• Autor
  Příspěvky
  • #10104 Odpovědět

   Karel
   Host (Guest)

   Stalo se mi něco podobného. Bohemia energy mi strhávala zálohy na plyn ve sdruženém inkasu i poté, co mi smlouva s nimi skončila – sami mi skončení písemně potvrdili. Přestali mi strhávat až když jsem jim pohrozil soudní žalobou. Na takový spor je vhodné si vzít advokáta, protože výhru u soudu máte jistou a BE vám zaplatí všechny náklady soudního řízení – je třeba nechat si doklady pro jejich doložení soudu.

   Telefonicky ani písemně to s ními neřešte dlouho, protože ini čekají, až se vám nárok na vrácení jimi protiprávně inkasovaných peněz promlčí.

   V BE jsou vychytralí neřádi, když jsem jim párkrát napsal e-mailem reklamaci, tak si moji adresu zablokovali jako spam.

  • #9399 Odpovědět

   Vašek
   Host (Guest)

   Neoprávněné placení za elektrický proud, který dodavatel nedodával
   Mám velmi špatné zkušenosti s dodavatelem Bohemia Energy. Více, jak půl roku řeším vrácení peněz, které si Bohemia Energy strhávala z mého účtu, aniž proud dodávala Jsem odběratelem pouze plynu a tento dodavatel využil situaci a dnes je to již 14 měsíců, co platím i proud, který neodebírám. Snad bych i tuto situaci pochopil, kdyby se ze strany BE rychle sjednala náprava. Ale co nemohu pochopit, že od léta, když jsem tento podvod zjistil, nikdo nic neřeší, i když jsem byl se zástupci BE v telefon. kontaktu a později i v písemném kontaktu. Teprve teď v únoru se ozvali jak tel,, tak písemně, ale stejně se nic nevyřešilo. Toto je jejich poslední odpověď.

   „Váš případ je v urgetnícm řešení a bude vyřízen, tak rychle, jak jen bude možné. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pohcopení“.
   S pozdravem
   Matěj Kusý Call Centrum
   Bohemia Energy entity s.r.o.

   Takže chápu, čekám na jejich rychlé řešení, možná i na návrat peněz, kterési společnost vzala neoprávněně z mého účtu a jsem nucen udělat kroky, které povedou k nápravě. Takto jedná dodavatel se zákazníkem.
   Rozhodně tohoto dodavatele nedoporučuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Zneužití situace

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">