Vytvořené odpovědi

Zobrazuji 15 příspěvků - 1 až 15 (z 5,248 celkem)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Optimal energy #129105

  Marie Konečná
  Správce

  Optimal Energy se vyhněte obloukem dělají podrazy na lidi. A pak vyhrožují, chování jako mafie. Přišla jsem o spoustu peněz a bojím se z důvodu zastrašování.  odpověď na: Zelená elektřina #129103

  Petr Tlacháč
  Správce

  Dobrý den, kdy vznikl, jaké podmínky bylo třeba splnit a případně kdy zaniká nárok na podporu fotovoltaických elektráren (podpora vyplácená OTE)
  Děkuji za odpověď.
  Hezký den
  Petr Tlacháč


  Vilma
  Správce

  Dělají potíže při odchodu k jinému dodavateli

  odpověď na: Ostatní #129015

  Vladimír Pacal
  Správce

  DOBRÝ DEN, CHCI SE ZEPTAT NA FIRMU ČESKOMOMORAVSKÉ ENERGIE IčO 07446080. Nemohu najít žádné recenze.Děkuji

  odpověď na: Změna dodavatele k levnějšímu  #129007

  Roman
  Správce

  Zdravím vás, no včetně nabídky u Bohemia energy jsem si nechal udělat ještě dvě další, zatím mi to vše leží doma. Jak na to spěchám, tak to stejnak nechci uspěchat. U Bohemia energy se mi líbí kombinace ceny a smlouvy bez závazku, takže asi zatím uvažuji nejvíc nad ní, ale i ty ostatní nesou svoje výhody. Ještě to musím pořádně a líp prostudovat. Ale díky že se ptáte.


  Olda
  Správce

  Dostal jsem nabídku od jiného dodavatele, volal jsem s tím na 3E a ti byli hned iniciativní a svojí nabídku pro mě vylepšili. O původní nabídku jsem v tu chvíli přestal mít zájem, líbilo se mi totiž, že projevili zájem a jen tak mě nedali.

  odpověď na: Změna dodavatele k levnějšímu  #128986

  HynekP.
  Správce

  Romane, tak jak jste to nakonec vyřešil?

  odpověď na: Comfort Energy ceny #128984

  Robert
  Správce

  Mám u nich zkušenosti s elektřinu, plyn řeším jinde, s řadou přes kterou mi účtují ceny to vychází dobře, tak jen doufám, že jí nemají v dohledné době v plánu zrušit. To by mě fakt naštvali.

  odpověď na: E-ON zkušenosti #128982

  Terezina
  Správce

  Eon je dvemi slovy TOTALNI TRAGEDIE. Potrebujete se pripojit v novem byte na elektrinu? Zkuste to u eonu,oni Vam reknou,ze nekdo pred Vami u nich mel dluh a uz Vas nepripoji. Jsou to packalove….!!!!!!!!!!!

  odpověď na: Bohemia Energy entity – zkušenosti #128978

  Seda
  Správce

  Smlouva novému zájemci má na 2. straně přes 1/4 strany čitelně vždy stejně velké ceny Kč pro různě velké spotřeby MWh. Takže plýtvají místem, a důležité údaje jsou pak psané drobným písmem. Podivné…

  odpověď na: Recenze Bohemia Energy #128973

  Zeman Pavel
  Správce

  Vycházejí levněji, přešli jsme od konkurence, kde jsme byli nevýhodně vázáni tři roky, tady to máme teď na dobu neurčitou, takže se můžeme zařídit podle sebe jak nás budou nadále vycházet.

  odpověď na: Cenové dotazy, kalkulace a doporučení #128915

  Jízdná Libuše
  Správce

  Dobrý den, přišla mi faktura za el. energii. Docela překvapivá, co se cen týká. Mám zafixovanou cenu el. energie, ale jestli jsem se pozorně dívala, tak je nejvyšší cena za distribuci el. energie skoro 6000 kč. Moje otázka, toto může ovlivnit erú dále pak financování POZE, které dělá 1000 kč za rok, skutečně ERÚ jde o to, aby ceny již tak vysoké, se dále nezvyšovaly. Občan si může sice zafixovat cenu el .energie, ale ty ostatní položky ovlivnit nemůže, kam až to půjde, platy a důchody tomu neodpovídají, máme srovnatelnou cenu el. energie jako v Německu, ale platy třetinové.

  odpověď na: 3-E Europe Easy Energy a.s. #128863

  Antonín
  Správce

  Měli jsme na ně doporučení od známýho, ten energie od nich už bere dlouho a jsou prý velice solidní, tak jsme se toho hnedka chytli a nechali si udělat cenovou nabídku na elektřinu.

  odpověď na: Comfort Energy #128650

  Kavkazák
  Správce

  Měli ode mě všechny dokumenty potřebné pro přepis a i když neměli moc času, tak to stihli vyřídit a já tak stihl původní firmu opustit bez problémů a nějakých pokut.


  Elvíra
  Správce

  v žádném případě nedoporučuji, naopak, VARUJI!!!!!!!

Zobrazuji 15 příspěvků - 1 až 15 (z 5,248 celkem)