• Autor
  Příspěvky
 • #3543 Odpověď

  Jarda

  Od 1.3.2013 jsem odběratel plynu pražská plynárenská.Bylo slíbeno že dostanu sazbu pro seniory .Nic.Dokonce ani nevím od jakého stavu mi bude učtován plyn.

 • #3542 Odpověď

  Macháček

  Odebírám v domácnosti proud 3×20 A. Třífázový proud tu zůstal po firmě a nevyužívám to. Chci udělat změnu na odběr 1×20 A, sazba D02d. Včera zde byl elektrikář a provedl změnu hlavního jističe na 1×20 A, dnes obdržím revizní zprávu. Jak mám prosím postupovat dál? Elektrikář zavolal majiteli elektroměru a nahlásil odplombování a ti řekli, že výměna nového elektroměru musí proběhnout do dvou týdnů. Jak mám postupovat dál?

  Macháček

 • #3540 Odpověď

  Vaclav

  Nahlaste aktualni stav Vaseho merice plynu Vasemu obchodnikovi, ktery Vam bezne zasila faktury (tam je i kontakt) a sdelte mu i zmenu uzivani.

  Nicmene to pro Vas bude znamenat jednotkove zdrazeni plynu (na m3 nebo kWh), jelikoz velke mnozstvi plynu na topeni je obvykle relativne levnejsi na jednotku spotreby nez male mnozstvi plynu na vareni…

  Takze si to jeste rozmyslete. Typicky obchodnik tuto zmenu spotreby stejne zjisti a cenovou zmenu Vam udela stejne automaticky v nejblizsi rocni fakture.

 • #1572 Odpověď

  Komárková

  dobrý den, přestali jsme topit plynem a pouze plynem vaříme nevíme jak máme změnit tarif děkuji

Odpovědět: změna tarifu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">