylo podstatně výhodnější změnit současného dodavatele plynu a el.energie (Bohemia energy) a přejít k levnějšímu např. 3E.

   Od současného dodavatele bych dle jejich sdělení mohl bez sankce vypovědět smlouvu do 25.2.2012 (smlouva uzavřena 25.5.2010). Chtěl bych poradit jak postupovat abych se nedostal do nějakých problémů v dodávce energií, v placení inkasa a příp. nějakých vícenakladů či sankcí.

   Za odpověď děkuji, s pozdravem

   J.D.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: změna dodavatele plynu, příp.i el.en.

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">