• Autor
  Příspěvky
  • #3120 Odpovědět

   Františka
   Host (Guest)

   V Praze jsem jezdila na elektroformulích,bomba!!!!!

   http://www.cgdf.cz/cs/elektro-formule-v-greyhound-park-motol.html

  • #3106 Odpovědět

   Vaclav
   Host (Guest)

   P.S. Produkt Comfort je vubec nejdarzsim produktem Cez.Pokud chcete na jisto usetrit aspon pausalni poplatky obchodnikovi,zavolejte na helplinku Cez a hned prejdete na eTarif. Nasledne muzete prejit i k levnejsimu dodavateli typu Amper Market nebo Europe Easy Energy apod.

  • #3105 Odpovědět

   Vaclav
   Host (Guest)

   Ano,u variabilnich burzovnich tarifu Cez muzete vydelat nebo prodelat. Zatim vydelavate slusne nebot oba variabilni tarify maji koeficient hluboko pod 1,coz je hladina standardniho ceniku. Kvartalu se nemusite bat, protoze, pokud by se koef. na pristi kvartal dostal prilus vysoko nad 1, mate moznost podat behem 3 mesicu vypoved a prejit jinam, jako jsem to na konci r.2011 udelal ja.No problem.

  • #3097 Odpovědět

   Erik Ponti
   Host (Guest)

   Produktové řady od ČEZ Kvartál a Měsíc jsou riskantní – můžete vydělat, ale pokud by se naneštěstí opakovala třeba fukushimská havárie, můžete opravdu i „totálně prodělat“.

   Úspora v kalkulátoru je počítána vzhledem k nejdražšímu aktuálnímu tarifu na trhu.

   Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci s energetickým poradcem, klikněte v kalkulačce na tlačítko „Mám zájem“ a vyplňte kontaktní formulář, případně využijte modrou linku 844 543 111 (cena hovoru je 1,43 Kč za minutu včetně DPH).

  • #1500 Odpovědět

   DADKA
   Host (Guest)

   Dobrý den,aktuální tarif pro domácnost máme ČEZ Prodej Comfort D56d, chci se opat jaké jsou podmínky ke změně tarifu pro kvartál D -D56d. Dále se chci optat zda je možnost při kvartálním vývoji cen na burze totálně prodělat , a zda není vhodnější přechod třeba k RWE. Při nynější spotřebě  dle Vašeho kalkulátoru Comfort  VT 352/NT 4813 kWh  a kvartál D – by byla úspora cca 1000,-Kč. Je nějaká garance u ČEZu,  že by ceny neměli překročit ten nejvyšší tarif  pro danou třídu – Comfort D56d ( ostatní tarify se liší +- o max. 300Kč).

   Z čeho je počítána úspora ohledně ostatních dodavatelů např. RWE – úspora cca 2700,- ale dle zadání do tarifu je pak úspore jen 1386,- Kč

   děkuji za odpověď

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
Odpovědět na: změna tarifu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">