• Autor
  Příspěvky
  • #123320 Odpovědět

   Ivan
   Host (Guest)

   bohužel s nimi nemám nejlepší zkušenosti, byl jsem dříve nucen udělat změnu dodavatele s vysokou nespokojeností, takže „Bohémku“ opravdu doporučit nemůžu

  • #122203 Odpovědět

   Květa Skybová
   Host (Guest)

   prosím o zvýšení zálohy na odběr el.energie

  • #3127 Odpovědět

   Vaclav
   Host (Guest)

   Mate pravo na jedno mimoradne vyuctovani spotreby za rok. Pokud tedy panuji pochybnosti o spotrebe a dodavatel odmitl snizit alespon docasne Vase zalohy, uplatnete tedy toto pravo u Vaseho dodavatele energie a pozadejte pisemne o mimoradne vyuctovani. Dodavatel by si za to nemel uctovat zadne poplatky.

   Pokud ta neduvera pretrva, je nejlepsi zmenit dodavatele.

   • #3128 Odpovědět

    A
    Host (Guest)

    Na jejich webových stránkách naleznete v sekci Zákaznická péče formulář: „Žádost o snížení záloh“

  • #1505 Odpovědět

   Stanislav Zoubek
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   BE mi bez mého souhlasu zvýšila zálohu na plyn z 3400,- na 4280,-. Mě se to zdá hodně a navíc neadekvátní. Potřebuji poradit jak se mám bránit proti tomuto zvýšení. Jaké mám práva jak se mohu odvolat? Bohužel jsem zatím nenašel žádný zákon, který by určoval výši záloh. Já přeci mám právo si zvolit zálohy, tak jak potřebuji já, nejsem přeci žádná banka abych BE půjčoval peníze. Podle jejich vyjádření z tel. rozhovoru mi odmítají zálohy vrátit na hodnotu 3400.
   Od nich mi dnes došlo roční vyúčtování s doplatkem 4747,- (to si ještě raději přepočítám, spotřebu plynu jsem si zapisoval celý rok několikrát do měsíce). Situace se má ale tak, že od června máme nový kondenzační kotel a teď za necelý říjen 2012 máme nižší spotřebu než v loňském říjnu 2011.
   Za období 1.11.2011 – 16.10.2012 jsem na zálohách zaplatil 40800,- , spotřeba dle jejich výpočtů činí 45546,-. Pokud bych to jejich navýšení akceptoval a spotřeba by byla, za období 11/2012 – 10/2013 stejná, tak by mě museli vrátit 5800,-. Jenomže díky novému kotli, zregulování topné sousty bude spotřeba nižší. Pokud bude zima stejná jak loni, tak mi podle propočtů budou vracet kolem 10000,-. Zdá se mi proto nelogické zvyšovat zálohy.
   Děkuji.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Zvýšení záloh u Bohemia Energy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">