• Autor
  Příspěvky
  • #1693 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   změna sazby je podmíněna splněním některých podmínek (např. instalace příslušného spotřebiče). Ve Vašem případě bychom doporučili zažádat o přechod na sazbu D25d, která se vztahuje na ohřev vody elektřinou.

   Více o sazbě D25d a o podmínkách, které musíte splnit, najdete v tomto článku http://www.cenyenergie.cz/elektrina/clanky/sazby-d25d-a-d26d-ohrev-vody-a-akumulacni-kamna.aspx

  • #1691 Odpovědět

   Karel Novák
   Host (Guest)

    Dobrý den paní Vlková,

   já osobně si myslím, že budete mít nárok na sazbu D25d, ale proto Vám nepíši. Chci Vás jen upozornit, že pokud změníte sazbu, budete muset uzavřít novou smlouvu o připojení k distribuci a zároveň smlouvu o sdružených dodávkách elektřiny. A zde si právě dejte pozor, protože letos začala společnost E-on posílat smlouvu trend, což je vlastně smlouva na dva roky s fixací ceny. Takže si dejte pozor a klidně ji pošlete zpět nepodepsanou a zažádejte si klasikAku, pokuď  tedy budete chtít a nebo si zvolte nového dodavatele, bude záležet čistě na Vás.

   S pozdravem Novák 

  • #1118 Odpovědět

   Ivana Vlková
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   chtěla bych změnit produkt,který doposud využívám (E.ON Elektřina Klasik) v objektu určeném pro rekreaci.Od příštího měsíce bude objekt využíván každodenně a budou používány následující spotřebiče-bojler,lednička, vařič,televizor a občas přímotop.Sazba byla DO2d.

   Děkuji Vlková

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: změna produktu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">